Colgate-Palmolive, Colgate Simply White (Żel wybielający)

Colgate-Palmolive, Colgate Simply White (Żel wybielający)

Żel wybielający Colgate Simply White, który w bezpieczny, skuteczny i prosty sposób wybiela zęby do 3 odcieni w 14 dni.

Cena: 59,99 zł / 10 ml

rewelacjaaaa!!!!!!!!

SUPER!!
TEN ZEL JEST PO PROSTU NAJLEPSZY, ŻADNE PASTY MU NIE DORÓWNAJĄ!!! MIAŁAM CO TU DUŻO MÓWIĆ ŻÓŁTE ZĘBY, MIMO IŻ CODZIENNIE O NIE DBAŁAM.PO KILKU DNIACH STOSOWANIA ŻELU EFEKT NIEZIEMSKI!!!BIAŁE ZĄBKI, BŁYSZCZĄCE KAŻDY SIĘ ZACHWYCAŁ MOIM PIĘKNYM UŚMIECHEM!!
SMAK NIE JEST DOBRY ALE MOŻNA WYTRZYMAĆ BO EFEKTY SĄ REWELACYJNE, NIGDY JUŻ MOJE ZĄBKI NIE WRÓCIŁY DO POPRZEDNIEGO STANU, EFEKT BIAŁYCH ZĄBKÓW UTRZYMUJE SIĘ PARE LAT!!

BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE TERAZ NIGDZIE NIE MOGĘ KUPIĆ TEGO ŻELU:(A PASTA TEJ FIRM NIE DAJE EFEKTÓW TAKICH,JAK TEN ŻEL.

GORĄCO POLECAM!!!!!

Używam tego produktu od:3 LATA TEMU UŻYWAŁAM, EFEKT JEST DO DZISIAJ!

wybiela

Przy regularnym stosowaniu zęby są bielsze.
Smak żelu niezbyt mi odpowiada ale to można przeboleć.
Warto wypróbować choć ja osobiście wole paski blend-a-med

Używam tego produktu od jakis czas temu:

Zadziałał

Skuteczny zel i udalo mi sie go dostac na promocji po dosc przystepnej cenie.
Stosowalam go regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta i po dwoch tygodniach moglam sie cieszyc bielszym usmiechem:)
Efekt ten utrzymywal sie przez okolo miesiac - poltora, pozniej zeby powoli zaczely wracac do poprzedniego odcienia.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

pierwsza depilacja bikini

Działa :)

Nie wierzyłam ,że mi pomoże, ale nie mając nic do stracenia (oprócz pieniędzy) smarowałam dzielnie ząbki przez dwa tygodnie. Wkładałam do ust na dziąsła waciki, żeby ślina nie zalewała posmarowanych ząbków i chodziłam tak 15 minut dwa razy dziennie.
Efekt: Ząbki białe i nawet moja rodzina zauważyła że "coś robiłam z zębami,bo jakieś takie białe" :) Hurra!

Szkoda tylko że teraz nie mogę go dostać w żadnej aptece :( Wycofali go czy co???

nie zadziałało...

Kupiłam na allegro. Używałam zgodnie z instrukcją. Od poczatku niepokoiło mnie, że po nałożeniu żelu zostaje on zalany śliną, a w ustach rozchodzi się nieprzyjemny smak. Zaczęłam od nakładania żelu na zęby najbardziej żółte ("kły") po to, aby widzieć czy z czasem się rozjaśniają względem pozostałych. Niestety efektu nie zauważyłam. Może powinnam włożyć watę do dziąseł tak jak radzą to inne wizażanki. na razie nie polecam. chcę teraz wypróbowac rembrandta, ale waham się bo jest drogi.

