Mixa, Krem do rąk `Intensywne odżywienie`

Mixa, Krem do rąk `Intensywne odżywienie`

Sprawdź ceny produktu

Zawiera skuteczne składniki, aby dogłębnie odżywić skórę , długotrwale ją nawilżać i zmiękczać. To idealny produkt do suchej i bardzo suchej skóry dłoni. Dzięki bogatej i odżywczej formule skóra jest otulona i zabezpieczona. Staje się miękka i delikatna. Oryginalna receptura - formuła niezmieniona od 1962 roku.

nawilżające, wygładzające
krem
Skóra
sucha

Super !

Idealny krem, który szybko się wchłania ! Odżywia i nawilża suche ręce. Po zastosowaniu ręce są gładkie. Ma ładny i przyjemny zapach. Opakowanie jest małe więc można krem zabrać ze sobą do torebki. Cena kremu nie jest wysoka, więc naprawdę warto go zakupić !

Idealny dla suchych dłoni

Uwielbiam produkty z mixy a ten krem jest naprawdę świetny ,idealnie odżywia suche ręce i powoduje odmianę już po 3 użyciach gorąco polecam jest wart swojej ceny

Tego potrzebowała moja skóra

Zimą moja skóra rąk jest bardzo przesuszona. Bez kremu do rąk nie byłabym w stanie przeżyć tego okropnego okresu. Na szczęście mamy na rynku takie cuda, które pomagają mi w walce z suchą skórą.
Krem kupiłam na promocji za 12 zł. Mój poprzednik już się skończył, więc byłam skazana na zakup nowego. Z racji, że uwielbiam testować nowości sięgnęłam po produkt, którego wcześniej nie znałam. Zdecydowałam się na krem od Mixy i to była bardzo dobra decyzja.
Krem ma ładne opakowanie, które jest w formie tubki. Bardzo praktyczne rozwiązanie, bo nic się nie zmarnuje, a w razie problemu można ją rozciąć i wydobyć resztki. Pojemność to 100ml. Konsystencja kremu jest gęsta i dość treściwa. Czuć, że krem jest glicerynowy. Po wsmarowaniu go w skórę nie odczuwam żadnego nalotu, ani tłustej warstwy. Produkt błyskawicznie się wchłania. Skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona, a do tego miękka w dotyku. Używam tego kremu nawet kilka razy dziennie, ze szczególnym naciskiem na wieczór, kiedy przed snem nakładam na dłonie grubą warstwę. Bardzo mi on odpowiada. Solidnie regeneruje moje problematyczne dłonie, które często są zaczerwienione, suche i szorstkie. Radzi sobie z tym problemem bezbłędnie.
Moje wszystkie oczekiwania związane z działaniem tego produktu zostały spełnione. Polecam ten krem zwłaszcza posiadaczkom suchej i szorstkiej skóry, bo krem potrafi intensywnie ją nawilżyć.

Miazga

Zimą kremy do rąk to moje małe uzależnienie, więc chwalę się kolejnym odkryciem. Wprawdzie krem jest już u mnie na wykończeniu, ale lepiej późno, niż wcale! Tym razem kupiłam kremik Mixa Intensywne Odżywienie. Nie jest on ani ciężki, ani tłusty, ale w chwili nakładania go na dłonie mam wrażenie, że będzie się wchłaniał wieki. Tak naprawdę po 5 minutach mam po prostu bardzo gładkie dłonie, nawilżone i odżywione. Znika całe napięcie skóry, więc jestem bardzo zadowolona. Jest gęsty, ale bardzo wydajny, niewielka ilość pozwala całkowicie nawilżyć dłonie. W ciągu dnia w razie potrzeby nakładam cieniutkie warstwy, zaś na noc nakładam go grubo, żeby mógł się wchłaniać całą noc. Jak dla mnie kosmetyk miazga, na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Tragedia

Skusiły mnie poprzednie opinie tego kremu i jego dość wysoka ocena, natomiast dużo zależy od typu skóry.
Prawdopodobnie to kwestia jakiejś alergii, ale w moim przypadku utrzymanie go na skórze było ponad moje siły. Okropnie nieprzyjemne uczucie ( pieczenie ) i do tego trudno się zmywał, a skóra była podrażniona przez dłuższy czas. Dodatkowo na minus skład ( wiem wiem nie jest to krem naturalny ). Rzadko zdarza mi się coś wyrzucić niestety tym razem tak musiało się to skończyć, a cena też do najniższych nie należy, może nie majątek ale jakby to zestawić z działaniem to o wiele lepsze są już np. kremy Isany, które są zdecydowanie tańsze. Czerwony krem Garniera z alantoiną także był dużo lepszy.

