Połysk Koloru, Szampon do włosów farbowanych (stara wersja)

Połysk Koloru, Szampon do włosów farbowanych (stara wersja)

Szampon Gliss Kur Połysk Koloru z kompleksem Scan Repair jest pierwszym szamponem Gliss Kur z Systemem Ochrony Koloru. Zachowuje świeżość koloru i na długo nadaje włosom wspaniały połysk. Wygładza powierzchnię włosa, chroni cenne pigmenty farby. Zapobiega przedwczesnemu wyblaknięciu koloru. Kolor włosów pozostaje intensywny i pełen wspaniałego blasku. Szampon Gliss Kur dzień po dniu nadaje włosom witalność i połysk - to tyle od producenta. Moim zdaniem może utrzymuje kolor, ale po umyciu włosy były tak samo tłuste jak i wcześniej.

Cena: do 10 zł / 250 ml

Nie lubiany.

Mam bardzo oporne włosy, jeśli chodzi o farbowanie, dlatego już tego nie robię i pozostaję przy naturalnym blondzie. ale pamiętam pierwsze farbowanie, zakupiłam ten szampon i kolor spłukał się CAŁY po około dwóch tygodniach stosowania. Teraz wiem, że to wina natury, a nie szamponu. Ale: szampon dodatkowo przetłuszczał mi włosy. Dlatego go nie lubię.

plusy:
- chyba tylko tyle że się pieni!

minusy:
- napisałabym, że nie chroni koloru, ale na moich włosach nawet Harry Potter nie zatrzyma koloru, więc oszczędzę tej opinii;
- przetłuszczał mi włosy.

Używam tego produktu od: używałam ok. 7 lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

całkiem dobry

Fajny szampon, mam włosy farbowane, nie wypłukiwał koloru, ładnie pachnie, włosy sa fajne miękkie, ale przyadłoby się aby bardziej wzmacniał i chronił włosy po farbowaniu

jedno wielkie nic

Szampon tej kiedys polecila mojej mamie pewna fryzjerka i mama uzywala solennie przez kilka lat. Dla mnie ten szampon to dno: bardzo przetluszcza wlosy i to jest jego podstawowa wada. Zadnej ochrony koloru ani ja ani mama nie zauwazylysmy.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: moja mama cale mnostwo, ja na spolke z nia, az zaczelam kupowac sobie sama szampony

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie myje!

Zdecydowanie nie polecam. Ten szampon chroni kolor tylko w ten sposób, że nie do końca myje włosy. Muszę go używać 2 razy, ale wtedy włosy się przesuszają.

Bubel ponad buble.

Używam tego produktu od: 2 mies.

Najlepszy

Przez całe swoje 29-letnie życie miałam okazję przetestowac wiele marek i rodzajów szamponów. Jedne były dobre, inne tragiczne, jeszcze inne nadawały się jedynie do wyrzucenia. Oceniłam ten szampon jako najlepszy ze wszystkich, ponieważ spełnia wszystkie moje wymagania.
Mam włosy długie, pofarbowane na czarno, dośc ciężkie, niby proste, ale bez szczotki i suszarki fryzura ładna nie wyjdzie. Szampon Gliss Kur zapewnił mi:
-dobre oczyszczenie włosa,
-ochronę koloru (widzę, że woda przy myciu nie jest tak czarna jak przy stosowaniu innych szamponów),
-włosy po ułożeniu są bardzo bardzo sprężyste, a w trakcie układania nie puszą się na szczotce,
-szampon przy tym nie obciąża włosów, spokojnie unoszą się one u nasady, przetłuszczają się normalnie, nie za wcześnie, nie za późno :)

Jedynym malusim jak dla mnie minusem jest zapach, który nie do końca mi odpowiada, ale zaznaczam że nie jest odrażający. Po prostu mi nie pasuje, a tak to już z zapachami bywa. Ktoś tam wcześniej napisał, że zapach ładny, więc to rzecz gustu. Dla mnie zdecydowanie KWC!

Super

Od kiedy zafarbowałam włosy myje je tylko tym szamponem:) Dobrze chroni kolor a włosy są błyszczące i miękkie w dotyku:) Najważniejsze było dla mnie żeby kolor utrzymał blask i intensywność i tak też jest.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Kocham:)

Odkąd zaczęłam używać szamponow (+ balsamow) z Gliss kura, moje włosy są zdrowe, zadbane, pomimo tego, że co jakis czas je rozjasniam i dziennie prostuje. Przestały wypadać, są delikatne w dotyku. Dotego niska cena jak na tak dobrze działający szampon:)

Używam tego produktu od: ok.2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok.15 :)

fajny

Farbuje włosy. Gdy je myłam szamponem nie przystosowanym do włosów farbowanych, kolor po dwóch miesiącach spłynął z włosów. Obecnie myje tym szamponem i kolor sie utrzymuje. Włosy po umyciu są mięciutkie, ładnie sie układają i błyszczą :)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Bardzo dobry

Lubię ten szampon, mimo że nie farbuję włosów. Nadaje im piękny połysk i wygładza. Jest gęsty, wydajny, tworzy mnóstwo piany i dokładnie oczyszcza. Przy częstym stosowaniu jego intensywny zapach faktycznie może przeszkadzać. Mnie nie wzrusza ;) Przeszkadza mi jedynie to, że jest dość śliski, więc trudno go dokładnie spłukać.
Nie wiem jak z ochroną koloru, gdyż tak jak wspomniałam nie farbuję włosów, mogę za to stwierdzić, że z podstawowych funkcji pielęgnacyjnych wywiązuje się bez zarzutu. Dla mnie to szampon jakich wiele z tą lekką przewagą, że faktycznie ładnie nabłyszcza, przynajmniej naturalne włosy ;) No i nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy, czym dodatkowo plusuje :)

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tygodni

po prostu szampon.

Zwykły szampon, który po prostu myje.
Bez odżywki nie ochrania koloru i ciężko potem rozczesać włosy.
Zapach na początku mnie denerwował, teraz przywykłam do niego, bo mam z nim fajne wspomnienia ; >

Używam tego produktu od: 2 msc,
Ilość zużytych opakowań: 1.

niezły

Całkiem fajny szampon. Kupuję go bo farbuję włosy farbą firmy Schawarzkopf. Dobrze oczyszcza, lecz chyba nie chroni zbyt dobrze koloru, bo po jego użyciu schodzi farba. Trudno mi ocenić czy to wina farby czy szamponu...

Tak czy inaczej lubię go :) Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku :)

Używam tego produktu od: rok

Nie dla mnie

Kupilam za namową kolezanki. Mi niestety nie służył tak dobrze jak jej ;) Wlosy były oklapnięte i przetłuszczały się często, już po 8-10 godzinach od umycia były tłuste, możliwe ze to przez gęstą konsystencje która obciążała włosy. Nie podobal mi sie tez zapach.

Używam tego produktu od:używałam pare miesięcy temu