Wellaflex, Pianka bardzo mocno utrwalająca, zwiększająca objętość fryzury

Wellaflex, Pianka bardzo mocno utrwalająca, zwiększająca objętość fryzury

Pianka zapewnia mocne i jednocześnie elastyczne utrwalenie fryzury, do 24 godzin, a także ochronę naturalnej wilgotności włosa, dzięki czemu włosy łatwo się rozczesują oraz ochronę przed promieniowaniem UV. Dostosowana do każdego rodzaju włosów.

Cena: ok. 12,00 zł / 200 ml

Nie dla mnie

Do wypróbowania tej pianki skusiła mnie telewizyjna reklama. Próbowałam użyć jej dwa razy.

Pierwsze podejście:
Umyłam włosy jak zwykle. Wyjęłam piankę i przeczytałam jej sposób użycia. Producent pisze, że produkt trzeba wetrzeć równomiernie w mokre włosy i pozostawić do naturalnego wyschnięcia LUB wysuszyć włosy suszarką. Postanowiłam, że poczekam aż same wyschną. Użyłam dużej ilości produktu i odczekałam kiedy włosy będą całkowicie suche. Niestety żadnego efektu nie było. Włosy były pozbawione objętości jak zwykle.

Drugie podejście:
Tym razem postanowiłam wysuszyć włosy suszarką. Kiedy były już całkowicie suche zauważyłam, że są rzeczywiście bardziej puszyste. Niestety po chwili okazało się, że produkt bardzo skleił mi włosy u nasady i niektóre pasma na całej długości.

Nie dla mnie!

Używam tego produktu od: Użyłam dwa razy, potem odstawiłam na półkę

BARDZO DOBRA!

Mam bardzo cienkie i długie włosy. Uzależniłam się od niej.

PLUSY:
*zdecydowanie ZWIĘKSZA OBJĘTOŚĆ
*nie zlepia włosów
*wydajna
*ładny zapach
*cena

minusy:
*trochę wysusza włosy

Używam tego produktu od: od kilku lat, praktycznie codziennie
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

lubię ja

jestem wybredna jesli chodzi o styling wlosów,ale te pianke i inne tej firmy lubie, o sa ajne, przystepne, utrwalajace.

podchodze z dystansem do dodatkoych atutów przeroznych pianek,ale jak wiadomo lekko objetosc na jakis czas poprawi,ale wiadomo,ze pianka z nas nie zrobi czego z niczego, wiec liczacym na cud informuje o tym,ze zaden kosmetyl tego nie zrob, a ten godny polecania jest bo dobrą ma jakość:)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:duuzo ok10

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

przeciętna

Nie jestem zadowolona z tej pianki.
Tzn nie jest zła ale do ideału jej daleko.
Ładnie podnosi fryzurę (mam długie włosy), jednak nie na długo..
Po nałożeniu pianki wysuszyłam włosy suszarką a następnie nawinęłam na bardzo grube wałki. Miałam je na głowie dobre kilka godzin. W efekcie miałam ładnie ułożone włosy, fryzura była elastyczna i sprężysta jednak po 3 godzinach efekt zanikł..
Włosy oklapły a po delikatnych falach pozostało jedynie wspomnienie.
Może dla krótkich włosów będzie lepsza.
Tak wiec szukam dalej.

Super!

Moim zdaniem to najlepsza pianka. Jedyna, która się nie kruszy, nie zlepia włosów i nie sprawia, że są sztywne i nie wyglądają jak brudne.
Faktycznie włosy są elastyczne i pianka zwiększa objętość. Do tego dodaje im blasku i jest lekka.
Na pewno rewelacyjna dla krótkich włosów!

Używam tego produktu od: ponad rok

taka sobie

pianka jak pianka, ja tam nie widze żeby zwiększała objętość.. skleja włosy (jak każda zresztą) utrwala do 10 godzin, ale nie na pewno na 24 tak jak zapewnia producent, zapach nie jest bardzo uciążliwy... Średniak :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

spox

Odrobinke moze skleja i jest zbyt rzadka(noo chyba, ze dostalam przeterminowana ;p), ale to da sie wytrzymac ;) B. ladnie pachnie i nie przetluszcza bardzo wlosow. Poza tym nadaje sie do kazdego rodzaju wlosow.

Używam tego produktu od: =0
Ilość zużytych opakowań: =0

Może być

Ujdzie wtłumie. Działa tak jak powinna. Nie skleja włosów, nie obciąża ich. Piórka daja sie łatwo rozczesać. Rzeczywiście jest mocna, dobrze trzyma fryzurę. Jeden mankament mały łupież potrafi wywołać.:(
Jestem w trakcie pierwszego opakowania.

Porażka..?

Skusiło mnie zdecydowanie reklama - obietnica błyszczących włosów. I co? I do niczego! Bardzo lubę produkty Welli, ale dla mnie ta pianka się nie nadaje! Po pierwsze: połysku nie ma, wręcz przeciwnie, włosy są takie hm...jakby zakurzone, takie jakby ta pianka się jakoś na nich skruszyła :( Poza tym okropnie mi przetłuszcza włosy (nie, wiem dodali do niej jakiś wosk w celu nadania tego obiecanego blasku..?)! Wracam do Wellaflex Hydrostyle.

Podobnie jak lakier...

nie jest idealna a i tak do niej wracam :) Pianka nie obciaza wlosow. Nie skeja ich i nie widac jej. Ogolem kupuje ja, bo jets baardzo wydajna. niestety po jakims czasie robi sie jakas dziwna :( Ale i tak nie przeszkadza mi to za bardzo, bo wtedy juz sie konczy :P Polecam. Podobnie jak lakier nie nadaje mi objetosci, ale przy tak dlugich wlosach jak moje nic nie zwiekszy objetosci :) Tu takze daje ***. I ciagle do niej wracam :D

extra

Mam bardzo cienkie i miękkie włosy. Pianka powiększa ich objętość, dobrze się ją aplikuje, nie skleja włosów, ładnie pachnie, jest wydajna.

MOże być.

Te piankę kupiłam wraz z lakierem z tej samej serii.
W takim zestawie sprawuję się dobrze.
Ja osobiście na te piankę kręcę włosy.
CHodzi oto, zeby lok się trzymał, poźniej po ułożeniu fryzury pryskam lakierem wyżej wymienionym.
Próbowałam nakładać te piankę ot tak sobie, aby sprawdzić, czy faktycznie nadaje objętości włosom.
NO i napiszę, ze nie dodaje, a po jakims czasie włosy są obciązone. Tak mi się wydaję bynajmniej. :)
Jednak do kręcenia się nadaję.

Dobra aplikacja, poręczne opakowanie, jak to w piankach.

Użyłam ...w trakcie 1-go opakowania.