Dermacol, Aroma Ritual, Body Cream 'Fresh Watermelon' (Krem do ciała o zapachu świeżego arbuza)

Krem do ciała o zapachu słodkiego arbuza. Sprawia, że skóra staje się miękka, gładka i cudownie pachnąca. Ekstrakt z arbuza doskonale nawilża i wspomaga regenerację skóry.

Produkt mi się podoba

W przeciwieństwie do żelu pod prysznic- z kremu jestem zadowolona. Bardzo dobrze nawilża. Efekt nawilżenia utrzymuje się cały dzień. Zapach nie do końca mi odpowiada, ale trudno...tak to jest z zakupami w ciemno. Trochę długo się wchłania. Trzeba czekać. Nie podrażnia skóry. Krem jest także bardzo wydajny. Konsystenca jest delikatna, a jednocześnie treściwa. Poleciłabym ten balsam jesienią i zimą.

Arbuzowy krem

Testowania czeskiego TBS ciąg dalszy...

Tym razem na tapecie arbuzowy krem do ciała, który był w zestawie razem z żelem pod prysznic. A całość za oszałamiające 11 czy 13 zł. No nic tylko brać.

Krem zamknięty jest w typowym plastikowym słoiku z aluminiową plombą. Plastik opakowania nie jest jakiś supergruby ale też u mnie nie zawiódł. To znaczy - nie rozwalił się, nie pękł i jest ok. Na minus mogę zaliczyć brak składu na opakowaniu.

Krem jest...kremem. Tak, to idealne określenie zawartości tego opakowania. Lekki, bladoróżowy krem. Nie jest lejący, nie jest zbyt zbity i tłusty. Delikatny, aksamitny krem.

Rozprowadza się dobrze, gładko sunie po skórze, nie maże się, nie trzeba go wsmarowywać ze szczególną uwagą.
Raczej nawilża niż natłuszcza. Nie pozostawia na skórze żadnego filmu czy warstewki. Wchłania się niemal od razu a skóra faktycznie jest przyjemnie nawilżona, gładka i ukojona. Szczególnie po opalaniu.
Poziom nawilżenia jak na miesiące ciepłe (bo późną jesienią i zimą jednak wole konkretniejsze natłuszczaczo-nawilżacze) oceniam bardzo dobrze. Stosowany codziennie lub co drugi dzień utrzymuje skórę w dobrej kondycji i odpowiednio nawodnioną.

No i zapach czyli rzecz najważniejsza. Słodki, soczysty arbuz! Pycha. Zapach jest wyczuwalny ale nie powala swoją mocą, nie boli od niego głowa i niezbyt się narzuca. Trwa chwile na skórze, może godzinę lub dwie. I starczy.

Dla mnie na letnie miesiące - niezastąpiony!

Używam tego produktu od: ok 7 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania