Sensibio Flush (Krem do cery z rumieniem i widocznymi rozszerzonymi naczynkami)

Sensibio Flush (Krem do cery z rumieniem i widocznymi rozszerzonymi naczynkami)

Krem zmniejszający przekrwienie, o działaniu łagodząco-nawilżającym. Przeznaczony do bardzo suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry, z rumieniem i widocznymi rozszerzonymi naczynkami. Oprócz właściwości nawilżających i odbudowujących, Sensibio Flush koi skórę i sprawia, że staje się ona bardziej odporna.
Zawiera wyciąg z miłorzębu japońskiego, który zmniejsza nadmierną wrażliwość komórek skóry i tym samym zapobiega rozszerzaniu naczynek oraz wyciąg z lukrecji, który łagodzi i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.
Może być używany jako krem pielęgnacyjny na dzień i naprawczy na noc. Sprawdza się jako baza pod makijaż. Można go również zastosować jako maseczkę - nałożyć grubszą warstwą na umytą twarz i pozostawić na 20 min., a następnie zetrzeć niewchłonięty nadmiar chusteczką.

bardzo dobry

Używałam tego kosmetyku dawno temu, kiedy miałam widoczny problem z czerwieniejącą się i nadwrażliwą skórą.
Mogę powiedzieć jedno: działa, ale pod warunkiem kompleksowej pielęgnacji i to także takiej "od środka" (leki+witaminy zapisane przez demratologa). U mnie krem się sprawdził, ale cięzko jednoznacznie stwierdzić czy to jego działanie solo, czy też naprawdę uważnej i starannej pielęgnacji.

Krem widziałam jakiś czas temu w jednym w rossmannów. Kosztował ok. 70 zł.

Używam tego produktu od: używałam przez dwa lata
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Lubie

Fajny kremik , wole go od duzo drozszego Lierac. Dobrze lagodzi podraznienia i koi buzke, uspokaja naczynka. Godny polecenia

Używam tego kosmetyku od 2 miesiecy
/ ilość zużytych opakowań: ...w trakcie 1

Czyżby działał?

Hmmm...wygląda na to, że działa :D

Ten krem przepisał mi dermatolog, na poskromienie naczynek, które po wyleczeniu łojotokowego zapalenia skóry nadal lubiły ni stąd, ni zowąd wybuchnąć rumieniem na policzkach. Zawiera w składzie <i>piroctone olamine</i>, więc dodatkowo zapezpiecza mnie przed nawrotem ŁZS.
Po dwóch miesiącach smarowania twarzy raz dziennie - na noc, na Auriderm K2 - zaczynam dostrzegać poprawę. Naczynka się uspokoiły, koloryt ładnie wyrównał, a skóra stała się bardziej odporna i nawilżona.
Oczywiście krem nie pozamykał JUŻ od dawna widocznych, popękanych naczynek - to chemia, nie magia - te może zamknąć tylko czarodziejska laserowa różdżka ;).

Sensibio Flush dobrze się wchłania, nawet w tłustą skórę, jest wydajny i dobrze nawilża (o niebo lepiej od np.: <i>Apaisance</i> Lieraca), ale na efekty jego stosowania TRZEBA POCZEKAĆ co najmniej 10 tygodni. No i u mnie jest on tylko jednym z elementów całego "programu do walki z naczynkami".

Niestety, ani Sensibio Flush, ani pozostałe kremy z tej linii: Sensibio i Sensibio Forte nie są tak łagodzące, jak przekonuje nas producent. Nałożone na mocno podrażnioną lub uszkodzoną (np. Brevoxylem) skórę, mogą wywołać rumień (często przejściowy, ale nie zawsze) lub uczucie pieczenia. Najlepsze właściwości łagodzące wydaje się mieć Sensibio D.S. i Sensibio H2O (płyn micelarny ;) )

Ilość zużytych opakowań: 1. Do kupienia tylko w aptekach.

<b>Dodano 27.05.2005. -</b> Niedługo trafi do zapomnianych. Zostanie zastąpiony kremem "Sensibio AR".