Glosswear Nail Enamel

Glosswear Nail Enamel

Lakier do paznokci, który dobrze kryje, ma wygodny pędzelek. Bardzo ładne żywe kolory.

Cena ok. 60 zł / 15 ml

very nice:-)

Nic dodać, nic ująć. Cena nie jest tak odstraszająca jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać (duża pojemność), lakier rozprowadza się dobrze, nie robi smug (a że potrafią to lakiery z najwyższej półki, o tym niech świadczy przygoda Ani z pure colour el), m miły zwyczaj złażenia z paznokcia wolniej niż przeciętnie (mi wszystko złazi więc to raczej wina moja niż lakieru) a jak już złazi to tak jakoś dyskretnie. I nie zrujnował mi paznokci (jak na przykład very vernis).Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pół

faaajny

Bardzo fajny lakierek.Podoba mi sie,ze ma tak duza pojemnosc.Na szczescie kupilam po promocyjnej cenie od Pralinki :),wiec nie kosztowal mnie zbyt duzo.
Choc jak napisala poprzednia wizazanka,porownujac cene z pojemnoscia wypada to calkiem ok.
Ma wygodny pedzelek,ladnie sie rozprowadza,nie robi smug,slicznie blyszczy-moj ma mnostwo drobinek.

ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

dobry, ale za drogi

lakier dobry + ładny kolor (mam peach cośtam). używam wyłącznie lakierów o jasnych kolorach i najlepiej półprzezroczystych, ten odcień jest własnie taki. poza tym duży plus - kolor na paznokciu jest bardzo zbliżony do tego w buteleczce :)

Eris film 2

Dobry zakup

Jeden z lepszych lakierów jakie miałam. Bardzo duża buteleczka sprawia, że da się przełknąć cenę. Niesamowicie wygodny pędzelek pozwala mi bardzo dokładnie pomalować paznokcie. Wytrzymuje około 4 dni- dlatego tylko 4 gwiazdki, ma ładny połysk. Prześliczne kolory, chcę mieć ich całą kolekcję.