Dove, Caring Protection, Shower Gel (Żel pod prysznic) (stara wersja)

Dove, Caring Protection, Shower Gel (Żel pod prysznic) (stara wersja)

Żel pod prysznic z formułą NutriumMoisture i dużą dawką naturalnych olejków chroni skórę podczas mycia.

Skład: Aqua, Glycerin, Sodium Hydroxypropyl Starch Phosphate, Cocamidopropyl Betaine, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Sodium Laureth Sulfate, Lauric Acid, Sodium Cocoyl Glycinate, Hydrogenated Soybean Oil, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Isethionate, Sodium Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Methylisothiazolinone, BHT, Zinc Oxide, Alumina, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Cl 77891.

Cena: 15,30zł / 500ml

Dobry

Na wstępie zaznaczę, że trochę przeszkadza mi zbyt twarda butelka, bo na końcówce produktu utrudnia jego wydobycie. Musiałam rozcinać butelkę, aby wydobyć resztę żelu. Zamknięcie solidne, na zatrzask. Żel jest biały, o gęstej, kremowej konsystencji. Dobrze się pieni i oczyszcza skórę. Może nie ma po nim jakiegoś spektakularnego nawilżenia, ale też nie wysusza skóry i nie podrażnia jej. Zapach bardzo ładny, delikatny, świeży. Uważam też, że produkt ten jest wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Fajny :)

Żel ten, jak większość żeli Dove, przypadł mi do gustu.

Dba o skórę w trakcie mycia. Dobrze nawilża, nie przesusza. Pachnie ładnie, dość delikatnie i nienachalnie.
Konsystencję ma bardzo kremową, może aż zbyt kremową. Bo ta gęstość powoduje mniej piany i troszkę słabszą wydajność. Ale mi to jakoś nie przeszkadza, bo skórę po nim miałam przyjemną, gładką i aksamitną.

Ja polecam :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

wspaniały!

mam bardzo sucha skórę, a ten żel świetnie ją nawilżył, pięknie pachnie, tak delikatnie :) jak dla mnie rewelacja! :) w ciągu ok. 3 miesięcy zużylam 6 opakowań, ale dlatego, że używam go z razem z mamusią ;)

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 6 butelek

Bardzo dobry i nie wysusza

Jestem pozytywnie zaskoczona. Kupiłam go za 7,99 zł, trochę z braku laku w małym markecie osiedlowyn. Żel jest naprawdę dobry i bardzo przyjemny w stosowaniu. Nie wysusza. Ma ładny zapach i aż mam ochotę się spróbować innych z tej serii. Polecam :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Gdzie jest pianka?

Dziwię się tym wszystkim dobrym opiniom tego żelu. Ja swój dostałam kiedyś w prezencie. Okazał się bardzo gęsty, przez co trudno rozprowadzić go na skórze, do tego słabo się pienił, co nie ułatwiało zadania. W ten sposób miałam uczucie, jakbym się nie domyła. Żel łatwo się spłukuje. Zapach delikatny, nienachalny, ale też nie porywający. Nie wysuszył ale też specjalnie nawilżył. Nie uczulił, ale ja w ogóle nie mam z tym problemów.
OK, zużyłam to opakowanie skoro miałam je w szafce, ale drugi raz na pewno u mnie nie zagości.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

kupuję go tylko na promocji w rossmanie

Ma zwoje zalety i wady, lepiej nawilża niż inne, ale za to gorzej się pieni. Dlatego jak napisałam w tytule kupuje go tylkop wtedy jak jest na niego promocja w rossmanie.

