Eveline, AntiAge Oligoproxygen, Krem pod oczy i na powieki Błysk Młodości

Eveline, AntiAge Oligoproxygen, Krem pod oczy i na powieki Błysk Młodości

Delikatny, szybko się wchłaniający krem pod oczy i na powieki pozwala na długo opóźnić procesy starzenia się delikatnej skóry pod oczami i na powiekach, zachować jej elastyczność i promienny blask. Synergiczne działanie opatentowanych bioaktywnych składników: Matrixylu, Oligoceanu i Oxylastilu - zapewnia skórze wokół oczu trzy aktywne kuracje: dotleniającą, nawilżającą oraz przeciwdziałającą oznakom czasu.
-Matrixyl wyraźnie poprawia napięcie skóry i zapobiega jej zwiotczeniu oraz zmniejsza głębokość zmarszczek;
-Oligoceane - i kwas hialuronowy odżywiają i utrzymują zwiększone nawilżenie skóry przez 24 godziny;
Oxylastil jest bioregulatorem, zapewniającym optymalne dotlenienie tkanek.
Dodatkowo specjalnie opracowany wyciąg pod oczy ze świetlikiem, algami, pomidorem i hibiskusem pobudza mikrokrążenie, wyraźnie zmniejszając opuchliznę i cienie pod oczami.
Fltry UVA i UVB oraz czynnik ochrony przed wolnymi rodmikami przeciwdziałają szkodliwemu wpływowi czynników zewnętrznych, które przyśpieszają proces starzenia się skóry.
Skóra staje się wyraźnie młodsza, pełna blasku, cienie pod oczami i opuchnięcia powiek ulegają znacznemu zmniejszeniu, następuje wygładzenie i zredukowanie głebokości zmarszczek, zwiększone nawilżenie i dotlenienie. Skóra wokół oczu jest dobrze chroniona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Krem przeznaczony jest dla kobiet po 25 roku życia, idealny do stosowania przez cały rok.

Skład: purified water, isopropyl myristate, cetearyl alcohol, mineral oil, petrolatum/cholesterol/cetearyl alcohol, steareth-20, glycerin, propylene glycol, euphrasia officinalis extr./algae extr./solanium lycopersicum extr./hibiscus sabdarfa powerextr., cyclomethicone, hyaluronic acid, glycerin/water/butyleneglycol/carbomer/polysorbate 20/ palmitoyl pentapeptide-3 water/propyleneglycol/oystershell extr./sea sllt extr., hydrolyzedwheat protein/urea/sorbitol/lysine/allantoin/diglycerin/lacticacid/sodium PCA, water/hydrolyzed soy protein/propylene glycol, ethylhexyl methoxycinnamate, glycine soya oil, avocado oil, glyceryl stearate SE, urea, glucose, betaine, carbomer, EDTA, triethanolamine, DMDM hydantoin, phenoxyethanol/methylparaben/butylparaben/ethylparaben/propylparaben, fragrance

eeee....

Ten krem, podobnie, jak jego przeciwzmarszczkowego krewniaka, miałam z gazety otrzymanej od znajomej pani ;), choć przedtem zdążyłam już kupić sobie tubkę :( gdybym wiedziała, że jest taki, a nie inny, zaoszczędziłabym 18 zł, bo tyle właśnie za niego dałam :/ Do rzeczy: krem to takie nic. Ani za dobrze nie nawilża, ani zmarszczek nie spłyca, nie robi w zasadzie nic. Z kolei jego złocisty braciszek podrażnia :( Więc ja dziękuję kremom pod oczy Eveline ;)

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

W porządku

Plusy:
- konsystencja w sam raz - niebyt lejący, szybko się wchłania
- zapach całkiem miły
- nieźle nawilża
- trochę niweluje poranną opuchliznę
- doskonale nadaje się pod makijaż
- niska cena, duża pojemność
- wydajny
- przyjemne dla oka opakowanie :)

Minusy:
- żadne działanie przeciwzmarszczkowe, jak to obiecują na opakowaniu
- po jakimś czasie napisy na opakowaniu się ścierają, co nie jest zbyt estetyczne.

