Rimmel, Wonder`full Mascara with Argan Oil (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

Rimmel, Wonder`full Mascara with Argan Oil (Tusz do rzęs z olejem arganowym)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Maskara Rimmel Wonder`full z formułą wzbogaconą o olej arganowy, który pozostawia piękne i odżywione rzęsy. Wyposażona została w elastyczną szczoteczkę, która perfekcyjnie dociera do każdego włoska i rozczesuje je. Produkt zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy, bez grudek i obciążania.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, regenerujące
Szczoteczka
z włosia

Nie polecam

Tusz drogi a efektów brak. Mało wydajny l, nie wydłuża rzęsy nie nadaje objętości. Kupiłam na promocji, żeby przetestować ale szału je ma. Na pewno już do niego nie wrócę

Może być lecz chyba już do niego nie wrócę

Tusz kupiłam ze względu na dobre opinie i olejek arganowy w składzie. Kosmetyk wydłuża rzęsy i delikatnie je pogrubia. Szczoteczka do nakładania tuszu jest raczej gruba (osobiście wolę cienkie szczoteczki) mimo to tusz dobrze się rozprowadza. Jego wadą jest to, że długo wysycha i ma tendencje do brudzenia powiek, choć w moim przypadku może to mieć związek z długością rzęs, bo są one naturalnie dosyć długie. Problemem jest też osypywanie się tuszu. Kosmetyk ten stosowałam dość długo, jednak nie wiem czy jeszcze do niego wrócę, bo ostatnio przerzuciłam się na inny tusz, który szybciej zasycha na rzęsach dzięki czemu nie brudzi mi powiek.

Tragedia

Tusz nie spełnia swoich funkcji. Nie wydłuża ani nie pogrubia rzęs. Musiałam nałożyć 4 warstwy a dalej nie mam go prawie widocznego. Masakra. Innymi tańszymi za 9 zł wystarcza 2 warstwy i efekt wow a tu niestety nie. Odradzam!

Znam lepsze a tańsze

Generalnie nie jest to mój ulubieniec nie ma krótkich rzęs bo stosuje odżywkę, ale ta maskara nie robi wow na moich rzęsach, jak za dużo się nałoży to rzęsy wyglądają strasznie i są posklejane wiec bardzo trzeba uważać na ilość tuszu. Tusz odbija mi się pod i nad powiekami po kilku godzinach. Ogólnie nie jestem z niego zadowolona i znam wiele lepszych za mniejsze pieniądze. Plus to szczoteczka która dobrze się nakłada tusz i kolor intensywnie czarny

Zawsze obecny w mojej makijażowej rutynie

Zaczęłam go używać jeszcze jako nastolatka, kiedy budżet na kosmetyki miałam mocno ograniczony więc szukałam czegoś jak najbardziej solidnego z niskiej półki cenowej. Padło na ten tusz, minęło parę dobrych lat i nie mam ochoty zamieniać go na żaden inny.

Jestem posiadaczką dość długich rzęs, więc od tuszu oczekuję przede wszystkim pogrubienia. Ten spełnia to zadanie i co ważne nie osypuje się, nie kruszy, utrzymuje się przez cały dzień. Nie skleja rzęs. Nie powoduje ich wypadania a wręcz odżywia gdyż zawiera olejek arganowy. Produkt posiada elastyczną szczoteczkę, po jej wyciągnięciu wystarczy usunąć nadmiar tuszu z czubka i mamy dokładnie taką ilość jakiej potrzeba do aplikacji na rzęsy. Używając niektórych tanich tuszy musiałam wycierać nadmiar chusteczką po wyjęciu szczoteczki z tubki, w tym przypadku nie ma takiej potrzeby.

Nie mam problemu z jego zmywaniem przy użyciu płynu micelarnego. Mimo, że mam wrażliwą cerę nie zauważyłam u siebie żadnych oznak uczulenia na ten produkt.

Tusz jest łatwo dostępny w prawie każdej drogerii. Cena regularna jest dość przystępna, czasem nawet bywa w promocji.

Rewelacyjny tusz

Szczoteczka od tuszu jest silikonowa i o standardowym kształcie. Pięknie rozdziela i wydłuża rzęsy. Nie skleja i nie pozostawia grudek. Efekt na rzęsach jest delikatny i naturalny. Formuła wzbogacona o olejek arganowy dodatkowo pielęgnuję rzęsy. Bez problemu zmywa sie płynem micelarnym. Zużyłam kilka opakowań i napewno do niego wrócę. Cena stacjonarnie jest dosyć wysoka, ale można go upolować na fajnych promocjach internetowych.

