Sisley, Glossy Gloss [ pour les levres ]

Sisley, Glossy Gloss [ pour les levres ]

Błyszczyk do ust z wyciągiem z sezamu i połyskującymi drobinami. Sprawia, że usta lśnią naturalnym blaskiem, są miękkie i wydają się pełniejsze.

Cena: 25 euro

Wspanialy

To sa super blyszczyki. Obecnie posiadam 2 kolorki. Ten bezbarwny czesto nakładam na szminke a ten drugi sam. Nie daje jakiegos ostrego koloru ale ladnie nablyszcza i nawilża usta. Oba nosze w kosmetyczce i nic sie z nimi nie dzieje. Nie klei ust i trzyma sie dosc dlugo na ustach. No i jest to blyszczyk który nie konczy sie szybko a jest i jest. Naprawde godny polecenia.

Używam tego produktu od:dluzszego czasu
Ilość zużytych opakowań:2 i 2 w uzyciu

między 3* a 4*

Produkt świetny. Jest to najlepszy błyszczyk jaki znalazłam, gdyby nie jedna potwornie wkurzająca wada tego produktu (opakowanie).

+pięknie rozświetla
+usta naprawdę wydają się być pełniejsze
+super kolorek dla opalonej i bladej cery (miałam najjaśniejszy)

- (!!!) ten błyszczyk ciągle wylewa się w torebce i może stać tylko w pozycji pionowej (dobrze, że istnieją kieszonki na komórki)
- nawet jak stoi w pozycji pionowej, zakrętka i tak ciągle jest zapaskudzona zawartością

Idealny

Już wiem że znalazłam błyszczyk prawie idealny.
Ma piekną paletę kolorów.
Trzyma się naprawdę długo jak na błyszczyk.
Optycznie powiększa usta i doskonale odbija światło co daje jeszcze dodatkowe wrażenie pełniejszych ust.
Nie roluje się, nie obłazi tworząc takie białe okruchy w połowie ust.
Dobrze nawilża usta. I jak to sisley jest tylko na bazie naturalnych produktów. żadnej chemii.
Drobinki brokatu nie są doskonale malutkie ale może to i lepiej bo połysk jest bardzo fajny.
Mnie nie wylewa się w torebce ale po podobnych przygodach z chanelem, tez po prostu dokładnie i mocno zakręcam.

Jest wydajny bo już kropelka wystarczy by pokryć całe usta. No i pędzelek jest super wygodny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

O botoksie mity

taki sobie

Może zacznę od zalet tego błyszczyka: przede wszystkim jest trwały, długo pozostaje na ustach i zdecydowanie je powiększa. Bardzo podoba mi się paleta kolorów.
Niestety wad jest sporo. Po pierwsze opakowanie jest nieszczelne i kiedy raz włożyłam go do torebki zapaskudził mi całe jej wnętrze :( , także błyszczyk MUSI stać w pozycji pionowej. Po drugie jest okropnie kleisty i ma bardzo wyczuwalne drobinki brokatu co może przeszkadzac. Niestety żadna rewelacja i powiem szczerze, że jestem tym zaskoczona, bo Sisley ma naprawdę bardzo dobre jakościowo kosmetyki...

Brokatowy bubel :)

Miałam odcień Lychee 7, kolor piekny, błyszczyk rzeczywiście powiększa optycznie usta i pielęgnuje, jest tez stosunkowo trwały, ale niestety to już wszystkie plusy.

Na wielachny minus:
- cena z kosmosu :D
- drobinki brokatu zawarte w błyszczyku :( ostre i wyczuwalne, naprawdę potwornie wnerwiające, jak dla mnie nie do przezycia, po kilkakrotnym uzyciu pozbyłam sie tego paskudztwa.

Boski

Idealny. Więcej o nim mówić nie trzeba. Usta pomalowane nim są odżywione, niesamowicie pełne, nabłyszczone. Wydają się być ze 2 razy większe niż są w rzeczywistości. Pędzelek do nakładanie jest bardzo wygodny. Ale pomimo boskiego, naprawdę niepowtarzalnego efektu jest jedna cecha tego kosmetyku, która mnie zdecydowanie odstrasza. Cena...
145 zł za błyszczyk wskazuje, że to produkt niestety wyłącznie dla wybranych.

Niesamowity

To najtrwalszy błyszczyk jakiego kiedykolwiek używałam. Ma drobinki brokatu, które utrzymują się nawet wtedy, gdy sam błyszczyk już zszedł (a to trwa wieki:D). Ma przyjemny zapach i świetną konsystencję. Używałam takiego fioletowego-na ustach był przezroczysty, ale nadawał im taki odcień bladego różu. Boski. Gorąco polecam, szczególnie, że cena w porównaniu z innymi tej klasy, nie jest zbyt wygórowana. :)