Ogólnie mówiąc, fajny krem nawilżający - ale nie przeciwzmarszczkowy.

ok! bardzo wydajny

Uzywalam kremu pod oczy Dermika i bylam BAAARDZO zadowolona,moze nie jest suuper tani,ale baaaardzo wydajny i zmniejsza obrzeki(DERMIKA PREVENTI spf 15 :) ).Bylam zdziwiona,ze tak dlugo go mialam,chcialam wyprobowac tym razem cos tanszego i kupilam Eveline-tez mam go juz długo ,a uzywam codziennie oczywiscie!Dosc szybko sie wchlania,nie zmniejsza opuchlizny!!!Ale jestem zadowolona z efektu,po pół roku uzywania jest ok:)Trudno mowic o zmarszczkach bo mam 22lata. Mam bardzo wrazliwe oczy i po uzyciu kremu warto dodac ,ze mnie nie pieką!!! Musze jednak stwierdzić, że przy zużyciu całej tubeczki zmarczki, ktróre miałam (co prawda mało widoczne i płytkie) zniknęły!!!!!!Dlatego chetnie kupie go ponownie :-) Kusi niska cena i duza tubka jak na krem pod oczy! Ogólnie polecam!...

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

warto się skusić

To po prostu dobry krem pod oczy. Nie spłyca jakoś spektakularnie zmarszczek, ale nie jest to żaden lifting. Za to świetnie sobie radzi z cieniami pod oczami - rozjaśnia je po kilku minutach, nawet te, które powstają w trakcie dnia z powodu niewyspania...
Ładnie nawilża, ma przyjemny, taki jak cała seria, zapach. Jest gęsty, ale nie za gesty, jak na przykład pietruszkowy Ziaji (i nie starzeje się też w takim tempie).
Rzeczywiscie, może uczulać- więc nie dla wrażliwców i alergików. Ale dla wszystkich innych jest ok. Warto spróbować, bo cena niewielka a pojemność duża - 30 ml.

służy mi

Bardzo podoba mi się jego konsystencja- taka treściwa, nie znoszę lejących się, rzadkich kremów pod oczy.Ten jest gęsty, tłustawy, ma super poślizg, nie trzeba naciągać skóry przy nakładaniu.Krem dobrze nawilża, nasyca skórę- jest taka "wypełniona" po nim, drobne zmarszczki jakby wygładzone.Nakładam go grubą warstwą, czasami oczy zachodzą mi mgłą, ale to chyba moja wina, bo go pewnie przedawkowuje. :D Ale za to w ogóle nie szczypie, ani nie jest drażniący.Jedna uwaga- czasami jak nakładałam go grubszą warstwą kilka dni pod rząd -zatykał mi pory, normalnie miałam delikante grudki pod oczami, maleńkie krostki.Isopropyl myristyate na drugim miejscu w składzie robi swoje, nawet w przypadku kremu pod oczy.Ale to już w sumie moja wina, po prostu parę razy "przedobrzyłam" i przekarmiłam skórę pod oczami.Ale jakby nie patrzeć, to bardzo delikatny kosmetyk.Po prostu- sprawdza się.Wprawdzie jego rola jest trochę ograniczona, bo ani nie napina , ani nie ujędrnia(chociaż ma jakieś tam aspiracje do bycia kremem przywracającym młodość ;) ), ale to dobry krem.Ta fajna bogata konsystencja dużo załatwia-skóra jest odżywiona i gładka.A krem jest tani i wydajny, więc polecam.

raczej kiepski

Używam tego kremu na zmianę z innymi, jest bardzo wydajny, ma ładny zapach i na tym kończą się jego zalety. Według mnie, jeżeli chodzi o wygładzenie skóry pod oczami nie robi nic! Nie miałam zmarszczek, a w trakcie używania tego kremu zaczęły mi się zaznaczać kreseczki po oczami, co do nawilżania - nawilża,ale niestety od jakiegoś czasu puchną mi po nim powieki(nigdy mnie nic nie uczuliło do tej pory)...resztkę tego kremu zużyję chyba na szyję

Zawiedziona

Ogólnie lubię produkry Eveline, ale ten krem to porażka, jak dla mnie. Dostałam po nim strasznej opuchlizny oczowej. Przez kilka dni z rana ( a oczki smarowałam wieczorem) powieki były masakrycznie opuchnięte. Na nawilżenie już nie zwracałam uwagi bo ta opuchlizna mnie dobijała. Makijaż na oczach wyglądał nie najlepiej, ja zresztą również ( jak niewyspana). Także nie polecam tego kremiku.

co za ulga

NIe przypuszczałam, że Eveline tak pozytywnie mnie zaskoczy. Przygodę z ową firmą zaczęłam właśnie od tego kremu. Powiem tak: prawie dorównuje śp. Pollenie Evie, a pod wieloma względami jest jej równy.
Moim głównym problemem ze skórą wokół oczu jest przesuszenie - raz, że mnóstwo czytam, dwa, noszę soczewki, mocno się maluję, używam baz pod makijaż, twarz myję żelami antybakteryjnymi i spędzam godziny przez ekranem komputera. Nie mam worków ani cieni pod oczami, nie dopada mnie opuchlizna, ale często mam wręcz boleśnie ściągniętą skórę, którą z uporem maniaka trę :(. Odpowiednich kremów szukałam nawet przez wizażowe forum...
Ten kremik radzi sobie świetnie z przesuszeniem. Co prawda jest na tyle tłusty, że nie do końca nadaje się na dzień, ale wolę się pogimnastykować z cieniami i go nałożyć, niż go nie aplikować. Ładnie nawilża i odżywia, nieco natłuszcza, ale nie spływa mi do oczek, nie wywołuje "mgiełki".
Ma lekką, nieco płynną konsystencję, dzięki czemu w trakcie nakładania nie naciągam skóry. Wygodnie jest go dobyć z tubki. Jest hiper wydajny - używam go już tak długo, że nie mogę sobie przypomieć, czy zaczęłam przed wakacjami, czy teraz. I wcale nie żałuję, co jest dość dziwne, bo kosmetyki szybko mi się nudzą :) a ten trwa i jestem z niego bardo zadowolona. Może nie ma działania "przyszłościowego", ale następny mój zakup będzie po prostu silnie przeciwzmarszczkowy. Ogólnie polecam miłośniczkom treściwych kremów i posiadaczkom suchej skóry.

Zamierzam do niego wrócić

To był mój pierwszy kosmetyk firmy Eveline - jako dodatek do magazynu. I zdaje się, że to jeden z lepszych kremów pod oczy, jakie miałam.
Konsystencja idealna - nie jest rzadki, rozprowadza się bardzo dobrze, jest lekki. Mam wrażliwe oczy, ale od tego kremu nigdy nie dostałam podrażenia. Często cierpię na obrzęki i lekkie opuchnięcia wokół oczu i ten krem idealnie sobie z tym poradził. Bardzo dobrze się wchłania.
Nie jestem pewna, czy równie dobrze radzi sobie z cieniami pod oczami - nie mam raczej do nich skłonności :)
Jest bardzo wydajny - używałam go przed ładnych kilka miesięcy.
Nie wiem, czy faktycznie usuwa zmarszczki, ponieważ przy pierwszym użyciu nie zwracałam na to uwagi. Po skończeniu opakowania moja skóra od razu dała znać, że za nim tęskni - pojawiły się lekkie "kurze łapki" (i chyba właśnie wtedy zaczęłam zwracać na nie uwagę, chociaż mam 23 lata).
Nie daję pięciu gwiazdek, ponieważ mam wątpliwości co do jego wystarczająco skutecznego przeciwzmarszczkowego działania. No i chyba efekt pielęgnacyjny kremu powinien utrzymać się nieco dłużej po zakończeniu opakowania.

nie, nie

Konzystencja dosyć lekka, łatwo się wklepuje, szybko wchłania.
Zapach, jak dla mnie, zbyt intensywny.
Wygładzania zmarszek, rozświetlania raczej nie zauważyłam (może minimalnie?).
Nakładam go tylko pod oczy, bo gdy parę razy nałożyłam na powieki, to zawsze budziłam się z okropnie opuchniętymi oczami!! Czyli mnie uczula w ten sposób. Czasem, jeśli za dużo go wklepałam, tak samo rano miałam bardzo opuchnięte oczy.
Duża tubka= wydajny. Ale mi się w połowie znudził.

szkoda

Kupiłam go, bo nigdzie nie mogłam uplować kremu pod oczy z serii Botox Effect. Pomyślałam sobie, że skoro ten jest ten samej firmy, to powinien być równie dobry. Powinien, ale nie jest :( Niestety moje wrażliwe oczka podrażnia i wysusza, wywołuje ich swędzenie i łzawienie :( A szkoda, bo już się cieszyłam, że za tak niską cenę kupiłam sporą tubkę przyjemnie zapowiadającego się kremu. A przyjemny w nim jest zapach kwaśnych jabłuszek (mam wrażenie, że tak samo pachną kremy Dermedic'a) i konsystencja - taka właśnie kremowa, ale nie za ciężka. Szkoda, naprawdę szkoda...

Używałam tego kosmetyku przez kilka dni / ilość zużytych opakowań: chyba "ilość zużytych mililitrów: bardzo, bardzo mało" ;)

bardzo go lubię:)

Bardzo dobry krem pod oczy, delikatna konsystencja, śliczny, delikatny zapach, dobrze nawiżaj skórę wokół oczui bardzo wydajny.. duza tubka starcza na długo..;)

Używam tego kosmetyku od pół roku
ilość zużytych opakowań: pierwsze