Young & Unique, Pobudzający krem na dzień z FitoDHEA (stara wersja)

Young & Unique, Pobudzający krem na dzień z FitoDHEA (stara wersja)

"Carpe diem! Ten dzień należy do mnie!" to hasło promujące Pobudzający krem na dzień z FitoDHEA. Krem przeznaczony jest do dziennej pielęgnacji cery normalnej i suchej o obniżonej kondycji. Pobudzając procesy odnowy w skórze i aktywizując jej mechanizmy obronne pomaga zachować promienny wygląd cery przez cały dzień. Dodatkowo krem zaopatrzony jest w filtr przeciwsłoneczny - SPF 8.
W kremie zastosowano nowatorskie połączenie FitoDHEA (ekstrakt z rośliny Wild Yam) z Kinetyną - roślinnym hormonem wzrostu i Folacyną - koenzymem odnowy komórek. Jak wykazały badania, zestaw takich składników charakteryzuje się niezwykłą skutecznością stymulacji odnowy skóry. FitoDHEA to roślinny odpowiednik DHEA, czyli substancji naturalnie występującej w naszym organizmie. DHEA (dihydro-epi-androsteron) jako prekursor hormonów płciowych odgrywa ogromną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu, odpowiadając także w znacznym stopniu za zachowanie młodości skóry.
Po 30-tym roku życia poziom DHEA spada, prowadząc do systematycznego pogarszania kondycji skóry. Zastosowane w całej serii Young & Unique synergicznie działające FitoDHEA, Folacyna i Kinetyna stanowią bardzo silny, skuteczny i unikalny sposób na zachowanie młodości cery. Zewnętrzne efekty poprawy wyglądu skóry są wynikiem głębokich procesów odnowy w skórze, a nie tylko czasowych efektów dermooodprężających.

krem jak krem

Krem jak krem. Nie zauważyłam w nim nic spektakularnego. Nawilża zupełnie normalnie, troszkę długo się wchłania, pozostawia skórę lekko świecącą. Na plus to, że nie uczula ani nie wysusza, ale jestem bardzo daleka od tego, by oszaleć na punkcie tego kremu tym bardziej, że cena jest pokażna. Zwykły krem...

Używam tego produktu od:3 miesiące

średni, raczej nie polecam

Krem nie spełnił moich oczekiwań....wydawał mi się tłusty, po nałożeniu miałam wrażenie tłustego "filmu" na twarzy, długo się wchłaniał, próbowalam pod makijaż i odradzam, nie odpowiadał mi także zapach, wydaje mi się , że ten krem nic tak naprawdę dla mojej skóry nie zrobił, nie zaszkodził ale też nic nie zdzialał...nie kupię go więcej bo po co tracić pieniążki na coś co nie działa?

Używam tego produktu od:paru miesięcy

sredni

Nie jestem nim zachwycona.
Najpierw napisze plusy.
Latwo sie wchlania, nie pozostawia filmu, tani.Nie zatyka porow.
Teraz minusy
Nie zauwazylam nic co moglby zrobic dla mojej skory, wrecz mam wrazenie ze cera zaczela sie troche bardziej po nim swiecic . Mam tez wrazenie ze tylko powierzchownie dziala.
Po umyciu twarzy po zastosowaniu innych kremow skora jakby chlonie, pije go, jest wtedy sprezystrza i ladniejsza a po tym kremie cera jest jakby tylko liznieta i za jakis czas zaczyna sie swiecic i jakby tego kremu wcale nie bylo.

Jest poprostu najzwyklejszym kremem na dzien.

Używam tego produktu od:xx

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

wysoka jakość

To jest naprawdę jeden z lepszych produktów na naszym rynku. Nic dziwnego, że został obsypany tyloma nagrodami. Jednak cena jest też odpowiednio wysoka. A szkoda, bo to jest super krem, który po 3 tygodniach stosowania robi z buźką cuda. Rozjaśnia, spłyca zmarchy, nawilża, uelastycznia, wyrównuje koloryt, a buźka jest taka świeża? Jednak ta cena trochę odrzuca, bo według mnie polskie kosmetyki tu u nas w Polsce powiny kosztować jednak trochę mniej.

Używam tego produktu od:

super:)

Świetny kremik, ma lekkę konsystencję, szybko sie wchłania, nie wałkuje się, pozostawia uczucie delikatnej powłoki na skórze i przez to buzia wydaje sie niesamowicie gładziutka, bardzo dobrze nawilża i zaskoczył mnie świetną wydajnością!

