Chanel, Precision, Hydramax Moisture Boost (Nawilżająca seria)

Chanel, Precision, Hydramax Moisture Boost (Nawilżająca seria)

Zgłaszająca osoba: dio_rek

Linia Hydramax , w skład której wchodzą krem, żel krem i emulsja, to nowa generacja kosmetyków nawilżających. Działa ona nie tylko na powierzchni naskórka, ale również na jego głębsze warstwy. Zawarty w kremach z tej linii wyciąg z lawendy francuskiej papillon stymuluje produkcję lorykryny i inwolukryny ( proteiny te gwarantują szczelność naskórka ). Wyciąg z morskiego kopru pobudza syntezę enzymu, który reguluje produkcję ceramidów spajających komórki naskórka.

Kremy z linii Hydramax uszczelniają błonę komórkową tak, żeby jak najdłużej zatrzymywała wodę. Wzmagają również syntezę lipidów, które wzmacniają cement międzykomórkowy, uniemożliwiający wyparowywanie wody z naskórka. Hydrożel, pochodne cukru, kwas hialuronowy tworzą delikatną warstwę ochronną na skórze i umożliwiają jej oddychanie. Niezwykle lekka konsystencja i przyjemny zapach zwiększają przyjemność rozprowadzania kosmetyku na twarzy.

Linia Hydramax przeznaczona jest dla wszystkich kobiet z objawami suchej skóry. Ponieważ nie zawiera ona filtrów UV , zaleca się ją stosować wymiennie z kremami przeciwzmarszczkowymi, zawierającymi filtry. Dzięki swojemu intensywnemu działaniu Hydramax daje po 1-2 miesięcznej kuracji świetne efekty, poprawiając poziom nawilżenia naskórka.

Sklad /Fluid/: Water, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Cyclomethicone, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Glycerin, Ammonium Polyacryloyldimethyltaura te/VP Copolymer, Saccharide Isomerate, Beheneth-25, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Hydrogenated Vegetable Oil, Crithmum Maritimum Extract, Benzophenone-3, Xanthan Gum, Lavandula Extract, BHT, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

/Gel Cream/: Aqua (Water), Cyclomethicone, Glycerin, Alcohol Denat., Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Polymethacrylate, Dimethicone, Phenyl Trimeicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol, Hydrogenated Vegetable Oil, Crithmummaritimum Extract, Benzophenone-3 , Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylates Crosspolymer, Squalane, Lavandula Stoechas Extract, Hydrogenated Polyisobutene, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Sodium Hyaluronate, Laureth-7, Polysorbate-60, Citric Acid, Prorylpapraben, Sorbitan Isosteraben, Butylpapraben, Ethylpapraben, CI 17200 (Red 33), CI 42090 (Blue 1) (04.07.2008)

Słabiutko

Posiadałam emulsję, używałam jej zeszłego lata. Z racji tego, że mam skórę mieszaną, szukałam bardzo lekkiego kremiku na dzień. Niby coś tam nawilżał, ale było to nawilżenie na poziomie kremu za 40 zł. Największym minusem było to, że pozostawiał na twarzy lepką warstwę, było to dla mnie niekomfortowe, zwłaszcza używając kremu za taką cenę, no spodziewałam się czegoś więcej.
Ta lepka warstewka utrudniała nałożenie makijażu, i przez reszę dnia czułam to lepkie \'coś\' na twarzy. Może krem, lub krem-żel z tej serii są lepsze, ja już nie zamierzam testować.

Używam tego produktu od: używałam zeszłego lata
Ilość zużytych opakowań: Jedno

jeszcze go kupię :)

jakiś czas temu kupiłam żelkrem z tej linii i jestem bardzo zadowolona. mam cerę mieszaną - tam gdzie za sucho krem dobrze nawilża, a tam gdzie za tłusto nie przeciąża. nie zapycha (wręcz zdecydowanie poprawił stan mojej skóry). hydramax ładnie rozjaśnił wszystkie plamki na twarzy (po krostkach itd). do tego ma bardzo przyjemny zapach. zapewne za jakiś czas do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ok 2 mies

Bardzo dobry

Używałam jakieś 2 lata temu kremu-żelu. Mam cerę mieszaną, krem stosowałam w okresie letnim i bardzo się sprawdził, bo jest lekki a jednocześnie dostatecznie nawilża. Uważam jednak, że gdybym miała przesuszona cerę, zadziałał by gorzej.

Ogólnie byłam zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie kremu-żelu

Ciekawe fakty o życiu i pracy Coco Chanel

gdzie to nawilżenie ?

Jezeli oczekujesz efektu miekkiej , delikatnej, nawilżonej skóry i masz powyzej 25 lat i Twoja skóra naprawdę potrzebuje już porządnej dawki nawilzenia ten krem a przynajmniej krem żel ( mam cere mieszana ) jest nie dla Ciebie.
w moja skórę wsiaka jak w papier i nadal jest sciągnięta.To krem zel Decleora hydra floral ( o wiele tańszy)od razu ja nawilzył i ukoił a ten nic nie zrobił ...
Także z wielką przyjemnością polece ale dla bardzo młodych i nie wymagajacych jeszcze cer.

Ilość zużytych opakowań: ciagle jedno

Świetnie nawilża

Oceniam wersję "bogaty krem" (comfort cream).
Nie podoba mi się zapach - taka chemiczna brzoskiwinia.
Na pewno wielką zaletą Hydramaxu + jest intensywne nawilżanie oraz "wypychanie" skóry - jest gładka i napięta.
Dla mnie, mimo najbardziej treściwej wersji, za mało odzywia (chociaż nie mam cery suchej!) i moja twarz nie ma rano tego blasku, co po kremach Guerlain.
Krem bardzo szybko się wchłania.
Wydaje mi się, że dla osób 25+ jest idelany, ale w moim wieku (prawie 30 lat) samo nawilżanie to za mało.
Niemniej jako krem stricte nawilżający jest fantastyczny.

Używam tego produktu od: w tym roku

kosmetyk wszech czasów

Używam wersji kremowej, a latem używałam wersji żelowej z tej serii i jestem obiema zachwycona. Wspaniale nawilzą nawet bardzo przesuszoną skórę, sprawią, że staje się ona miekka i gładka w dotyku.Jednym słowem rozpieszcza skórę! Lekka konsystencja bardzo dobrze się wchłania, a przepiękny zapach dodatkowo uprzyjemnia aplikację. Bardzo wydajne, przy codziennym stosowaniu starczają na długo. Dla mnie idealne. Jedynym minusem jest bardzo wysoka cena - niestety za luksus trzeba płacić!

Nawet dla tych z mieszaną cerą

Witam! Wbrew temu co mi się wydawało moja świecąca się cera idealnie się nadaje do używania podstawowego kremu z tej serii tj. hydramax+ activ creme. Bardzo fajnie nawilża, a po myciu nie mam już efektu ściągnięcia skóry ( bardzo tego nie lubiłam). W przeciwieństwie do innych kremów ten NAWILŻA nie NATŁUSZCZA. Nie używałam kremowego żelu, czy żelowego kremu (chyba kolejność nie ma znaczenia ;) ) ,ale myślę ,że byłby nawet bardziej odpowiedni do mojej cery (choć nie cierpię żeli nawilżających ;) ) Poleciłam bym go każdej dziewczynie gdyby nie ta nieprzyzwoicie wysoka cena.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ratuje:)

nawilża natychmiastowo i wygładza...spisuje się jak mało który, jest lekki (ale i tak wolę używać go na noc) nie zapycha porów, ładnie pachnie i jest wydajny. zakochałam się w próbce i kupiłam całe opakowanie.

używam tylko jak mam potrzebę - nie na codzień - fajnie elaksuje spragnioną twarz

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

KWC dla cery odwodnionej

Uzywam serum z tej serii i jestem nim zachwycona. Wspaniale nawilza bez tlustej warstwy, ani wodnistego aspektu. Pieknie pachnie. Jest delikatne, nadaje sie swietnie pod oczy lub do cery wrazliwej. Uratowalo moja przesuszona cere podczas ciazy.
Goraco polecam. Warty swojej ceny.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

KWC dla cery tłustej!!!

Wspaniały krem. Jego największą zaletą jest dla mnie to, że całkowicie się wchłania i nie pozostawia nawet leciutkiego filmu na twarzy. Mam cerę tłustą i jednocześnie suchą. Ukoił on pragnienie mojej skóry, wspaniale nawilżył co było po prostu czuć. Dotychczas żaden krem z górnej półki nie wygrał z moim ulubionym Avene Hydrance Optimale Legere (co było mi finansowo na rękę :-)) - teraz wiem jednak, że juz jestem uzalezniona od Hydramax ... Do jego plusów można doliczyć też to, iż jest doskonałą bazą pod makijaż. Minus jest jeden - cena, ale dla takiego kremu warto wydać trochę więcej. Jest tego wart.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

doskonały

Prawdziwe cudo krem super nawilża ,moja skóra odzyskała blask jest delikatna w dotyku .Przyjemny w stosowaniu lekka konsystencja krem bardzo dobrze się wchłania ,opakowanie na 6 .polecam ten kremik warto!!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Dobry, ale nie najlepszy.

Zastanawia mnie, dlaczego zawsze próbki drogich kosmetyków wydają się być lepsze, niż pełnowartościowy produkt?
Po dwóch próbkach Hydramaxu byłam przekonana, że to mój KWC. W miarę stosowania moje uczucia względem kremu zaczęły chłodnąć...

1. Nawilża, ale bez spektakularnego efektu.
2. Ładnie pachnie brzoskwiniami, choć na dłuższą metę zapach może zmęczyć (jeśli krem stosować codziennie).
3. Masakryczna cena, to największy minus tego kremu.
4. Przyjemna, lekka konzystencja.
5. Ładne, proste i eleganckie opakowanie.

Zużyję, bo nie jest zły, ale już raczej nie kupię go ponownie.

edit. Odejmuję gwiazdki. To ten kremik zapychał mnie raz po raz, a ja szukałam winnych naokoło ;) Kysz, Hydramaxie!