Uratował moje dlonie!

Gdy przyszla jesien zaczelam używać róznych kremow do rąk, np z ziaji i garniera, ale efekt był straszny. Dłonie były szorstkie a skora sama schodzila. Na wizazu przeczytałam o kremie z Mixy, kupilam i jestem zachwycona! Jedno uzycie dziennie daje swietny efekt, dodatkowo ładnie pachnie i szybko się wchlania 5/5

Używam tego produktu od: 7 dni
Ilość zużytych opakowań: 100 ml

rewelacyjny krem

Krem o pięknym zapachu, który też spełnia opis producenta. Ręce po jego uzyciu są gładkie i miękkie. Nie ma śladu po suchości i szorstkości. Szybko się wchłania. Skórki wokól paznokci są nawilżone i nie ma z nimi problemów. Wydajny i myślę,że wystarczy mi na długo.
Krem jest idealny, posiada zalety, lecz jego cena (ok. 15 zł Rossmann) jest za wysoka.

Używam tego produktu od: 6 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Najlepszy ! ;)

Zima powoli dobiega końca, a temperatura ku mojej uciesze zaczyna wzrastać. Prawdę mówiąc nie znoszę tej pory roku, w szczególności, że na zimno jestem niesamowicie wrażliwa. Widać to chociażby po moich dłoniach, które pomimo ciepłych wełnianych rękawiczek w sezonie zimowym są w opłakanym stanie. Z marką Mixa spotkałam się w zasadzie po raz pierwszy, więc do kremu początkowo podchodziłam z przymrużeniem oka..i dałam się pozytywnie zaskoczyć. ;)
Już po pierwszej aplikacji zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich dłoni. Krem jest treściwy i ładnie się rozporwadza. W moim przypadku, wchłania się dość szybko, zostawiając na dłoniach lekki film ochronny. Zapach jest bardzo przyjemny, lekko pudrowy, świeży. Dobrze chroni skórę dłoni przed wiatrem i zimnem.
RAZ JESZCZE POLECAM <3

bardzo dobry

Jak dla mnie &#8211; rewelacja. Pierwszy krem do rąk, który tak pozytywnie mnie zaskoczył działaniem. Używałam już wielu kremów do rąk, niektóre z nich to tak trochę bez sensu bo zbyt wiele nie robiły lub nic nie robiły...aplikację trzeba było powtarzać po to, by na chwilę po niej mieć uczucie ulgi, a później to już różnie, z tym kremem jest inaczej, odkąd go stosuję skóra rąk jest w dobrej kondycji, mimo, że nie stosuję tego kremu regularnie, a już na pewno nie po każdym myciu rąk. Mimo to skóra wolniej się przesusza, a takiego uczucia naprawdę nieprzyjemnej szorstkiej czy popękanej skóry odkąd używam tego kremu nie miałam. Kremy np. z Isany stoją nieużywane, więcej ich nie kupię, i chyba w ogóle nie kupię innych dopóki będę miała ten dostępny, rozważam jedynie wypróbowanie drugiej wersji kremu do rąk Mixa.
Co do samej aplikacji &#8211; tubka jest wygodna /i estetyczna wg mnie/, krem wyciska się bez problemu, konsystencja kremu jest dobra, krem dosyć szybko się wchłania, pozostawia lekką warstewkę na dłoniach na jakiś czas ale nie jest to warstwa klejąca, nie zauważyłam też, aby świeżo posmarowane dłonie zostawiały ślady na przedmiotach. Zapach jest średnio intensywny, nie zachwyca ale też nie przeszkadza, całkiem ładny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, drugie mam już w zapasie

Łagodny, w miarę skuteczny

Używałam już kosmetyków Mixa, z reguły byłam z nich zadowolona. Jedną wspólną i podstawową ich cechą jest moim zdaniem to, że są delikatne. Może nawet zbyt delikatne w działaniu?

Krem ładnie pachnie, to na pewno. Konsystencja jest również zadowalająca, łatwo się rozprowadza. Natomiast działanie - nawilżające i ochronne - troszkę pozostawia do życzenia. Dlatego nie jestem w 100% zadowolona. Ale może zależy od skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.