Rimmel, Wonder`full Mascara (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Rimmel, Wonder`full Mascara (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Maskara Rimmel Wonder`full z formułą wzbogaconą o olej arganowy, który pozostawia piękne i odżywione rzęsy. Wyposażona została w elastyczną szczoteczkę, która perfekcyjnie dociera do każdego włoska i rozczesuje je. Produkt zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy, bez grudek i obciążania.

rozczarowanie

Kupiłam tusz zachęcona znajdującym się w składzie olejem arganowym. Niestety kompletnie się rozczarowałam. Myślę, że nieporęczna szczoteczka jest jednym z głównych problemów. Przez jej kształt mam problem z pomalowaniem rzęs w kąciku oka bez zostawienia śladu tuszu na skórze. Poza tym efekt jest prawie żaden - rzęsy nie są ani szczególnie wydłużone, ani pogrubione.

Perfekcyjny

Mam dlugie, geste I lekko podkrecone rzesy. Dla mnie on sprawdza sie idealnie ! Super podkresla oko a dodatkowo pielegnuje I ladnie pachnie :) Jest trwaly I wydajny

dla mnie świetny

jesli chodzi o moje rzesy to sa w miare dlugie ale jednak potrzebuja zalotki i odpowiedniego tuszu by to podkreslic. W tym przypadku ten tusz jest idealny dodatkowo nie potraznia oczu, nie powoduje wypadania ani oslabienia rzes. Niekiedy po kilku godzinach jak mi sie spoci twarz to delikatnie sie rozmazuje jednak naprawde delikatnie. Mysle ze olejek araganowy tutaj to swietny pomysl. Naprawde jestem z niego zadowolona

ładny naturalny efekt

Mam jasne i bardzo podkręcone rzęsy ale niestety ich nie widać. Tusz ładnie je podkreślił, nadal im piękny kolor, rozdzielił je, nie posklejał. Niestety się odbija. Ale rzęsy wyglądają na zdrowe.

Poprawny.

Całkiem dobrze mi się sprawdził ten tusz. Mam długie rzęsy, jasne od połowy, więc muszę je malować aby rzeczywiście było widać ich długość. Tusz ma fajną, lekką konsystencję. Rzęsy wydają się po nim błyszczące i zdrowe, bardzo naturalny efekt. Nie skleja, nie zauważyłam pogrubienia. Po prostu podkreśla to co mamy :) czasami w cieplejsze dni lubi się odbijać.

Najgorzy tusz jaki miałam

Ta mascara to istna tragedia. Przez lata nie trafiłam na tak straszny tusz do rzęs jak ten. Zlepia, nie wydłuża, nie pogrubia, nie rozdziela. I w dodatku śmierdzi niemiłosiernie. Zraziłam się przez niego do wszystkich mascar firmy Rimmel. Szczoteczka, wydawała się, że będzie ładnie rozdzielać, ale nie. Zdecydowanie nie polecam.

Świetny

Doskonale rozdziela rzęsy i ich nie skleja, nie robi "grudek" na rzęsach. W porównaniu do innych tuszy ten daje mniejszy, ale za to bardziej naturalny efekt. A dodatkowo olejek arganowy "ulepsza" i wzmacnia nasze rzęsy. Rewelacyjnie wydłuża i nie osypuje się.

Super wydłuża

Efekt sztucznych rzęs zagwarantowany.
Bardzo mocno wydłuża i super rozdziela rzęsy.
Jedyne co brakuje mu do ideału to by dodawał objętości.
Nie rozmazuje się w ciągu dnia, nie obciąża rzęs i przed wszystkim nie jest drogi

ŚREDNIO

Niestety tusz nie sprawdził się jakoś super. Lekki efekt pogrubienia,jednak tusz w ogóle nie wydłuża rzęs. Niestety u mnie się bardzo mocno kruszył. Jak dla mnie ten tusz dawał zbyt delikatny efekt. Szczoteczka jest dużym plusem,ponieważ nie pomija żadnej rzęsy.

Kupuję ją ciągle.

Bardzo dobry tusz do rzęs, jak narazie najlepszy jaki miałam. Świetna szczoteczka, pod koniec zużywanego produktu, tusz nie zasycha.
Bardzo wydajny, wygodny.
Mam długie rzęsy, tą szczoteczką za jednym pociągnięciem maluje rzęsy całościowo, dobrze je przy tym rozczesując.
Nie kruszy się, dzięki olejkowi. Nie rozmazowuję.
Rewelacja!

Bez efektu

Na początku gdy nie stosowałam serum pobudzającego wzrostu rzęs efekt był bardzo mizerny. Rzęsy były minimalnie pogrubione i tyle. W zasadzie używanie tego tuszu sprowadzało się do przyciemnienia rzęs.
Teraz gdy rzęsy podrosły efekt jest lepszy, ale trzeba się dobrze namachać żeby wyczesać grudki i ładnie rozdzielić rzęsy a jednocześnie uważać żeby się nie ubabrać. Lubię duże i silikonowe szczoteczki, ale ta jest dziwna. Łatwo się nią ubrudzić co dodatkowo wydłuża poranny makijaż :/

Fajny tusz

Mam ten tusz od jakiegoś czasu i sprawdza się bardzo dobrze. Nie daje spektakularnego efektu sztucznych rzęs itp. ale odpowiada moim potrzebom w codziennym makijażu.
Ma bardzo grubą sylikonową szczoteczkę, która bardzo dokładnie wyczesuje rzęsy i aplikuje na nie produkt. Dzięki temu daje bardzo naturalny efekt podkreślenia oka.
Mam długi, proste i dość rzadkie rzęsy, byłabym jeszcze bardziej z niego zadowolona, gdyby mocniej pogrubiał.
Ale nie skleja, nie odciska się na powiekach, nie osypuje się w ciągu dnia.
Dla mnie super produkt do lekkiego codziennego makijażu