Rimmel, Wonder`full Mascara (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Rimmel, Wonder`full Mascara (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Maskara Rimmel Wonder`full z formułą wzbogaconą o olej arganowy, który pozostawia piękne i odżywione rzęsy. Wyposażona została w elastyczną szczoteczkę, która perfekcyjnie dociera do każdego włoska i rozczesuje je. Produkt zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy, bez grudek i obciążania.

Świetny

Doskonale rozdziela rzęsy i ich nie skleja, nie robi "grudek" na rzęsach. W porównaniu do innych tuszy ten daje mniejszy, ale za to bardziej naturalny efekt. A dodatkowo olejek arganowy "ulepsza" i wzmacnia nasze rzęsy. Rewelacyjnie wydłuża i nie osypuje się.

Super wydłuża

Efekt sztucznych rzęs zagwarantowany.
Bardzo mocno wydłuża i super rozdziela rzęsy.
Jedyne co brakuje mu do ideału to by dodawał objętości.
Nie rozmazuje się w ciągu dnia, nie obciąża rzęs i przed wszystkim nie jest drogi

ŚREDNIO

Niestety tusz nie sprawdził się jakoś super. Lekki efekt pogrubienia,jednak tusz w ogóle nie wydłuża rzęs. Niestety u mnie się bardzo mocno kruszył. Jak dla mnie ten tusz dawał zbyt delikatny efekt. Szczoteczka jest dużym plusem,ponieważ nie pomija żadnej rzęsy.

Kupuję ją ciągle.

Bardzo dobry tusz do rzęs, jak narazie najlepszy jaki miałam. Świetna szczoteczka, pod koniec zużywanego produktu, tusz nie zasycha.
Bardzo wydajny, wygodny.
Mam długie rzęsy, tą szczoteczką za jednym pociągnięciem maluje rzęsy całościowo, dobrze je przy tym rozczesując.
Nie kruszy się, dzięki olejkowi. Nie rozmazowuję.
Rewelacja!

Bez efektu

Na początku gdy nie stosowałam serum pobudzającego wzrostu rzęs efekt był bardzo mizerny. Rzęsy były minimalnie pogrubione i tyle. W zasadzie używanie tego tuszu sprowadzało się do przyciemnienia rzęs.
Teraz gdy rzęsy podrosły efekt jest lepszy, ale trzeba się dobrze namachać żeby wyczesać grudki i ładnie rozdzielić rzęsy a jednocześnie uważać żeby się nie ubabrać. Lubię duże i silikonowe szczoteczki, ale ta jest dziwna. Łatwo się nią ubrudzić co dodatkowo wydłuża poranny makijaż :/

Fajny tusz

Mam ten tusz od jakiegoś czasu i sprawdza się bardzo dobrze. Nie daje spektakularnego efektu sztucznych rzęs itp. ale odpowiada moim potrzebom w codziennym makijażu.
Ma bardzo grubą sylikonową szczoteczkę, która bardzo dokładnie wyczesuje rzęsy i aplikuje na nie produkt. Dzięki temu daje bardzo naturalny efekt podkreślenia oka.
Mam długi, proste i dość rzadkie rzęsy, byłabym jeszcze bardziej z niego zadowolona, gdyby mocniej pogrubiał.
Ale nie skleja, nie odciska się na powiekach, nie osypuje się w ciągu dnia.
Dla mnie super produkt do lekkiego codziennego makijażu

Świetny Tusz

Kupiłam ten tusz na którejś z promocji w jednej z drogerii. Wcześniej zapoznałam się z recenzjami koleżanek. Szukałam tuszu, który dokładnie podkreśli i wyciągnie rzęsy w górę. I ten się sprawdził w 100%. Polecam go wszystkim paniom, które chcą mieć piękne naturalne,rzęsy bez przedłużania u kosmetyczki.
Dodam, że tusz świetnie się zmywa i nie skleja rzęs.
Gorąco polecam.

Miłe zaskoczenie

Ten tusz po prostu mnie pozytywnie zaskoczył. Tusze Rimmel często nie spełniały moich potrzeb, a tu taka niespodzianka. Aplikacja jest bardzo wygodna, szczoteczka precyzyjnie nakłada tusz na rzęsy, rozdziela je, wydłuża i pogrubia. Dake naturalny efekt ładnych rzęs. Mi nie udało się nim wyczarować bardzo pogrubionych rzęs, ale na dzień, na codzień jest idealny. Jedna minura i nasze rzęsy są piekne. Tusz ma ładną szatę graficzną, pewnie leży w dłoni, starcza na dłużej niż miesiąc i ma dobra cenę. Ja polecam i przyznaje 5 gwiazdek bo jest tego wart. Trzyma się cały dzień, nie kruszy , nie osypuje, nie odbija na górnej powiece .

Mój number one

Mój ulubiony z Rimmela tusz do rzęs. Ten mogę z czystym sumieniem polecić. Nie sklejka rzęs. Ładnie je podkreca i wydłuża. Po całym m dniu tusz się nie obsypuje. Nawet te najmniejsze włoski złapie i wymaluje. Dwa razy przesuwne szczoteczka po rzęsach i już są ładnie pokryte. Rozdzielone. Tylko zastanawiam się nad samym udziałem olejku arganowego w tym produkcie. Nie zauwazylam bym miała jakoś lepsze rzęsy niż przed stosowaniem tego tuszu. Wg producenta powinien wygładzać, odżywiać rzęsy i dodawać elastyczności.

Szczoteczka elastyczna i idealnie układa się przy malowaniu rzęs. Rozprowadza się równo i nie kruszy. Idealnie rozdziela rzęsy i nadaje im objętości. Olejek odżywia rzęsy . zauważyłam poprawe kondycji moich. jestem zadowolona z tego produktu.

Najlepszy

Jest to według mnie perełka za bezcen, przede wszystkim wydajny, rzęsy po nim wydawały się być długie do nieba, nawet po wielu godzinach w makijażu oczy nie były zaczerwienione, obrzęknięte, tusz się nie wykruszał, opakowanie jest dosyć eleganckie. Starcza na długo, delikatnie podkręca, mimo że szczoteczka jest dość tradycyjna. Ze zmywaniem makijażu również nie ma najmniejszych problemów.

Mój faworyt

Jeden z lepszych tuszy jakie miałam. Pięknie podkreśla rzęsy i pogrubia. Dobrze się z nim pracuje, nie ma grudek ani nie skleja rzęs i nie obsypuje się. Opakowanie solidne, eleganckie i wygodne. Na pewno wrócę do niego nie raz.