Krem do rąk glicerynowy z wiśnią

Krem do rąk glicerynowy z wiśnią

Odżywia, nawilża i zmiękcza skórę dłoni. Zawiera wyciąg z wiśni, glicerynę, oleje naturalne i witaminy. Polecany do codziennej pielęgnacji dłoni, jako preparat ochronny przed szkodliwym działaniem detergentów i środków niszczących naturalną barierę lipidową naskórka.

Nie jest źle

Krem kupiłam dla odmiany po 5% Urea Isany.
Na pewno nie jest to krem do b. zniszczonych, wysuszonych dłoni, raczej do codziennej pielęgnacji, by utrzymywać dobry stan dłoni.

Zapach bardzo na plus, dla mnie nie jest męczący, a fajny i słodko-owocowy.

Konsystencja w porządku, nie jest leista, dobrze się rozprowadza na dłoniach. Wchłania się dość długo, ale bez przesady.

Krem wydajny, łatwo dostępny, bardzo tani.

Bardzo go lubię:)

Kremom z serii " 4 pory roku" jestem wierna od dłuższego czasu i bardzo chętnie je kupuję. Teraz skusiłam się na ten z wyciągiem z wiśni. Kosmetyk ma dość gęstą, treściwą konsystencję, biały kolorek i bardzo ładny, słodkawy zapach wiśni. Rozprowadza się na dłoniach z dobrym poślizgiem. Zostawia cieniutką warstewkę ochronną- ale mnie ona nie przeszkadza. Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza ręce, a efekt utrzymuje się długo. Wyraźnie zmiękcza naskórek i odżywia dłonie.
Reasumując- bardzo dobry kosmetyk za niewielką cenę:) Polecam:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Nie jest to zły krem, ale męczył mnie

KOSMETYK: Biała maź o dość (dla mnie) przytłaczającym zapachu. Dobrze rozprowadza się po skórze ale niestety troszkę dłużej się wchłania. Bardzo wydajny.

DZIAŁANIE: Skóra na dłoniach przyjemnie nawilżona i stety-niestety cały czuć ten przytłaczający zapach. Ale efekt ten trwa tylko jakiś czas.

OPAKOWANIE: Tak jak na polską markę przystało- design prosty i nie skomplikowany. Tubka umożliwia dobrą aplikację kremu na dłoniach.

CENA: Bardzo atrakcyjna.

DODATKOWE UWAGI: Strasznie się z nim męczyłam.

Używam tego produktu od: Jakieś pół roku?
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 130 ml

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Boski

Fajny i taniutki kremik. Dostępny w każdej drogerii. Konsystencja troszkę lejąca ale mimo tego nie odejmuje mu gwiazdek. Wspaniały zapach wiśni japońskiej trzyma się dość długo. Nawilża idealnie i jest mega wydajny. Napewno go kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Mój kwc

Pamiętam, jak uzywałam go będąc jeszcze nastolatką>Teraz nadal go używam. To jedyny krem do ktorego wracam każdego roku. Używam go głównie zimą , gdyż jest gęsty i dość treściwy. Dobrze nawilża i pozostawia taka silikonową powłoczkę na dłoniach. Mam wrażenie, że dzięki temu moje dłonie nie marzna tak na mrozie i nie robią się takie szorstkie. Ten zapach mi najbardziej odpowiada. Szkoda, że w sklepach jest maly wybór zapachów.

spoko :)

Nie mam za specjalnych wymagań co do kremu do rąk , uzywam go zazwyczaj raz dziennie , więc seria tych kremów jest ok , na plus tego kremu jest zapach wisni :)

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

W porządku

Nawet lubię!

Nie mam jakiegoś wielkiego problemu z przesuszonymi łapkami, szukałam zwykłego kremidła do smarowania na noc. Ten skusił mnie zapachem, który prawdopodobnie koło wiśni nawet nie stał, ale i tak jest ładny :) Konsystencję ma ciężkawą, wchłania się dość długo, więc polecam smarować na noc. Rano dłonie są gładkie i miłe w dotyku.

Polecam- za tą cenę nie wiem, czy znalazłoby się coś równie ładnie pachnącego. Na pewno przetestuję inne warianty zapachowe!

słaby

Jedyne plusy tego kremu to wielkość opakowania i cena.
Nawilża na dosłownie 5 minut, zapach jest dziwny, bardzo chemiczny, sztuczny. Może będzie odpowiedni dla kogoś mniej wymagającego, ja jednak potrzebuję dobrego nawilżenia.

Super !!

Krem jest naprawdę godny polecenia. Cena jest śmiesznie niska, a opakowanie starcza mi na bardzo długo. Zapach jest bardzo przyjemny i utrzymuje się dosyć długo. Lekka konsystencja. Wchłania się błyskawicznie i dobrze nawilża. Dzięki glicerynie sprawia wrażenie takiej "maski ochronnej" dla dłoni, co bardzo mi się podoba, szczególnie zimą :)
Jeszcze raz gorąco polecam :)

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Idealne nawilżenie :)

- Idealnie nawilża
- Ma przyjemny ,słodki zapach
- Nadaje skórze miękkość :)
- Po posmarowaniu dosyć długo utrzymuje się na dłoniach
- Ma przystępną cenę za dosyć duże opakowanie:-)

Krem dostępny jest w drogeriach Natura i Rossmann

Kolejny plus to na pewno to ,że starcza na dość długo
- Można go zawsze mieć w torebce ,gdyż nie zajmuje dużo miejsca :)
- Jak dla mnie jeden z najlepszych wariantów kremów do rąk ,oferowanych przez 4 pory roku

Polecam !:-)

Używam tego produktu od: 3 lat :-)
Ilość zużytych opakowań: 8 i więcej :-)

dobry

BARDZO LUBIE TEN KREM ,jednak od jakiegos czasu nigdzie nie moge go dostac kupilam ten na ktorym pisze wisnaia japonska ale to nie jest to.krem wisniowy pieknie pachnial dobrze nawilzal i byl przezemnie kupowany ciagle a ten z wisnia japonska pachnie jakas sztucznoscia wogole nie czuje wisni.jezeli gdzies spotkam krem wisniowy to go kupie i wychwale

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: duzo

Może być

Taki sobie. Bardzo lubę tę firmę, kremy również, ale ten w ogóle nie pachnie wiśnią, ma ładny zapach, ale nic wspólnego z wiśnią. Nawilża w normie i dba o dłonie. Jest tani i dostępny.

Używam tego produktu od: dawna