Spectacular Eyeliner (Eyeliner we flamastrze)

Spectacular Eyeliner (Eyeliner we flamastrze)

Pojemność 1,5 ml

Eyeliner w formie flamastra zamknięty w złotym, eleganckim opakowaniu. Kreska narysowana u nasady rzęs wydłuża je i nadaje makijażowi elegancki charakter.

Cena: ok. 120zł / 1,5ml

Świetny pędzelek

Plusy:
+ dobry aplikator - da się namalować ultracienką kreseczkę, można też zrobić grubą
+ nie uczula
+ miałam ciemny brąz, miał piękny głęboki kolor
+długo się trzyma i nie kruszy na oku

Minusy:
- cena, wiadomo - za tą maciupką pojemność 150 zł :O
- mała pojemność

Kiedy się skończył, dolałam tam tuszu do kresek miss sporty i w roli pędzelka sprawdza się znakomicie - używam go już ponad rok i nadal się nie zdeformował. Szczerze, nie widzę znacznej różnicy między tuszami, ale możliwe, ze ze mnie ignorantka :)

Ciężko powiedziec, czy chcę go ponownie używać. Cena wysoka, a naprawdę nic specjalnego (poza pędzelkiem <3 ). Odejmuję pół gwiazdki za cenę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

polecam!

Bardzo poręczny, łatwy w użyciu liner. Dla laika w zakresie malowania kresek to idealny kosemtyk.

Liner bardzo wydajny i nie zasycha!

Poza tym jakość jakość i jeszcze raz jakość - nie rozmazuje się, łatwo można ukształtować kreskę, nie uczula.

Minusem fakt faktem jest cena.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie skończone, szukam promocji na drugie :)

Świetny

Używam go od dawna, z przerwami, bo zdarzało się, że nie mogłam go dostać wtedy, gdy potrzebowałam i dawałam szansę innym eyelinerom.

Jest świetny, trwały, a dzięki miękkiemu aplikatorowi można bez problemu wykonać kreskę o różnej grubości. Zachowuje trwałość i konsystencję do końca używania. Co ważne - aplikator nie traci kształtu, jak niektóre gąbeczki w aplikatorach z kałamarzykiem (rozdwajają im się końce).

Jedyną jego wadą jest wydajność, wystarcza na ok. 5-6 miesięcy regularnego używania. Inne eyelinery wystarczały na dłużej.

Makijaż oczu - najlepsze propozycje

bajka- wspaniały!

Kupiłam po przeczytaniu tutejszych recenzji.
Jestem zachwycona.
Mozna nim namalowac każdą kreske i gruba i cieniutka.
Nie podraznia oczu! A czesto np. guarlena allbo ysl mi podrazniają.
Mozna w trakcie malowania zrobic szybko poprawki jak kreska nie wyjdzie - patyczkiem zetrzec szybciutko.
Jest bardzo trwały nie osypuje sie.
Jest wygodny.
Jest wspaniały-najlepszy jaki maiłam.
A zobaczcie inne moje recenzje -byłoich trochę:)
Polecam! Wszystkim fankom eleynerów.
Jest przewspaniały! ideał!

Używam tego produktu od:6 mies

Taki sobie

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .
..Niestety ten sie nie sprawdzil na moich oczkach .Trwalosc srednia okolo 5 h .
Flamaster szybko wysycha (dlatego po 3 tygodniach wyladowal w koszu).
Wysoka cena za niska jakosc.
Dobry dla poczatkujacych ktorzy nie maja wprawy z kalamarzykiem .(wygodna mozliwosc wykonania precyzyjnej kreseczki )
Aplikator z gapeczka do zludzenia podobny do superlinera L"Oreal

nie polecam

Rysuje raczej gruba kreske. Moim zdaniem nie mozna wykonac nim subtelnej kreski. Aplikator z gabeczki, podobny do flamastra. Kolor bardzo intensywny, dobrze sie trzyma. Opakowanie bardzo eleganckie. Liner zblizony do Superlinera L'Oreal.

idealna kreska

Idealna - nie za gruba - końcówka flamastra pozwala narysować precyzyjnie naprawdę cieniutką kreskę. Wydaje mi się, że nawet niewprawna ręką nie ma szans na nieudany makijaż.

Nie mam zbyt &quot;szerokich&quot; doświadczeń z eyelinerami [tzn. wypróbowałam 3 czy 4 produkty] - używam co prawda tego typu specyfików od jakichś 8 lat [nie codziennie], ale oscyluję pomiędzy eyelinerami Maybelline, Max Factora i Arcansila. Ten posiada najlepszą [najcieńszą] końcówkę a ponadto estetyka opakowania urzeka.

Jeśli idzie o kwestię trwałości - trzyma się oka cały boży dzień aż do pory demakijażu. Niemniej eyelinery Maybelline, MF i Arcansila charakteryzują się równie dobrą trwałością - co po konfrontacji cen wskazuje na to, że jeśli ma się już jakąkolwiek wprawę w malowaniu prostej kreski - z powodzeniem wybrać można na przykład eyeliner Maybelline [ten ma prawie tak cienką końcówkę flamastra jak opisywany przeze mnie produkt].

Obiektywnie produkt zasługuje na 5* - nie gęstnieje, nie zasycha - do ostatnich swych dni ma idealną konsystencję, rysuje perfekcyjną kreskę, która trzyma się i trzyma. Zważywszy jednak na dobrą jakość średniopółkowych specyfików tego typu - prędko nie zawita w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: jedno - do dna.