Korres, Mango Butter, Lipstick SPF10 (Szminka nawilżająca)

Korres, Mango Butter, Lipstick SPF10 (Szminka nawilżająca)

Pomadka o kremowej, maślanej konsystencji oraz średnim kryciu. Zawiera masło z mango, które intensywnie odżywia oraz chroni usta.

Jako balsam-TAK! Jako szminka-NIE!

Muszę się zgodzić z oceną wizażanki poniżej, nie jest to nic innego jak balsam do ust. Coś tam lekko zabarwi ale nie nazywałabym tego produktu szminką. Posiadam odcień 24 Purple. Na szczęście kupiłam go w Grecji, więc dałam połowę tego co w Polsce. Nawilża super, pod tym względem nie można narzekać. Jeśli miałabym go kupować ponownie to tylko na przecenie lub w Grecji, cena 100 zł za ten produkt jest mocno przesadzona.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Luksusowy balsam do ust

Szminka z gatunku balsamów nawilżających, nieco barwiących. Nie jest to pigmentacja jak w Revlonowskich Lip Butter, kolor jest miły, półprzezroczysty, połyskujący, ale schodzi niesamowicie szybko. To właściwie jedyny minus tego produktu, ale jak na szminkę - dość istotny. Szczególnie że w regularnej cenie dostajemy coś a la sztyft Nivei.
Ale jednak bardzo go lubię - świetnie nawilża, zmiękcza skórę ust. Ładnie pachnie, niekoniecznie jest to zapach mango, ale na pewno owocowy i słodkawy. Nadaje ładny połysk, kolor 47 (orange brown) jest świetnym nudziakiem wpadającym w beżowawy koral. Opakowanie jest ciężkie, eleganckie, daje wrażenie produktu zdecydowanie górnopółkowego.
Podsumowując - upolowany w Sephorze za 34 zł jest to produkt świetny. Za 99 zł nie wiem czy bym go kupiła, bo jednak kilkunastominutowa trwałość koloru na ustach to wynik słabiutki. Jeśli szukacie luksusowego balsamu do ust z kolorem - spoko. Jako szminka produkt się raczej nie sprawdzi.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 op