Zalety:
- ładny zapach
- myje, jak każdy żel
- nie wysusza
- pielęgnuje skórę podczas kąpieli
- cena
- łatwo dostepny

Minusy :
- słabo się pieni
- mało wydajny

Używam tego produktu od: od bardzo dawna bo często do niego wracam
Ilość zużytych opakowań: kilka

porządny żel pod prysznic

kupiłam, bo skusiła mnie promocja w Rossmannie - i nie żałuję. Ma kremową, jedwabistą konsystencję, jest wydajny, pięknie pachnie, pieni się w sam raz.

nie lubię trochę nieprzeroczystych butelek, ale to jest drobnostka, dla mnie bardzo fajny produkt, warto kupić - zwłaszcza w promocyjnej cenie

Używam tego produktu od: 1 duże opakowanie

Jak zwykle wspaniały.

Żele pod prysznic Dove są bezkonkurencyjne. Tak jest i tym razem - produkt wciąż ma wspaniałą formułę i spełnia wszelkie oczekiwania.

<b>Konsystencja:</b> bardzo kremowa, śmietankowa, gęsta.

<b>Zalety:</b>
*spełnia swoje główne zadanie - świetnie myje ciało
*otula skórę kremową pianką, pieni się bardzo obficie, ale też łatwo zmywa
*bardzo wydajny - mała ilość wystarczy na całe ciałko, duża butelka wystarcza spokojnie na ponad 2 miesiące
*cudny zapach - tym razem jest ciężki, kremowy, ale też świeżutki, relaksujący
*jeden z niewielu żeli pod prysznic, który naprawdę pielęgnuje i nawilża skórę
*jak na tak fajną jakość cena jest niska
*dostępność ok
*ładny design opakowania

Wad nie zanotowałam.

Ogromnym plusem żeli Dove jest ta unikalna formuła, miękka, kremowa pianka, która pielęgnuje skórę i sprawia, że naprawdę można się zrelaksować po ciężkim dniu.
Cały czas czekam na nowe wersje zapachowe i będę kupować z przyjemnością :)
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 500ml

inny od pozostałych żeli

Żel ten bardziej kojarzy mi się z kremem pod prysznic, bo ma bardzo gęstą konsystencję. Jest to cecha specyficzna żeli Dove, ale ten bije rekordy pod tym względem ;) Jego kremowość sprawia, że niemal w ogóle się nie pieni i ciężko go spłukać, ale dzięki temu pielęgnuje skórę i lekko ją nawilża. Pachnie bardzo ładnie, kobieco, świeżo, ciężko zidentyfikować czym konkretnie, ale zapach uprzyjemnia kąpiel. Jest dość wydajny, a cena w promocji zachęca. Myślę, że kiedyś do niego wrócę, bo zwykle mam na półce kilka żeli, a ten stanowi ciekawą odmianę od pozostałych.

Używam tego produktu od: 2 mce
Ilość zużytych opakowań: opakowanie 500ml

pielęgnujący żel

Zalety żelu :
+ piękny zapach
+ wygodna butelka
+ kremowa konsystencja
+ rzeczywiście pielęgnuje skórę podczas kąpieli
+ cena ( około 10- 14 zł )

Minusy :
- wydajność
- żel bardzo słabo się pieni

Podsumowując : żel spisuje się doskonale , jednak moim zdaniem kompletnie się nie pieni przez co jest zupełnie niewydajny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 żel 500 ml

ostateczność

+Produkt bardzo wydajny i ładnie pachnący,
+gęsta kosystencja jednak nie ułatwia mycia,
+po myciu czuć nawilżenie, skóra staje się gładka i miękka,
+zapach utrzymuje się bardzo długo na skórze
+nie uczula dobra dla wrażliwcow

-po wstaniu z łóżka czuje jakbym była czymś oblepiona, -czuje się nieświeżo i niekonfortowo,
-butelka - nie można jej postawić do góry nogami - taka już natura dove
-nie pieni się praktycznie wogóle

bardzo kremowy

Jest super, nie mam do niego wielu zastrzeżeń. Jedyne co mogę powiedzieć i co obcinam jedną gwiazdkę to cena (mogłaby być trochę niższa) i słabo się pieni, o ironio za bardzo kremowy :P
Ale tak poza tym bomba, pięknie pachnie, jest w miarę wydajny, nawilża i pielęgnuje skórę :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca