Marc Jacobs, Daisy Dream EDT

Marc Jacobs, Daisy Dream EDT

`Daisy Dream` marki Marc Jacobs to nowe, kwiatowo-owocowe perfumy, wydane w 2014 roku. `Daisy Dream` stworzyli Alberto Morillas i Ann Gottlieb. Nutami głowy są jeżyna, grejpfrut i gruszka; nutami serca są wisteria, jaśmin i liczi; nutami bazy są białe drewna, piżmo i kokos.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jezyna, grejpfrut, gruszka
nuta serca: wisteria, jaśmin, liczi
nuta bazy: białe drewno, piżmo, kokos

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Daisy Horror

Na ten produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej i zakupiłam ten produkt. Niestety była to całkowita gafa. Więcej informacji poniżej.

Słodkie i dziewczęce

Kolejne perfumy Marc Jacobs, na jakie sie zdecydowałam, czyli przepiękne Daisy Dream. Wybrałam miniaturkę, bo nie byłam pewna, czy na pewno polubię je na tyle, by płacić za pełnowymiarowe opakowanie. Tak bardzo pokochałam moje Daisy, że już dobry miesiąc temu kupiłam te i używam ich ciągle. Jestem nimi zachwycona, bo zapach utrzymuje się praktycznie cały dzień jeśli nałożę go naprawdę sporo. Jeśli nałożę go mało, to w ciągu dnia muszę użyć go ponownie. Jest intensywny i cudowny, bardzo kobiecy i lekko słodki. Jest trochę mniej "rześki" niż Daisy, ale równie cudowny. Jest zamknięty w małej kwiecistej buteleczce. Nie dość, że wygląda świetnie, to tak cudownie pachnie i się sprawdza. Szkoda, że jest aż taki drogi, bo za tę cenę spodziewałam się nieco trwalszych perfum.

Skuszona flakonikiem

Skusił mnie flakonik i chęć zakupu w koncu droższych perfumów, a ze te ładnie pachna i wygladalam skusilam sie.
Niestety, rozczarowalam sie od razu. Zapach ladny, idealny na lato, jednak bardzo szybko znika. Jest bardzo nie trwaly a przy tak wysokiej cenie wedlug mnie - tak być nie może. Niestety nigdy wiecej sie nie skurze.

Ładne, ale bardzo nietrwałe

Jeden z moich ulubionych letnich zapachów. Bardzo delikatne, dziewczęce, ale... bardzo nietrwałe. Tak, zdaję sobie świadomość, że to woda toaletowa, jednak mimo wszystko, płacac 250 zł ma się nadzieję na więcej.

piękny zapach, choć krótkotrwały

Trzeba przyznać, że flakon został starannie zaprojektowany, i za to duży plus. Jednak perfumy to nie tylko ładne opakowanie, które również jest ważne, ale odgrywa małą rolę w końcowej ocenie.
Muszę przyznać, że sam zapach, początkowo intensywny po jakimś czasie staje się delikatny. Niestety na mojej skórze utrzymuje się bardzo krótko, po godzinie jest już wręcz niewyczuwalny... Trochę zawiodło mnie to, ponieważ za tę cenę liczyłam na coś więcej niż ładny wygląd buteleczki...
Jednak jeśli ktoś ma ochotę na coś delikatnego i dziewczęcego to polecam, ale ja tych perfum ponownie nie kupię :)

Delikatne i nietrwałe ...

Kupiłam je "na szybko" bo w oko wpadła mi buteleczka ... sam zapach na początku też był całkiem, całkiem ale to i tak nie jest to co lubię i czego oczekuję jak za taką cenę :/
Sam design to troszeczkę za mało...

Zapach jest całkiem przyjemny dla nosa, delikatny; kwiatowo-owocowy - idealny na okres wiosenno-letni; co do ich trwałości to tutaj zgadzam się z resztą, po godzince/dwóch są prawie niewyczuwalne na skórze - i to chyba ich największy minus.

Nie polecam :(

dla 10-latki

Jedyne co jest na plus tego zapachu to flakon

Bardzo blady, bez charakteru i z piekielnie kiepską projekcją. Jakieś bardzo rozwodnione białe kwiatki, do tego bardzo nietrwały. No taki trochę zapach kiblowy, trochę taniego papieru, no zupełnie nie! A liczą sobie jak za złoto, o ironio.
Widzę, że ten zapach zbiera bardzo średnie opinie.

Bardzo dziewczęcy

Co jest zarówno jego wadą, jak i zaletą. Jak dla mnie jest nieco zbyt słodki i banalny. Czuć w nim intensywne nuty kwiatowe i owocowe, lekko duszące i przytłaczające. Nie ma w nim nic dla kontrastu. Buteleczka jest przepiękna. Całość jak dla mnie jest zbyt infantylna. Zapach, jak przystało na Marca, jest bardzo trwały i stopniowo blednie. Są bardzo wydajne, co w perspektywie coraz większego znudzenia nimi, działa na niekorzyść. Cena też nie jest najniższa, więc nad zakupem warto się zastanowić.

szkoda

Zniewalająco pachnie, urzeka flakonem i kusi producentem, ale niestety to nie jest to.

Po półgodzinie od aplikacji zapach znika, nie trzyma się na mojej skórze, włosy w ogóle go nie chłoną i płakać się chce. Cudowna grejpfrutowa nuta, mieszanka owocowa kojarząca się idealnie z upalnymi dniami i wakacjami.
Niestety perfumy ulotne jak wspomnienie ciepłych wakacji.

Flakon zdobi zapach.

Przecudnej urody flakonik, w którym dominuje błękit, biel i złoto.
Nie do powstydzenia. Z pięknym ażurowym kołnierzem.
Co kryje w sobie ta urocza buteleczka?
Ano właśnie. Przyjemny, kwiatowo- owocowy zapach z wyczuwalną mydlaną nutą. Niewątpliwie czuć w nim słodycz jeżyny, gruszki i jaśminu. Orzeźwienie liczi i ciepłotę białego drewna i piżma.
Zapach przyjemny, aczkolwiek bardzo wtórny i mydlany. Brakuje mu charyzmy, wyjątkowości.
Niezbyt trwały, przyduszony perfumowanym mydłem.

śliczny i nietrwały

Zapach sam w sobie jest prześliczny i wdzięczny. Idealny na upalne dni letnie. Kompozycja jest lekka, i również ma taki charakter. Jak obłoczek, pozytywny i dodający energii. Jednak trwałość niestety dyskredytuje go na całej linii. Zapach, który kosztuje 150zł za 30ml nie ma prawa utrzymywać się na skórze zaledwie przez 30 minut po czym ulotnić się jak kamfora. Niestety...

W końcu perfumy idealne

Ciężko znaleźć perfumy, które mnie zadowolą. Od czasów Petal dla Avon by Cynthia Rowley szukałam czegoś świeżego i dziewczęcego. No i znalazłam wśród innych wspaniałych zapachów Jacobsa. Daisy Dream są delikatne, kwiatowe. Po pewnym czasie zapach staje się jakby mydlany. Fenomenem jest, że wszystkie jego odmiany podobają mi się tak samo.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie dużego (50 ml)