Bardzo dobry :)

Lubię kosmetyki Erisu, więc gdy dostałam w drogerii graść próbek kremu Young&Unique na dzień- bardzo sie ucieszyłam. Krem w przeciwieństwie do innych kremów tej firmy- ma bardzo lekką, wręcz wodnistą konsystencję, ładny pistacjowy kolor i przyjemny owocowy zapach. Jest bardzo wydajny- zaledwie dwie kropki wystarczą, aby pokryć twarz. Równie łatwo z dobrym poślizgiem się rozsmarowuje. Wchłania się całkowicie, nie powoduje błyszczenia- buzia jest miękka i dobrze nawilżona. Ładnie wygładza , dobrze nawilża- bardzo solidny i udany produkt. Niepokoi mnie jedynie składnik komogenny na II pozycji składu ( ale mnie on szkody nie wyrządził). Słoiczek sam w sobie ładny, solidny- tylko grafika na nim trochę jak dla nastolatki.

Porównywalny z selektywny

Krem mogę śmiało porównać do Biothermu: Hydra Detox. Hydra Detox nie ma najpochlebniejszych opinii na wizaż.pl, ale to wynika z jego ceny. Kremik Eris jest stosunkowo niedrogi (choć jak na polski wyrób nie najtańszy...). Ma świetną konsystencję - nie jest lepki, doskonale się rozprowadza. Fantastycznie nawilża i uelastycznia skórę. Ideał pod podkład - choć nie matuje, nie przetłuszcza. Skóra się po nim nie świeci. Ładnie pachnie, ma przyjazny kolorek (choć zimnawy;-) Nie wiem, jak z wydajnością. Polecam!!!!

bardzo dobry

Nie jestem fanką dr Eris, ale ten krem to prawdziwy skarb. Najważniejsze dla mnie jest to, że mimo koloru i zapachu nie uczula, a moja skóra buntuje się często...Krem ma delikatną, lekką konsytencję, świeży zapach. Idealnie się wchłania, leciutko napina moją skórę i nawilża na cały dzień - pracuję w klimatyzowanym, suchym pomieszczeniu. Makijaż trzyma się dobrze. Po miesiącu zauważyłam, że skóra jest jędrniejsza, ma ładniejszy koloryt a moja mimiczna zmarszczka na czole trochę się wygładziła.
Za co odejmuję gwiazdkę? Za, przpraszam za słowo, wieśniackie opakowanie. Słoiczek wygląda jakby zawierał krem dla nastolatek za 10 zł. Druga sprawa in minus to delikatny wysyp zaskórników na nosie i brodzie.

****

Stosowałam linię Y&U przez dłuższy okres czasu i przyznam szczerze, że jestem nią bardzo mile zaskoczona. Nie pozostaje mi nic innego jak przelać te pozytywne odczucia na konkretną recenzję, która być może zachęci co bardziej niezdecydowane Wizażanki do jego zakupu.
Krem ma biało-niebiesko-pistacjowe zabarwienie. Podobnie zresztą jak pozostałe kosmetyki z linii. Cechuje je także wspólny zapach - dość intensywny, ale niezwykle relaksujący i przyjemny.
Krem ma delikatną i lekką konsystencję. W zasadzie, zachowuje się jak emulsja oil-free - błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając po sobie żadnego śladu bytności. Aczkolwiek skóra czuje go bardzo dobrze - krem nawilża ją, uelastycznie, odświeża. Pomimo tego, że posiadam skórę mieszaną, krem zapobiega świeceniu się skóry. I równocześnie prawdziwie ją pobudza i rozpromienia. Skóra jest odprężona i na taką wygląda, czy trzeba czegoś więcej? ;)
Opakowanie, w którym kosmetyk zamknięto jest poręczne i wygodne. Krem jest wydajny. Świetnie współgra z różnymi podkładami, czy korektorami. Nigdy nie zdarzyło mi się, aby kiedykolwiek cokolwiek zważył. Nie jest komodogenny.

Używałam tego kosmetyku przez ponad 3 miesiące

Bardzo dobry

Swietny krem. Lekki, przyjemnie pachnacy. Doskonale sie wchlania, nie walkuje pod makijazem (cera normalna).
Przy dlugotrwalym stosowaniu cera jest w swietnej kondycji. Predko go nie zamienie na inny.

ilość zużytych opakowań:2

Cudowny!

Kolejna seria Eris po +25 w której się zakochałam.
Kremik jest cudowny, śliczny zapach, bardzo dobrze się wchłania, nie ściąga skóry,świetnie nawilża... same superlatywy!!!

Na stałe zagości u mnie!

dla mnie idealny

Kupiłam tę nowośc Erisa i jestem zachwycona!!! Zaintrygował mnie kolor - taki zimny, błękitnawy odcień bieli. Krem wchłania się bardzo szybko, doskonale nawilża i wygładza buzię. Stosowałam tylko na dzień przez całą zimę i wiosne, a cera była dobrze nawilżona, napięta, jedrna, bez śladów walki z wiatrem czy mrozem. A w dodatku jakby rozświetlona od wewnątrz, wyraźnie wypoczęta i zrelaksowana.
Kupię z pewnością zaraz pod koniec lata, by jak najdłużej zachować wypoczety i zrelaksowany wyglad buzi :D