Colour by Oriflame, Skin Perfecting Foundation (Rozjaśniający podkład pod makijaż)

Podkład zawiera pigmenty odbijające światło, dzięki czemu ukrywa niedoskonałości cery. Dzięki pigmentom światło odbija się całkowicie, a cera wygląda bardziej promiennie i jednolicie.
Podkład zawiera także ekstrakty roślinne, nawilżające i chroniące skórę przed szkodliwym wpływem środowiska. Ekstrakt z babki zwyczajnej nawilża i zmiękcza skórę, ekstrakt z dzikiej róży chroni ją przed atakiem wolnych rodników, a olejek z jagód, jako antyoksydant, działa ochronnie. SPF 8, dostępny w 5 kolorach

Fajny

Fajny, ale bez zachwytów. Zużyłam chyba 4 opakowania tego podkładu. Lubie go bo ma taką jedwabistą konsystencje, troche kryje (nie najlepiej, ale zawsze coś). Nie tworzy maski na twarzy, jest raczej z tych lekkich. Jedyne co mi przeszkadzało to to, że szybko zaczynałam się po nim błyszczeć i tyle. Reszta była ok. Kolor też łatwo dobrałam do swojej twarzy.

jeden z moich ulubionych

Kiedy go kupowalam troszke mi nylo szkoda pieniedzy, ale teraz jest niezastapiony. Rozswietla, dobrze sie rozprowadza, nie zostawia smug, ladnie wyrownuje kolor. Moze gama kolorw rzeczywiscie jest nietrafiona - niektore sa za jasne a inne moga wydawac sie zbyt ciemne, ja uzywam warmest beige i na razie nie zamierzam zmienic. Wyglada bardzo anturalnie na twarzy, nie tworzy maski.To jedno z moich najlepszych odkryc jezeli chodzi o podklady.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Bardzo dobry

Ten podklad jest zdecydowanie dla dziewczyn ktore posiadaja sucha skore i nie potrzebuja "matowienia". Ja wlasnie taka cere mam. Jest sucha, czasem az tak bardzo ze swedzi.A ten podklad jest naprawde godny polecenia.Lekki, nie tlusty, bardzo dobrze sie rozprowadza.I jeszcze jedna wazna rzecz.Nie kryje zbyt dobrze.Wiec trzeba go uzywac z korektorem, ale dla skory suchej bez problemow (chodzi mi tu o np przebarwienia czy tradzik) jest swietny

Cellulit mity

naturalny i gładki

Dobra konsystencja, pozostawia cienką powłokę na skórze nie robi tzw. grubej maski. Rozświetla buzie, wystarczy mała ilość, aby uzyskać należyty efekt. Mam cerę mieszaną, wcześniej używałam „Podkładu normalizującego do cery mieszanej SPF, 8” na którym bardzo się zwiodłam a ten jest super. POLECAM.

może być...

Używałam przez krótki okres podkładu naturalny beż (który raczej powinien nazywać sie opalony beż :)
- dzięki złotym drobinkom, skóra rzeczywiscie jest rozjaśniona i ma ładny kolor!
- nawilża
- dobrze sie rozprowadza
- posiada filtr SPF8.
A teraz minusy:
- nie kryje
- szybko ściera się z twarzy
- ma dziwny zapach
- ma gęstą konsystencję
Przed nałożeniem na twarz kolor podkładu wydawał mi się bardzo ciemny, ale po nałożeniu - jaśniał. Polecam raczej osobom o gładkiej skórze.

Nie dla mnie :(

Kto wpadł, żeby dać takie okropnie ciemne kolorki??? ten najjaśniejszy jest dla mnie przynajmniej o 3 tony za ciemny (a normalnie jasne podkłady Oriflamu są dla mnie idealne)
po rozprowadzeniu trochę jaśnieje, ale i tak za mało...
nieźle matuje, ale zdecydowanie za mało kryje! Raczej do gładziutkiej buzi, wtedy na pewno wyglądałby bardzo ładnie...
efektu rozjaśniajacego nie zauważyłam, ale buzia wygląda ładnie "ubrana" w ten podkładzik, chociaż trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością...
no i dość szybko znika z twarzy (już po kilku godzinkach)
ogólnie: nie najlepszy, ale przede wszystkim ZA CIEMNY!!!
ilość zużytych opakowań: 1 próbka