Rimmel, Wonder`full Mascara (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Rimmel, Wonder`full Mascara (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Maskara Rimmel Wonder`full z formułą wzbogaconą o olej arganowy, który pozostawia piękne i odżywione rzęsy. Wyposażona została w elastyczną szczoteczkę, która perfekcyjnie dociera do każdego włoska i rozczesuje je. Produkt zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy, bez grudek i obciążania.

Mój faworyt

Jeden z lepszych tuszy jakie miałam. Pięknie podkreśla rzęsy i pogrubia. Dobrze się z nim pracuje, nie ma grudek ani nie skleja rzęs i nie obsypuje się. Opakowanie solidne, eleganckie i wygodne. Na pewno wrócę do niego nie raz.

Fajnie się z nim pracuje

Dobry tusz do rzęs to jak dla mnie już połowa sukcesu każdego makijażu. Nie ważne jaki to makijaż rzęsy myjemy zawsze. Z tym tuszem pracuje się bardzo przyjemnie, ma dużą szczotke, którą bez problemu można podkręcić rzęsy. Nie osypuje się w trakcie dnia, jego konsystencja jest dobra i nie skleja ze sobą rzęs. Bardzo wydajny. Co do dodatku oleju arganowego ciężko mi powiedzieć czy miało to wpływ na kondycję moich rzęs bo cały czas stosuje olej rycynowy.

Dobry tusz

Jeden z lepszych tuszów jaki miałam . Nie podrażnia i nie uczula oczu . Pięknie podkreśla rzęsy Ninie obsypuje się . Opakowanie jest solidne i wygodne . Szczoteczka nie skleja rzęs . Polecam

Moja faworytka!!

Zakochałam się w tej mascarze najpierw patrząc na opakowanie... Stwierdziłam, że spróbuję, przetestuje i naprawdę rewelacja. Mascara pięknie maluje rzęsy, są cudownie podkreślone, nie sklejają się i bardzo jest trwała. Dodaję ją do ulubieńców, ponieważ dawno nie spotkałam się z mascarą, która zrobiła wielkie WOW na moich rzęsach.

szczoteczka idealna

Tusz jak tusz, ale ta szczoteczka! Tusz robił swoje, wydłużał moje rzęsy, rozdzielał, nie kleił, może troche się kruszył. Jednak to wszystko nie ma znaczenia ponieważ każdą wadę wynagradzała szczoteczka. Prosta, niesklejająca, idealna :)
Gdy tusz mi się skończył, szczoteczkę zostawiłam i używałam w zestawie z innymi :) Opakowanie tuszu było dość gustowne, nie przekombinowane. Wydajność standardowa, względem tego jak ktoś używa, mi starczają tusze na długo :) Cena dobra.

Jeden z ulubionych!

Kupiłam ten tusz z ciekawości oraz z powodu promocji i jestem z niego bardzo zadowolona.Przede wszystkim nie skleja rzęs,za to pogrubia je i wydłuża.Bałam się szerokiej i grubej szczoteczki,ale niepotrzebnie,ponieważ bardzo dobrze rozczesuje rzęsy.Tusz nie pozostawia grudek i bardzo dobrze trzyma się na rzęsach.

średniak

Żeby ładnie pomalować rzęsy trzeba się naprawdę napracować, skleja rzęsy, trzeba czekać, aż zaschnie. Ładnie wydłuża rzęsy, daje dobry efekt, ale za taką cenę można kupić coś lepszego.

Wykorzystała: kilka próbek

Naturalne podkreślenie

Maskara daje naturalne podkreślenie rzęs,przez co nadaje się do używania na co dzień. Używam wiele różnych maskar, ale zawsze wracam do tej, ponieważ jest świetna. Nie mogę jej nic zarzucić.Według mnie spełnia zapewnienia producenta. Nie skleja i utrzymuje się długo.

Ciekawa kompozycja

Wracam do niej od czasu do czasu, ładnie regeneruje moje rzesy, efekt jest suptelny, używałam często do szkoły, na co dzień, cena nie jest wygórowana, a w promocji warto właśnie tą maskare zakupić, mam krotkie, cienkie rzęsy, efekty zauwazylam po miesiącu, na pewno wyglądały lepiej, były trochę grubsze i tak nie wypadaly

Trzeba się namachać!

Mam do niego bardzo mieszane uczucia. Nie jest to zły tusz, efekt jest daje jest całkiem fajny, tylko.. Wymaga dużo zabawy i machania łapką.

szczoteczka - to jest największa zagadka - co autor miał na myśli. Żeby pomalować nią dokładnie rzęsy to trzeba się nią trochę namachać. Kolejny fakt to jej kształt - ciężko pomalować rzęsy w wewnętrznym czy zewnętrznym kąciku.

Formuła i efekt - tusz jest dosyć wodnisty przez co często zostawia po sobie ślady i nie dość, że trzeba sporo czasu stracić na malowanie, to jeszcze kolejne minuty na czekaniu aż zaschnie. To co mi się podoba - mocno podkreśla rzęsy i rozczesuje je. Lekko unosi, raczej ich nie pogrubia.

Trwałość - jak już przebrniemy przez malowanie i zasychanie to jest coraz lepiej, nie osypuje się, wytrzymuje na rzęsach całkiem długo.

Dodatkowy plusik za to, ze nie osłabia kondycji rzęs.

Tragedia

Tusz absolutnie nie dla mnie. Zaczynając od okropnej szczoteczki, która nie pozwala ładnie rozdzielić rzęs i w dodatku jest niestabilna to sama formuła tuszu też nie przypadła mi do gustu. Bardzo się kruszy i rozmazuje, jest kompletnie nietrwały. Po 2-3 godzinach na uczelni wyglądam po nim jak "panda". Zdecydowanie nie jest wart swojej ceny

Takie nic

Tusz kupilam w SuperPharmie za 15 zl - gdyby nie ta cena,to bym go nie kupila bo nie przepadam za tuszami Rimmel. No i po kilku dniach uzywania - utwierdzam sie tylko w przekoanniu ze jednak Rimmel nie stanie sie moim tuszowym faworytem. Przede wszystkim OGROMNA szczota! Ona sie raczej do robienia pasemek na wlosach nadaje a nie do malowania oczu ;) Ja mam oczy gleboko osadzone wiec kiedy probuje tym tuszem wyczarowac firanki (prozny trud ;)) mam uciapane wszystko naokolo - powieka dolna, gorna, czasem nawet o brwi zachacze. Po drugie - efekt. Powiedzialabym ze jest raczej dosyc mizerny. Niby cos tam podkresla ale szalu nie ma (jak np po Volume Million Lashes), nie wydluza, pogrubia (sila rzeczy 3 rzesy sklejone sa grubsze niz jedna), nie rozdziela. Plus za to, ze sie nie kruszy i jest latwo zmywalny - ale to chyba jednak za malo na dobra ocenie.