Essence, Beach Cruisers, Waterproof Mascara Top Coat (Top wodoodporny do tuszu)

Essence, Beach Cruisers, Waterproof Mascara Top Coat (Top wodoodporny do tuszu)

Sprawia, że każda maskara staje się wodoodporna bez sklejania rzęs. Nałóż na pomalowane rzęsy. Usuń za pomocą preparatu do demakijażu wodoodpornego.

NIE SPEŁNIA ZADANIA

Specjalnie pojechałam do galerii po ten produkt, bo to limitowanka i zabraknie, a jakie to wygodne, że swoją ulubioną maskarę będę pokrywać wodoodpornym żelem.

Żel był tani, ale co z tego, skoro nie spełnia swojego zadania. Próbowałam go stosować od razu po pomalowaniu rzęs albo jak były już suche - nie ma znaczenia.

Znalazłam dla niego zastosowanie - całkiem fajnie działa jako dość mocny żel do brwi.
Ale nie to chciałam prawda?

Essence, porażka, tyle limitowanych fajnych produktów, po co wypuszczać coś, co nie działa?

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

BUBEL

Rozglądam się ostatnimi czasy za czymś wodoodpornym, co przeżyłoby kąpiele w morzu, łzy, deszcz i tego typu sprawy. Skusiłam się na ten top, gdyż przekonał mnie fakt, że można go stosować na każdą maskarę. Po pomalowaniu rzęs zwykłym tuszem nałożyłam produkt - wytrzymał średnio, bo przy ćwiczeniach się lekko osypał, ale wieczorem postanowiłam sprawdzić jego "wodoodporność" żeby nie spotkała mnie przykra niespodzianka jak już będę na wakacjach w basenie... Psikłam sobie wodą do oczu (cóż za poświęcenie!) i jakież było moje zdziwienie kiedy cała maskara spłynęła wraz z wodą. Wkurzyłam się niemiłosiernie, bo mimo iż produkt nie był drogi muszę nadal rozglądać się za czymś wodoodpornym i wydawać kaskę. Dodatkowo top śmierdzi niemiłosiernie alkoholem.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: zero