LancrOne, Tapered Kabuki Brush F73 (Pędzel do konturowania)

LancrOne, Tapered Kabuki Brush F73 (Pędzel do konturowania)

Pojemność 1 szt

Najwyższej jakości syntetyczne włosie HD nie podrażnia skóry dzięki czemu jest zalecane dla najbardziej wrażliwej i skłonnej do uczuleń cery. Bardzo delikatne, niesamowicie mięciutkie i gęste włosie ułożone w delikatny szpic i wycieniowane na odpowiedniej długości tworząc tzw. "jajeczko". Pędzel jest idealny do konturowania twarzy a także aplikacji wszelkich kosmetyków sypkich, prasowanych oraz w kamieniu, niezastąpiony przy aplikacji kosmetyków mineralnych a także różu czy bronzera i rozświetlacza. Włosie osadzono w srebrnej, okrągłej, niklowanej skuwce, na czarnym, drewnianym trzonku. Pędzel nie gubi włosia, a po myciu zachowuje ono swój pierwotny kształt. Pędzel szczególnie polecany jest dla wymagających klientek, ceniących wysoką jakość i naturalność makijażu.
Całkowita długość pędzla: 20 cm.
Długość włosia: 44 mm.
Średnica włosia: 35 mm.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo przyjemny pędzel do konturowania

Potrzebowałam kupić kilka pędzli, zdecydowałam się zaryzykować z Lancrone ponieważ przeczytałam o nich wiele pochlebnych opinii, a są zdecydowanie tańsze od Hakuro, które tak na marginesie są praktycznie identyczne.

F73 kupiłam z myślą o używaniu do do pudru w kamieniu. Jednak średnio się sprawdza w tej roli ponieważ jest zbyt mały.

Jest to pędzel średniej wielkości, większy od jajeczek do konturowania, mniejszy niż pędzle kabuki.

Bardzo dobrej jakości, ma miękkie włosie, nie jest zbity. Ma porządną rączkę, wygodnie się go trzyma, ładnie wygląda.

Uwielbiam go używać do brązera. Przyjemnie się nim konturuje, fajnie zaciera granice.

Warto spróbować, bo to pędzel wysokiej jakości za niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: jeden