super

żel naprawdę działa ale trzeba mieć sposób
ja wkładam waciki żeby dziąsła nie dotykały zębów
a ślina nie zmywała żelu chodzę tak przez 10-15 min, smaruje 2 razy dziennie i efekty zauważyłam po 3 dniach.
Moje zęby były strasznie żółte dentystka powiedziała że wybielanie nic mi nie da i żebym nawet nie próbowała bo strace tylko pieniądze cieszę się bardzo że nie posłuchałam bo obecnie mam bialutkie ząbki.
Dla utrzymania efektów smaruje 3razy w tygodniu żelem na noc mocniejszym od tego o którym mowa i zęby wyglądają cudnie :)
POLECAM aha i kupiłam za połowę ceny na Allegro

kolejny przereklamowany

No coż, ten kto liczy na spektakularne efekty raczej się przeliczy. Żel, owszem, działa, ale tak jak pisały poprzedniczki, jedynie przez krótki czas, bo zaraz potem ślina wymywa go z powierzchni zębów. Moje wybieliły się o jeden odcień, ale niestety efekt powoli zaczyna się zmniejszać. Prawopodobnie to wina tego, że piję kawę i herbatę, ale żeby aż tak szybko... Pod koniec stosowania żelu miałam wrażenie, że jego działanie jest słabsze niż na początku, tzn. nie czułam jego intensywnego smaku i drażnienia dziąseł. Może po codziennym otwieraniu i zamykaniu pojemniczka następuje stopniowa dezaktywacja środka wybielającego? W każdym razie jak dla mnie produkt jest przereklamowany i niewart swojej ceny.
I jeszcze jedno - nigdzie na opakowaniu, ani na stronach producenta i innych nie mogłąm doszukać się jakie jest stężenie środka wybielającego, a od tego stężenia między innymi zależy skuteczność wybielania. Jak dla mnie to trochę nie fair, tak jakby producent chciał zataić co tak naprawdę nam serwuje.
I jeszcze jedno - uwaga na tkanki miękkie, żel jest silnie żrący i może doprowadzić do trwałego ich uszkodzenia.

nie sprawdził się

Używałam tego żelu po wybielaniu zębów u dentysty aby podtrzymac efekt białych zębów.Jednak picie kawy,herbaty robi swoję-ząbki po jakimś czasie straciły swą biel,a żel nie poradził sobie z utrzymaniem ich w poprzednim stanie.Dałam mu drugą szansę i kupiłam drugie opakowanie jednak efektu jak w reklamie jak nie było tak nie ma...

Dobry!

Produkt b.dobry!Zakupiłam na allegro za powowę ceny:-) Zadnych problemów z dziąsłami a efekty widoczne już po 4-5 dniach.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1
Recenzja: ...

Eee tam...

Ano nie sprawdza się... Rozjaśnił mi zęby może o jeden odcień, moze o dwa, a może sobie to wmówiłam, nie chcąc przyznać, że wyrzuciłam 60zł. Pieni się po użyciu nieziemsko, smakuje ohydnie, a przede wszystkim, tak jak napisała poprzedniczka, ślina wymywa żel, który ma szansę aktywnie działać na zęby jedynie przez kilka minut. Smarowanie pędzelkiem nie jest pomysłem złym, można w ten sposób dotrzeć do przestrzeni międzyzębowych, na pewno idea ta lepsza niż paski, które działają może tylko na powierzchni stykającej się bezpośrednio z zębem??!
Tak czy inaczej, w moim przypadku po wielu rozczarowaniach pastami, żelami itp. skończyło się na wybielaniu u dentysty (nakładki i żel) i tu dopiero efekt jest prawdziwie spekatkularny. A co najważniejsze trwały. Że drogo? A ile wydałam wcześniej na te "cuda", nie chcę nawet liczyć.

Totalny badziew

Wydałam 64 zł na jakiś zupełnie nieskuteczny produkt. Nie zauważyłam ZADNEJ zmiany w kolorze zębów, a używałam go tak jak pisało na ulotce - przez dwa tyg rano i wieczorem. Jest wydajny, dużo mi zostało,mogłabym bez problemu przedłużyć kurację, nawet może i o tydzień, ale był jeden problem: po tych dwóch tygodniach jak nałożyłam żel to strasznie piekły mnie dziąsła! Chyba wiem dlaczego nie działał ten produkt: otóz substancja którą się wybiela zeby w reakcji ze śliną neutralizuje się, a tego żelu nie chroniły żadne paski, po prostu był tak pozostawiony sam sobie na łaskę i niełaskę śliny. Beznadzieja!!

Nie liczcie na cuda

Kupilam sobie ten zel bo chcialam wybielic moje zabki. Miec usmiech jak gwiazda filmowa:D. No i w sumie wybielil moje zabki, ale tak jak tam pisze jakies 2 tony. A to niewiele:(, ale zawsze cos:P. Polecam osobom ktorym nie bedzie zal dac 60 zitow.