Bell, Royal Mat, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust z aloesem)

Bell, Royal Mat, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust z aloesem)

Trwały, głęboki kolor ust to zasługa specjalnie dobranych składników zawartych w formule pomadki Royal Mat. Pozostawia ona na ustach bardzo elegancki matowy efekt, dostępny w 5 odcieniach kolorystycznych. Odżywczo - regenerujące działanie pomadki to zasługa obecnego w formule aloesu, który nawilża usta i odpowiednio je pielęgnuje.
Dostępna w 5 odcieniach.

świetna!

Kupiłam niestety uszkodzoną, ale to nie przeszkodziło aby się nią trochę pozachwycać. :-)

Jest na prawdę świetna. Na tyle, ze używałam jej jako "reperator" do moich suchych popękanych ust. Działa świetnie!

Wspaniała!

Jestem posiadaczką tej pomadki o numerze 03. Bardzo lubię intensywny kolor na ustach. Kolor pomadki jest soczysty, świeży i długo się trzyma. Olejek z aloesu dobrze nawilża usta. Pomadkę uwielbiam. Najlepsze dla mnie jest to, że nie ściera się szybko tylko zawsze pozostawia kolor. Sprawdziłam wiele innych marek lecz Bell okazała się najlepsza.

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: dwa

średniawa

Posiadam kolor 01. Bardzo ładny, dosyć naturalny róż. Kupiłam ją licząc na to, że będzie tak samo dobra jak Royal Glam... Pomadka nie jest totalnie matowa, ma dosyć miękką konsystencję przez co nadaje ustom delikatne, zdrowe błyszczenie. Pomadka ma bardzo dobrą pigmentację, jedna warstwa produktu wystarcza by kolor był odpowiednio intensywny. Produkt ma jednak swoje wady, przez które już więcej go nie kupię. Pomadka się rozmazuje, wycieram nos i widzę, że w miejscach w których chusteczka dotknęła ust zabarwia się pomadką, zostawia ślady na szklankach po wypiciu czegoś, przez co jej trwałość nie jest wystarczająca jak dla mnie. Dodatkowo pomimo zbyt miękkiej konsystencji pomadka podkreśla suche skórki na ustach. Nie wiem, nie potrafię jakoś nad nią zapanować i zdecydowanie wolę jej siostrę Royal Glam :)

lubię za kolor

Pomadkę kupiłam na jednej z promocji w Hebe za około 7 - 8 zł, to naprawdę mała kwota, więc teoretycznie nie spodziewałam się też cudu. Nie mniej jednak niektóre kosmetyki kolorowe Bell są naprawdę niezłe i nie ma co się uprzedzać.

Opakowanie jest ładne, z matowego plastiku, wygląda porządnie.
Sam mechanizm chodzi ciężko i pomadkę opornie wysuwa się z opakowania.

Kolor jest matowy, ale nie jest to nie zdrowy mat totalny, bo ma trochę połysku. Nie ma za to żadnych mieniących się elementów.
Nie mogę zaprzeczyć, że jest to jeden z moich ulubionych i pasujących do mojego typu urody odcieni. Aplikacja jest przyjemna, pomadka jest nie za miękka i nie za twarda. Pigmentacja na wysokim poziomie.

Niestety tu kończą się zalety tej pomadki. Posiada cechy, których nie jestem w stanie jej wybaczyć:
- bardzo słabo nawilża a położona na pomadkę ochronną wygląda nie estetycznie
- po pewnym czasie wysusza usta
- zbiera się w załamaniach prawie od razu po aplikacji
- podkreśla zmarszczki na ustach, może tylko ja to widzę z bliska, ale nie czuję się z tym dobrze
-ma nieciekawy chemiczny posmak
cały czas czuję ją na ustach, jakbym miała usta oblepione - plastikiem

Teraz pozostaje mi poszukać pomadkę lepszej jakości w takim kolorze, nie koniecznie matową.
Oceniałam odcień nr 02.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

ok

Na pewno kupię jeszcze raz ten produkt, postaram się znależć jednak inny kolor
Posiadam kolor 01 i wyglada on pięknie na moich ustach
Nie jest to jednak zupełny mat dzięki czemu nie przesusza ust, a nawet lekko je nawilża
Zabieram gwiazkę za zapach, ale kompletnie mi on nie podchodzi

Używam tego produktu od: ok 2 tyg

bardzo dobra pomadka

Mam kolor 01, który jest intensywniejszą wersją koloru moich ust i wygląda genialnie, mocno napigmentowany i ładny odcień.
Plusy pomadki:
+ cena (kupiłam na promocji za 10 zł, regularna to 17 zł)
+ dosyć trwała
+ piękny, matowy kolor
+ kremowa konsystencja, przyjemnie się nakłada
+ nie wysusza ust, a nawet nawilża
Minusy:
- mało dostępnych odcieni

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

świetna

równeż jestem posiadaczką koloru 03, jednak w najbliższej przyszłości dokupie sobie jaśniejszą nacodzień.
Bardzo chciałabym wymienić plusy i minusy, niestety minusów nie dostrzegam.

+nie jest ciężka, nie czuć jej na ustach
+matowość
+bardzo dobry, żywy, mocny kolor
+nie wysusza ust
+nie jest droga (kupiłam ją na promocji za ok 10zl)

mam wiele szminek ale ta jest najlepsza

Super pomadka

Mam kolor 03 - fuksja. Pomadka jest bardzo kremowa, z łatwością się ja rozprowadza na ustach, łatwiej niż mat z Golden Rose. Kolor utrzymuje się dość długo. Wystarcza tylko jedna warstwa aby kolor był intensywny.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe