Laura Conti, Nail Expert First Aid, Strong Advanced Fortyfier with methionine (Odżywka z metioniną i pantenolem)

Odżywka odbudowująca z metioniną i pantenolem. Wzmocnione i zdrowe naturalne paznokcie. Wzmacnia cienkie paznokcie oraz regeneruje słabe i rozdwajające się. Zmniejsza łamliwość i przyśpiesza ich wzrost. Odbudowuje uszkodzoną płytkę paznokci uzupełniając jej ubytki. Wzmacnia strukturę i pomaga w utrzymaniu właściwego poziomu wilgoci.

regenerujące, wzmacniające
w buteleczce
hipoalergiczna
żel / płyn

Świetna odżywka

moje paznokcie były w opłakanym stanie. To co zrobiła ta odżywka to po prostu mistrzostwo świata. Koleżanka, która wcześniej nie mogła patrzeć na moje paznokcie nie może wyjść z podziwu. Mam twarde, zdrowe, bez rys paznokcie, które odżyły. Odkąd używam tego preparatu jeszcze nie złamałam ani razu paznokcia. Moje córki również zaczęły używać tej odżywki i zaobserwowały u siebie podobny efekt już po trzech tygodniach używania.Preparat jest wydajny, nie jest zbyt rzadki i ma prosty, wąski pędzelek. Szybciutko schnie.

Mój hit.

Jak dla mnie odzywka była rewelacją. ( była, bo już nie potrafię jej nigdzie znaleźć :( ) jako jedyna pomogła mi z problemem rozdwajających się paznokci, utwardziła je , zregenerowała, wypełniała ubytki w płytce. Efekt jaki pozostawiła był trwały w przeciwieństwie do innych odzywek jakich używałam ( koniec odżywki, koniec efektów ). Bardzo przyjemne opakowanie i pędzelek, konsystencja dosyć rzadka, szybko schła. Zostawiam zdjęcie na potwierdzenie moich słów, mam nadzieję, że gdzieś ją jeszcze znajdę. :)

Nie działa.

Odżywka ma typowy dla odżywek do paznokci chemiczny, niezbyt przyjemny zapach. Łatwo i równomiernie się ją rozprowadza na paznokciach. Szybko schnie.
I tyle zalet. Nie zauważyłam żadnego efektu odżywienia ani wzmocnienia paznokci. Odżywkę zaaplikowałam po ściągnięciu hybryd z paznokci, gdy były one kruche, łamliwe i podatne na rozdwajanie się.
Niestety po ponad miesiącu stosowania nie ma żadnego efektu, paznokcie nadal są słabe. Musiałam je solidnie skrócić. Szukam innej odżywki, która spełni swoje zadanie.
Nie polecam.

Tragedia.

Ten produkt to totalny i regularny bubel. Nie polecam nikomu. Nie będę się tak rozpisywała jak moja przedmówczyni, ale zastrzeżenia do do tej odżywki mam podobne.

- Nie działa, stosowałam uparcie przez kilka tygodni i zero efektów. Paznokcie rozdwajały się i łamały tak samo jak przed stosowaniem. Nie rosły również szybciej.
- Odżywka odpryskuje już tego samego dnia, którego ją nałożę. Nieważne czy przy jednej czy przy dwóch warstwach. Drugiego dnia od nałożenia mam już ją w strzępach, bo połowa odprysnęła.
- Bardzo rzadka, spływa z paznokci, więc trzeba uważać podczas malowania.
- Cienki pędzelek. Trzeba się nieźle namachać, żeby nałożyć to wodniste coś takim pędzelkiem.

Myślę, że te minusy decydują o całej ocenie produktu, i nawet ocenianie ładnego opakowania i szybkiego wchłaniania w niczym nie pomoże.

nie działa

Od jakiegoś czasu próbuje zregenerować swoje paznokcie, które po ciąży stały się łamliwe i słabe. Mam też problem z rozdwajającymi się końcówkami. Niestety mam chyba wyjątkowego pecha, albo naprawdę oporne paznokcie, bo sięgam już po któryś specyfik, a efektów wciąż brak.

Podstawowy zarzut jaki mam do tego kosmetyku to brak działania. Wykorzystałam praktycznie całą buteleczkę, a zauważyłam jedynie minimalną zmianę stanu moich paznokci. Może nie są jakoś szczególnie łamliwe, ale twarde też nie. Poza tym nadal się rozdwajają. Jeśli używanie tej odżywki miałoby jakieś plusy, z pewnością dałabym jej szansę i kupiła drugą buteleczkę, by jej działanie było długofalowe.

Niestety używanie tej odżywki było dla mnie katorgą. Już pomijając najważniejsze- czyli brak skutecznego działania regenerującego- to ona wygląda po prostu źle na paznokciach. Już na następny dzień robią się nieestetyczne odpryski, można swobodnie zdrapać większe płaty lakieru.

Używanie jej solo, bez lakieru kolorowego na wierzch, jest po prostu niemożliwe, bo wygląda to fatalnie. Jako baza pod inną emalię spisuje się odrobinę lepiej, ale też bez szału. Położony na nią lakier bardzo długo schnie ( próbowałam różnych, nowy lakier- świeżo otwarty zachowywał się tak samo).

Ja niestety nie polecam, będę szukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka