Tołpa, Botanic, Gardenia Tahitańska, Nawilżająca odżywka-maska zwiększająca objętość

Botaniczna odżywka-maska ma jedwabistą konsystencję i orzeźwiający zapach. Nawilża i przywraca elastyczność. Unosi włosy u nasady dodając im objętości i lekkości. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

dla mnie bomba

Fajne jest to ,że na spróbowanie można dostać malutką wrsję tego produktu.Mi on wystarczył na 3 razy ,przy średnio długich włosach.Po co kupować browar jeśli chce się skosztować smak ,prawda? Jednak tak przypadła mi do gustu , że zakupiłam też dużą .Mała za to świetna na wyjazd. Dobre jest też to ,że są dwa warianty stosowania.Dla cierpiliwych 15 minut i można też krócej. Ja trzymam krócej i w pełni u mnie to wystarcza. Stosuję ją z szamponem z tej serii i wtedy bomba. Włosy uniesione ,pięknie się układają, nie elektryzują ,są błyszczące ,nie puszą się i dobrze się rozczesują.Zapach ma bardzo delikatny ,prawie nie wyczuwalny. Jest na tyle gęsta ,że nie spływa z włosów. Jakoś nie zauważyłam żeby ciężko się spłukiwała.

idealna do suchych i zniszczonych włosów

Maska zawiera składniki kondycjonujące, dzięki czemu włos jest nawilżony, a jego struktura odbudowana. Nie zawiera silikonów, które zwykle oblepiają włosy i sprawiają, że są ciężkie. Nie należy jednak stosować zbyt często, wystarczy raz w tygodniu. Piękny zapach, bardzo dobra konsystencja. Włosy po wysuszeniu pięknie się rozczesują. ps. cena w opisie jest nieaktualna. opakowanie kosztuje ok 35 zł

Bardzo fajna lekka odżywka :) Posiada specyficzny świeży zapach, bardzo kojarzy mi się z wakacjami. Kupiłam ją po keratynowym prostowaniu włosów, gdy większość moich starych odzywek pozostawiala tłustą powłokę na włosach. Zakup bardzo udany, starczyla mi na bardzo długo i sprawiała ze włosy wydawały się świeże, odżywione. Zapach utrzymuje się na włosach aż do następnego mycia :) Bardzo ułatwia rozczesywanie, włosy są mile w dotyku, gladkie. Tubka z tą odżywka ozdabia łazienkę, elegancka i zgrabna. Jedyną wadą jest cena, bez promocji jest dość wysoka.

Piękny zapach

Zapach gardenii jest cudowny, potrafi rozpieścić zmysły!
Jako, że nie byłam pewna jak maska będzie działać, kupiłam mini wersje w Rossmannie.
Maska starczyła na dobry miesiąc, bo jest po prostu wydajna.
Nakładałam na umyte włosy na około 20-30 minut i spłukiwałam.
Włosy pięknie po niej lśnią i są naprawdę widocznie uniesione u nasady!
Jedynym minusem jest fakt, że trzeba użyć jakiegoś spray\'u ponieważ plącze włosy...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Najlepsza odżywka dla cienkich włosów

Kupiłam ją podczas marcowych promocji na stronie tołpy i uważam, że to najlepsza odżywka jaką do tej pory stosowałam.

+ włosy są miękkie, nie obciążone, dobrze się rozczesują i co najważniejsze nie przetłuszczają się (myję głowę 2x w tygodniu);
+ bardzo wydajna;
+ stosunek ceny do jakości wychodzi 3 zł/miesiąc

minusów nie stwierdziłam. Już kupiłam drugie opakowanie.

Ideałem byłaby taka sama ale nadająca się do włosów farbowanych.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i rozpoczęte nowe

Zdecydowane nie

Robiąc zakupy na stronie Tołpy zainteresował mnie ten produkt. Liczyłam na poprawę objętości i nawilżenie włosów.

Oczywiście się zawiodłam, maskę bardzo ciężko się zmywa, właściwie mam wrażenie że udało mi się tego dokonać dopiero podczas następnego mycia włosów.

Nijakiego nawilżenia nie zauważyłam. Maska zdecydowanie nie przypadła mi do gustu, została oddana komuś innemu.

Używam tego produktu od: czerwca

Bardzo fajna, przerosła moje oczekiwania

Zacznę może od tego, że Tołpa zawodzi mnie na każdym kroku. Przywiozłam z Polski walizkę produktów tej firmy i ten produkt jest pierwszym, który przypadł mi do gustu.
Stosowałam go tylko jako maskę na 15min po umyciu włosów.

