Pantene Pro-V, Szampon pielęgnacyjny

Pantene Pro-V, Szampon pielęgnacyjny

Bardzo fajny szampon, ślicznie pachnie, włosy są po nim puszyste, chociaż mało wydajny, ale tani :)

Cena: ok. 5 zł

najpierw tak, potem nie

Najpierw byłam zachwycona tym produktem, włosy były miękkie, przyjemne w dotyku i gładkie. Po dłuższym stosowaniu pojawił się łupież. I to nie taki drobny, lecz takie płaty. Nigdy wcześniej nie miałam łupieżu! Wtedy dowiedziałam się, że szampony z perłową konsystencją mogą powodować łupież, więc postanowiłam odstawić ten szampon. Zaczęłam używać przezroczystego szamponu i łupież znikł ;)
+ włosy są miękkie, delikatne, miłe w dotyku
+ dobrze się pieni
+ uwielbiam zapach tego szamponu
- powoduje łupież i tym samym jest dla mnie przekreślony

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

cudo

Zaczne od tego,ze wlosy myje codziennie, sa w dobrej kondycji, regularnie podcinane, farbowane na czarno.
Pamietam,ze tego szamponiku uzylam 2 lata temu i bylam zachwycona efektem,jaki dawal ale jak to baba, szybko mi sie znudzil i zachcialo mi sie czegos innego ;-)
Teraz wlasnie odswiezylismy znajomosc i musze wam powiedziec,ze naprawde jestem pod wielkim, wielkim wrazeniem,co robi z moim wlosami.
Nie pamietam,zeby KIEDYKOLWIEK byly one tak puszyste, miekkie, super ukladajace sie, w ogole tekstura wlosow byla inna, lepsza, wlosy totalnie odmienione! :) Sama nie wiem, jak to opisac, ale jeszcze nigdy zaden szampon nie dal mi takiego efektu. Wlosy sa swieze, puszyste calutki moj dlugi dzien,miekkie, zdrowsze ,nie ma mowy o zadnym przetluszczaniu, lupiezach etc.
Owszem, jestem fanka rozowego L \\\\\\\'Oreala-jest blask i gladkosc ale Pantene,,,bije go na glowe. Jestem totalnie zakochana w Pantene.
PS Pamietam,ze raz zapytalam sie kolezanki, ktora miala wspaniale wlosy jakiego szamponu uzywa i ona wlasnie powiedziala,ze jakiegos Pantene \\\\\\\\\\\\\\\'a... ;)
Z mojej strony- polecam doswiadczyc.
Nie uczula, nie daje zadnego lupiezu, nie ma mowy o obciazaniu!

the best:)

jak dla mnie najlepsze szampony do wlosow. uzywalam juz kilku rodzajow i jestem zadowolona! ładnie pachnie, włosy sa puszyste i ladnie blyszcza:) fakt! jest malo wydajny, ale polecam goraco!

Używam tego produktu od: nie pamietam :)
Ilość zużytych opakowań: ???

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Koszmar

Po tymze specyfiku dostalam jakiegos ropnego zapalenia skory. Po pierwszym myciu odczowalam swedzenie, bardzo szybkie przetluszczenie. Po kolejnych stopniowo poakzal sie lupiez. Normalnie myje wlosy co 2-3 dni, po tym byly przetluszczone juz po kilku godzinach, a na skorze pojawial sie zolty ropny nalot. Mialam juz isc do dermatologa, ale wszelkie dolegliwosci zniknely po odstawieniu tego szamponu.
Oddalam go mojemu TZ. Niestety doswiadzyl dokladnie tego samego, wiec szampon wyladowal w smietniku.

Używam tego produktu od:1/4 opakowania
Ilość zużytych opakowań:1/4 opakowania

fajny fajny :)

szampon fajny, wydajny, ladny zapach, moje wlosy wygladaja bardzo ladnie po mysciu :) mialam chyba jakis zwiekszajacy objetosc czy jakos tak :) i faktycznie wlosy byly bardziej puszyste. godny polecenia :)

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry

Używam Codzienna Pielęgnacja 2w1 i jak na razie bardzo dobrze się spisuje:)nawilża,włoski mam błyszczące i gładkie:)w dodatku jest bardzo tani.

Edit:
po dłuższym używaniu okazało się,że z jednej strony przetłuszcza,a z drugiej-potrzebuję dodatkowej odżywki na końcówki
Używam tego produktu od:konkretnie tego od jakichś 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nawet go lubię

Nawet lubię ten szampon, a to dlatego że nie jest bardzo gęsty - bo tego nienawidzę, włosy ładnie się myją i nieźle rozczesują.
Poza tym nie obciąża włosów i dość ładnie pachnie. Jest wydajny i ma poręczne opakowanie. Przetłuszczanie po umyciu w normie, ale nikt nie obiecywał że będzie inaczej.

To przyzwoity szampon, choć nie jest jakiś rewelacyjny i nie robi nic więcej niż powinien. Polecam, jesli nie ma się więcej kasy to można spokojnie kupić ten.

Używam tego produktu od:1 miesiąxa

Świetny!!!

Używam go już długo. Miałam wersję fioletową - Większa puszystość i zieloną - Jedwabista gładkość. Obydwa szampony spisywały się bardzo dobrze. Włosy po użyciu dobrze się układały, były puszyte, gładkie i pięknie pachniały. Szamon jest wydajny i w dobrej cenie. Zawsze kupuję ten w większej butelce. Przy dłuższym stosowaniu zalecam dodatkowo używać odżywkę.Używam tego produktu od: dokładnie nie pamiętam, ale chyba od ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka było, nie pamiętam dokładnie

Niezły , może być

Tez uzywam wersji wieksza objetosć. Efekt większej objętosci jest , aczkolwiek nie spektakularny ale za to trwały tj kilkanascie godzin od umycia. W większosci szamponów zwiększajacych objętosć efekt jest krótkotrwały , w przypadku tego szamponu nie. Przeznaczony jest równocześnie do włosów przetłuszczajacych sie i rzeczywiscie u mnie efekt wpływu na szybkość przetłuszczania jest widoczny. Wlosy wolniej sie przetłuszczaja niż po innych szamponach na objetość. Jest dość wydajny, tani , wóosy sa w miare błyszczace, miękkie i nie splatują się. W porównaniu do wysokopółkowców jest calkiem niezły jak na swoją cenę. Nie uczula mnie tj. nie swędzi mnie zanadto głowa i nie dostaję łupieżu.

Używam tego produktu od:2-3 lata
Ilość zużytych opakowań:kilka

super

Bardzo dobry szampon, włosy po jego użyciu są świeże, błyszczące, ładnie się układają. Fajnie się pieni, łatwo spłukuje. Przyjemny zapach. Niczego więcej nie wymagam od szamponu, dla mnie jest idealny. A do tego taniutki:)

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:kilka

najlepszy

to najlepszy szampon z jakim miałam do czynienia. włosy są po nim świeże bardzo długo (jak na mnie), nie staja obciążone i ładnie się układaja. są miękkie i zdrowe. zapach przyjemny, konsystencja idealna. czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: oj, sporo...

bardzo dobry

Moim zdaniem jeden z lepszych, mimo, że niewiele kosztuje. Po nim włosy nie są matowe ani zbyt przesuszone. Dobrze się układają i nawet nieźle są nawilżone! Ponadto pięknie pachnie.

Używam tego produktu od: