Terapia odmładzająca, Wygładzający żel pod oczy

Terapia odmładzająca, Wygładzający żel pod oczy

Żel pod oczy o działaniu wygładzającym. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry. Polecany po 20 roku życia. Powoduje, że skóra wokół oczu jest odpowiednio nawilżona i pełna blasku. Następuje delikatne spłycenie i wygładzenie zmarszczek. Żel zawiera bogaty w odmładzające fitohormony roślinne wyciąg z soi, lnu i koniczyny, nawilżające biopolimery z liści afrykańskiego baobabu oraz działające przeciwrodnikowo polifenole winogron. Formułę żelu wzbogacono o wyciąg z hamamelisu, który zmniejsza opuchnięcia i obrzęki.

Składniki: aqua, propylene glycol, glyceryl polyacrylate, hydrolyzed adansonia digitata extract, sodium hydroxide, PEG-40 hydrogenated castor oil, hammelis virginiane, carbomer, glycine hispida, linum usitatissimum, trifolium pratense, DMDM hydantoin (and) methylparaben (and) propylparaben, vitinis vinifera, parfum.

Kiler

Sa takie kosmetyki, którym, pomimo chronicznego skąpstwa i patroszenia tubek nie jestem w stanie sprostać. To coś jest w owej grupie produktem sztandarowym.
Żel nie nawilża, za to oblepia oczy dziwną powłoczką, która dość szybko pozwala sobie na zaanektowanie okolicznych terenów wroga i migruje do worka spojówkowego, co kończy się pieczeniem, łzawieniem i klęciem. Próbowałam go wcisnąć mojej Mamie, ale efekt był podobny. Tragedia.
Natomiast zauważyłam, że świetnie sprawdza się jako żel do zmęzczonych stóp - wręcz czuję, jak odświeża pięty i niweluje obrzęki. Mówię to z pełną odpowiedzialnością i jak najbardziej poważnie. Może na inne części ciała też by zadziałał, ale ja nie mam odwagi próbować.

nie warto

od tego kremu puchna oczy !!! krem nie nawilża ale bardzo mocno natluszcza skore.juz po kilku minutach od nalozenia kremu pod oczy odnosi sie bardzo nie mile wrazenie delikatnego szczypania i "obciązenia".

OK

Znalazłam go przez przypadek w łazience, więc postanowiłam zużyć. Jest bez zapachu. Niezbyt dobrze się go wyciska z tej tubki- bo albo wyleci za dużo albo za mało. Nałożony w zbyt dużej ilości powoduje szczypanie. Dobrze się wchłania, dośc dobrze nawilża. Nic się na nim nie wałkuje. Skóra robi się gładka po nim. Jednak mniej więcej w połowie tubki zaczęły się przeboje- żel za nic nie chciał się wyciskać z opakowania i zmienił konsystencję, chociaż termin ważności miał długi. Dlatego daję mu tylko 3 gwiazdki. Aha! Jest wydajny :)