Londa Care, Volumen Shampoo (Szampon nadający objętość z keratyną)

Londa Care, Volumen Shampoo (Szampon nadający objętość z keratyną)

Zawiera płynną keratynę podstawowy budulec włosa, która odbudowuje strukturę włosa, nadaje mu sprężystość i elastyczność. Włosy nabierają lekkości i puszystości. Działa antystatycznie. Szampon polecany jest również do przetłuszczającej się skóry głowy, ponieważ gruntownie oczyszcza ją z nadmiaru sebum.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, PEG-3 Distearate, Sodium Benzoate, Laureth-3, Parfum, Sodium Formate, PVP, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Citrate, Glycine, Alanine, Hydrolyzed Keratin, Tocopherol

Cena: 27 zł / 250 ml, 32 zł / 1l

****

Bardzo dobry szamopn do włosów cienkich i delikatnych, delikatnie myje włosy nie obciążając ich włosy zachowują świeżość są lekkie i puszyste, czyli takie jak lubię. Jak to zwylke w takich szamponach bywa trochę przesusza końcówki ale to już sprawa dla odżywki

Super!

Muszę powiedzieć, że to właśnie ten kosmetyk przekonał mnie do kupowania szamponów w salonach fryzjerskich - dotąd obojętne mi było czy używałam Palmolive czy Shamtu, prawie każdy był dla mnie taki sam; po tym także nie spodziewałam się cudów, ot, chciałam sobie poprawić samopoczucie czymś trochę "lepszym", nie z supermarketu. Jednak bardzo, bardzo mile mnie zaskoczył! Już po pierwszym użyciu włosy stałe sie gładsze, lżejsze i mięciutkie, poza tym faktycznie zyskały na objętości. Z każdym kolejnym coraz bardziej się do niego przekonywałam - nieźle oczyszczał moje włosy, czułam że nie są po nim obciążone, a wręcz przeciwnie, puszyste, ale co ważne nie elektryzujące się. Przy dłuższym stosowaniu ograniczył ilość sebum wydzielanego przez skórę mojej głowy, co nie udało się nawet aptecznemu szamponowi z dziegciem! To pewnie zabrzmi jak reklama, ale kiedy koleżanka dotknęła przypadkiem moich włosów stwierdziła, że ja "zawsze mam takie miękkie"...Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku, ale na pewno jeszcze do niego wrócę o ile uda mi się go gdzieś znaleźć.