Colodent, Pasta do zębów `Super biel` (nowa wersja)

Colodent, Pasta do zębów `Super biel` (nowa wersja)

Za tę cenę warto

Pasta jest tania, łatwo dostępna, dobrze myje zęby i delikatnie je wybiela. Nie jest to jakieś spektakularne wybielanie (bo do tego, nie oszukujmy się, potrzebny już jest gabinet dentystyczny), niemniej to wybielenie jest zauważalne, szczególne u osób, które piją kawę czy herbatę-pasta delikatnie "ściera" nieestetyczny nalot na zębach. Tak więc jak najbardziej polecam

Średn

Pastę tą kupują rodzice od dawna:tania i dostępna
Pasta ma czyścić i czyści, dziąsła nie krwawią a odświeżenie jest krótkotrwałe. Miałam wszystkie wersje tej pasty licząc z najnowszą, czyli 4 in 1 i tą najbardziej lubię.

Używam tego produktu od: Od dawna
Ilość zużytych opakowań: Nie liczyłam, dużo

Najlepsza !

Póki używam past z fluorem wybieram najczęściej tą i to od wielu wielu lat.
Swego czasu kupowałam tylko droższe pasty wierząc, że są lepsze do czasu jak pewnego razu u kogoś użyłam tej i się zakochałam.
Bardzo dobrze myje zęby, jest gęsta i zbita z malutkimi ledwo wyczuwanymi drobinkami ściernymi, pieni się dobrze, jest to typowa świeża dość mocna mięta, świetnie odświeża, bardzo dobrze myje zęby.

Spędzając wiele czasu poza granicami Polski zawsze uzupełniałam zapasy tej konkretnie pasty i nie wyobrażam sobie póki co nie posiadanie jej na stanie.

Wiele lat nosiłam aparat i mam słabość do higieny jamy ustnej i przeszłam przez wiele past od średniopółkowych po apteczne, oczywiście mam kilka past na stanie ale ta musi być obowiązkowo na mojej półce.

Poza tym odkąd Colodent jest Colgate pasta bardzo podrożała, jeszcze 2 lata temu była wszędzie poniżej 3 zł za tubkę teraz ceny sięgają aż 5 za tubkę.

W promocji dostępne za 2,50 PLN za 100 ml.

!!! :D

Używam tego produktu od: wiele wiele lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Świetny produkt :)

Szcerze mowiac, kpupujac ta paste nie nastwialam sie na jakies zniewlajace efekty, ale w porownaniu do drozszych marek jest calkiem ok :)

+ delikatnie wybiela
+ dobrze oczyszca
+ ladny zapach
+ przyjemny smak
+ wydajnosc
+ przysteona cena

Według mnie najlepsze pasty do codzinnej higieny jamy ustnej.

Doskonały jakościowo i tani produkt do codziennej higieny jamy ustnej. Oprócz wersji "Super biel" kupuję inne na przemian, np. "4 in 1", "super świeżość" czy "mocne zęby" - ze wszystkich wersji jestem zadowolona.
Czasem zamieniam ją na jakąś droższą i rzekomo lepszą paste, ale zawsze po pewnym czasie do niej wracam ... ma delikatny miętowy smak, wspaniale czyści nasze uzębienie z wszelkiego osadu i różnych przebarwień, zapobiega próchnicy i nie niszczy szkliwa. Może nie wybiela zębów spektakularnie (zresztą żadna pasta nie wybiela zębów tak jak w profesjonalnym gabinecie dentystycznym), ale przy dłuższym stosowaniu moje zęby są bielutkie i nie ma na nich osadu! Jest bardzo wydajna - wystarczy niewielka ilość pasty na szczoteczce, aby wyczyścić zęby. Produkt mocno się pieni, aż - dosłownie - pastę czuje się w ustach.
Uważam, że jest lepsza od wielu droższych past. A jej cena jest dodatkowym atutem - płace za nią 3,60 zł. Dostepna w wielu sklepach, marketach i drogeriach.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo (nie liczyłam)