Plusy:
- bardzo dobrze się nakłada
- ma piękny zapach
- podnosi włosy u nasady
- odżywia włosy, sprawia, że wyglądaja zdrowo i pięknie

Minusy:
- opakowanie starczyło na cztery użycia (mam długie włosy)
- bardzo ciężko spłukać produkt

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe.

słaba

Jako fanka kosmetyków tołpy z radością sięgnęłam po w.w. nowość. niestety, ale ta odżywka okazała się katastrofą kosmetyczną. Po użyciu włosy nadawały się tylko do ponownego mycia. Były jakby oblepione czymś lepkim. Dopiero po ponownym myciu szamponem można było wyjść do ludzi. Efekt po ponownym myciu nawet mi się podobał, stąd 2*.
Kolejnym minusem jest wydajność. Niestety, ale 150 ml. starczyło mi na 5 uzyć na włosy do połowy pleców. Ciężko się ją rozprowadza ze względu na konsystencję.
Ogólnie, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 150 ml.

Bardzo dobry produkt :)

Zapach naprawdę fantastyczny, przede wszystkim nie zniechęca do użycia po kilku aplikacjach bo jest naprawdę delikatny i świeży.
Konsystencja jest naprawdę fajna, średnio gęsta. Można ją łatwo zmyć . Po wysuszeniu włosów, są one podatne na układanie, wygładzone, faktycznie lekko uniesione a przede wszystkim nawilżone.

Używam tego produktu od: Miesiąc z przerwami

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

do wakacyjnej walizki w sam raz...

Zakup zrobiony na fali: mała objętość, niska cena i jak się nie spodoba, to zostanie w hotelowym koszu;) 30 ml. - na wyjazd w sam raz! Co mnie zaskoczyło? Zapach. Naprawdę orzeźwiający, jak mawia producent, lekki, świeży, śliczny! Nakładanie maski to czysta przyjemność :)

ZALETY DLA MNIE:
- jak zaznaczyłam na wstępie mała pojemność tuby, idealna do zabrania na wakacje + dopasowana do tego, niewygórowana cena;
- o zapachu już się rozpływałam, więc dodam tylko, że nie jest zbyt mocny i na drugi dzień raczej niewyczuwalny, można spokojnie potraktować włosy ulubionymi perfumami...
- bardzo dobra, średnio gęsta konsystencja, idealnie się nakłada i nie spływa z włosów;
- maseczkę stosuję raczej w charakterze odżywki, nakładam na jakieś 3-4 min. i spłukuję, wypłukuje się dobrze i już w tym momencie czujemy, że włoski są wygładzone i rozplątane, co dla osób wiecznie walczących o godne rozczesywanie kudełków jest sprawą niezwykłej wagi ;)
- efekty po wysuszeniu włosów bardzo pozytywnie zaskakujące, szczególnie, że maska używana była w trakcie urlopu ze słońcem, wodą morską itp., a więc kosmetyk ładnie nawilżył i wygładził kosmyki, ale też zgodnie z obietnicami producenta, odbił włosy od nasady, dzięki czemu wizualnie sprawiały wrażenie, że jest ich więcej;
- włosy były podatne na układanie, ale bez efektu kopy siana, jednocześnie maska nie spowodowała zwiększonego przetłuszczania ani innych nieoczekiwanych efektów specjalnych;)
- mam dość wrażliwą skórę głowy, skłonną do łupieżu, a ten kosmetyk na szczęście nie spowodował żadnych zmian skórnych, wręcz mam wrażenie, że wyciszył skórę po urlopowych szaleństwach.

WADY:
- maska jest średnio wydajna, aby wydostać resztki, trzeba dokonać operacji rozcięcia tuby, bo na ściankach zostaje sporo kosmetyku;
- dostępność, bo nie w każdym Rossku na półeczce Tołpy można ją zlokalizować.

Podsumowując, warto kupić i przetestować na sobie. Maska raczej nie zaszkodzi. Nie ma inklinacji do bycia kosmetykiem silnie regenerującym czy odnawiającym włosy. Ma porządnie nawilżyć i unieść włosy u nasady i z tego zadania bardzo dobrze się wywiązuje. Jeśli potrzebujecie lekkiego, małego, solidnego kosmetyku na wakacje, to będzie dobry wybór! :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc z przerwami
Ilość zużytych opakowań: druga tuba w trakcie