Super szczoteczka, naturalny efekt

Kupilam ten tusz skuszona przede wszystkim promocja, ale i ładnym opakowaniem i obietnica dodania olejku argonowego do mascary z czym dotąd nigdy sie jeszcze nie spotkalam. Zdecydowanie największym plusem maskary jest szczoteczka. Mimo że jest duża i na pierwszy rzut oka wydaje się że będzie ciężko malować rzęsy bez upaćkania oka jest naprawdę świetna. Szczoteczka maluje wszystkie rzęsy (nawet te najkrótsze), pięknie je rozdzielając i w żadnym razie nie skleja rzęs. Przy dwukrotnej aplikacji (po wyschnięciu pierwszej warstwy) daje bardziej zdecydowane podkreślenie i pogrubienie rzęs nadal bez sklejania. Za wcześnie jeszcze by ocenić jego wpływ na rzęsy, ale sama obecność substancji pielęgnujących rzęsy w tuszu uważam za plus. Podsumowując jest to maskara dająca fajny naturalny efekt. Do tego naprawdę w bardzo przystępnej cenie. Rimmel zaskoczył mnie naprawdę pozytywnie
Może do ideału maskary trochę jej brakuje, ale za taką cenę naprawdę fajna.

Nic wspaniałego :P

Ten tusz sprawił, że na bardzo długo uprzedziłam się do Rimmela. Od razu przejdę do konkretów:
Przede wszystkim produkt nie jest precyzyjny - ma bardzo grubą szczoteczkę, na której osadza się mnóstwo grudek, które przenoszą się na rzęsy. Przez grubą szczoteczkę brudzi się także dookoła oka. Dodatkowo tusz nieestetycznie skleja rzęsy. Po jakimś czasie kruszy się i spada. Może się także rozmazywać.
Nie zauważyłam wspaniałych efektów pogrubienia i wydłużenia.
Słowem - nie polecam.

Dramat w ładnym opakowaniu

Jedyną zaletą tego tuszu jest jego bardzo ładne opakowanie. Niestety to, co w środku to na pewno nie tusz do rzęs. Nie wydłuża, jedynie nadaje kolor i lekko pogrubia. Aby rzęsy wyglądały na pomalowane trzeba się trochę namęczyć. Po paru h tuszu nie ma już prawie wcale na rzęsach.

mój hit od kilku lat

tak jak w tytule, używam go od co najmniej 5 lat i jeszcze się na nim nie zawiodłam, a ostatnio to nawet pozytywnie mnie zaskoczył - nie jest to tusz wodoodporny, więc staram się go nie używać, jeśli jest np. deszczowa pogoda, ostatnio nie byłam jednak makijażowo dobrze przygotowana, nie miałam też parasola, a złapała mnie ulewa i to taka, że buty były do wyrzucenia, a makijaż oczu nienaruszony.

Pięknie posklejane rzęsy

Nie ma się co oszukiwać.Jest to najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam i chyba jak na razie tusze z Eveline są moimi faworytami.Co z tego,że tusz w ładnym eleganckim opakowaniu jak po pierwszej aplikacji jest totalna klapa...tusz niedość,że jest wogóle nietrwały to strasznie skleja rzęsy,kruszy się po jakims czasie a po całym dniu wygląda się jak panda dosłownie.W dodatku szczoteczka jest tak wielka,że miałam problem z pomalowaniem rzęs a są bardzo krótkie i zawsze brudziłam powieki,co nie oszukujmy się jest mega wkurzające.Jestem na nie i nie polecam.

Długie i gęste rzęsy z jednoczesną pielęgnacją

Produkty marki Rimmel znam doskonale i nigdy nie zawiodłam się na ich produktach.
Ten tusz to kolejny hit dla moich rzęs. Powoduje, że moje rzęsy są długie, gęste, a jednocześnie bardzo naturalnie wyglądają. Tak niezawodny wygląd rzęs wiąże się również z intensywną pielęgnacją dzięki obecności olejku arganowego.
Długie, gęste rzęsy, bez sklejania ani osypywania tuszu. Bardzo trwały i super jakościowo produkt.