Lightsource (krem na dzień)

Lightsource (krem na dzień)

Świetny krem na dzień, chroni skórę przed czynnikami podrażniającymi z zewnątrzn np. zanieczyszczenie środowiska, promienie UV itd. Świetnie nawilża. Ma też doskonałą konsystencję i świetnie rozwietla cerę. Polecam.

Nie jest zły, ale...

No sama nie wiem... Krem jak krem, zły nie jest, wchłania się szybko, dobrze nawilża, skóra jest gładka i miękka. Ważne jest dla mnie, że ma filtr 15, ale... no właśnie, latem nie bardzo mogę go używać, bo jest trochę za tłusty dla mojej cery! A mam wersję "lotion", czyli teoretycznie lżejszą! Jesienią i zimą sprawdził się nieźle, ładnie ożywiał zmęczoną skórę. Ale ogólnie, cena niewspółmierna do jakości, jeden z przypadków przepłacania za nazwę...

Niezly kremik

Bardzo przyjemny w uzyciu krem, dobry dla cer suchych i mieszanych. Daje odczuwalny efekt nawilzenia i odzywienia. Uzywanie go jest przyjemnoscia bo pieknie pachnie, dobrze sie rozsmarowuje i szybko wchlania.Oceniam wersje w sloiczku.

tylko OK

Jest dobry, ale za tę cenę spodziewałam się znacznie więcej. Kosystencja sprawia wrażenie treściwej, miło się tym smarować, ładnie pachnie... ale skóra po nim lekko się błyszczy (mimo wrażenia wchłonięcia) i... no po prostu efekty nie są lepsze niż po active futur loreala, ktory jest kilkakrotnie tańszy. Spodziewałam się, szczerze powiedziawszy, czegoś więcej.

Manicure - glitter nails

Oceniam na 4.00

Bardzo przyjemna konsystencja, bardzo dobry efekt nawilżenia i ochrony skóry, cudowny zapach, co stwarza ogromną przyjemność przy stosowaniu.

Oceniam na 4.00

Doskonały na cerę zszarzałą,zmęczoną,zwiotczałą.Dobrze nawilża.Pięknie odbija światło, dzięki temu skóra jest pełna blasku i jasności.

Oceniam na 4.00

Ja mam co prawda tę wersję w słoiczku , jest b.odżywcza. Ale ogólnie jest to bardzo dobry krem na dzień , szczególnie dla skór narażonych na agresywne dzialanie czynników zewnętrznych.