Young & Unique, Kondycjonujący krem pod oczy

Young & Unique, Kondycjonujący krem pod oczy

"Ujmujące spojrzenie" . Krem pomaga przywrócić młodą energię i dobrą kondycję skórze okolic oczu, w efekcie redukując powstające zmarszczki. Cenne składniki łagodzące: olej ryżowy, wosk z oliwek, masło Shea koją delikatną skórę i podnoszą jej odporność na czynniki drażniące. Kompleks synergicznie działających substancji stymulujących uaktywnia wielokierunkowe procesy głębokiej odnowy w skórze: FitoDHEA - inicjuje proces wielokierunkowej odnowy skóry + Folacyna - stymuluje odnowę DNA i RNA komórek + Fitohormony - stymulują wytwarzanie przez komórki kolagenu i elementów z pestek jabłek matrix międzykomórkowego, naprawiając tkankę łączną skóry. Krem polecany do codziennej pielęgnacji skóry okolic oczu, szczególnie o obniżonej elastyczności, tendencji do tworzenia się zmarszczek i narażonej na warunki pogarszające jej kondycję.

całkiem niezły

Dla mnie całkiem fajny, mimo tego, ze mam ponad 30-che i troche kurzych łapek, to wydaje mie się, że ten krem świetnie nawilża, i rano szczególnie zmarszczki są mniejsze. Łatwo sie wchłania, miło pachnie i wcale nie ściąga skóry. Zobaczę co będzie po dłuższym używaniu, ale wcale nie jest gorszy niż np. wypełniacz zmarszczek z LOreala.
Fajny pod makijaż, i lubię w nim konsystencje: dość gesta, ale jednoczesnie nie obciążająca.
Poza tym wcale nie ma gwarancji, ze jak się kupi krem z Diora czy innej szacownej firmy, to zmarszczki znikną....Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Słaby

Poszukuje cały czas idealnego kremu pod oczy, ale ten nie jest nawet dobry:-(

Plusy:
-nie uczulił
- skóra nie była wysuszona

Minusy:
- wg. mnie w ogóle nie działa, po prostu krem nawilżający. Dla młodych dziewczyn, które jeszcze nie mają problemów ze skórą pod oczami. Ale zwykłe kremy nawilżające są chyba tańsze.

Używam tego produktu od: 6 mies.

Kolejny głos na NIE.
To nie jest krem na zmarszczki, ba! on nawet im nie zapobiega!!! Dostalam go od siostry, która chciala mnie przekonać, że polskie kosmetyki naprawdę dorównują tym zagranicznym z górnej półki. Otóż NIE DORÓWNUJĄ !!! Wolę zaplacić dwukrotność/trzykrotność ceny ale czuć, że nie wywalam pieniędzy w błoto. Bo po co mi kosmetyk, który nie działa ???
Young&Unique jest raczej kremem tylko odżywczo-nawilżającym, dla osoób, które nie maja jeszcze problemu ze zmarszczkami a chcą jakoś dbać o skórę wokół oczu.
Nie jest ekonomiczny, co mi odpowiadało, bo juz po tygodniu chciałam się go jak naszybciej pozbyć.Daję mu 2 *, bo mimo, że nie działa na zmarchy to jednak nie jest aż taki fatalny (nawilża skórę).Absolutnie nie dla mnie.

Używam tego produktu od:paru tygodni

Well 01

dla kogo?

mam bardzo cienką skórę pod oczami, od wady wzroku skłonność do kreseczek, więc sięgnęłam po krem który miał radzić sobie z większymi problemami (ja mam 26 lat i linie rozprostowują się po porządnym nawilżeniu i wyspaniu); krem jest treściwy (ja stosuję go na noc), nie podrażnia moich wrażliwych oczu, ale jest za słaby! rano zmarszczki są jeszcze!, ale nie pogłębiły się przez czas używania kremu (jest bardzo wydajny) więc plus;) ale raczej na poważniejsze zmarszczki niewiele zdziała (a do takich miał być przeznaczony)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

****

Czytając poniższe recenzje mam wrażenie jakbym pomyliła miejsca i chciała napisać nie o tym kosmetyku, o którym zamierzałam ;) W przeciwieństwie do moich poprzedniczek, ja jestem z kremu bardzo zadowolona.
Zamknięto go w słoiczku stylistyką przypominającym pozostałe kosmetyki z linii. Również pachnie podobnie jak jego ziomkowie - przyjemnie kwiatowo.
Ma delikatną, ale gęstą konsystencję. Nie wchłania się błyskawicznie, trzeba delikatnie wmasować go w skórę. W zasadzie dopiero po 2-3 tygodniach stosowania zauważyłam różnicę - skóra stała się bardziej napięta i elastyczna. Jednakże to nie jedyny efekt działania kremu - kosmetyk nawilża skórę, wygładza ją i sprawia, że jest aksamitna w dotyku.
Świetnie wiążą się z nim różne korektory (czy to żółte, czy rozświetlajace), a także podkłady. Jest wydajny, a jego spora ilość w słoiczku sprawia, że cena przestaje się wydawać wygórowaną.
Naprawdę z przyjemnością mi się go używa i na chwilę obecną sprostał on wszystkim moim oczekiwaniom.

Używałam tego kosmetyku przez ponad 3 miesiące

A miało być tak pięknie!

Chyba zbyt wiele obiecywałam sobie po tym kremiku.
Niestety nie poradził sobie z miomi "kurzymi łapkami", na punkcie których mam obsesję ale za to dobrze odżywił moje skórę pod oczami.
Miły zapach, natomiast opakowanie nie higieniczne.

Czy kupię go ponownie? niewiem

przeciętna przeciętność

Ani przyjemny, ani działający - wydawać na niego jeszcze pieniądze - to przesada!
Kupiłam z tej serii krem do twarzy, dołaczono próbki pod oczy. Dobrze, że to tylko próbki. Krem jest przeciętny do bólu - kolor, zapach, nakładanie...Jest dość gęsty, dość dobrze się wchłania. Pozostawia lekki film, ale nie mam poczucia nawilżenia czy odżywienia. Oczy zachodziły mi też mgłą...Następnego dnia próbka tak zgestniała, że miałam problem z rozsmarowaniem. Skończyłam z ulgą. Naprawdę nie warto...

Niewarty swojej ceny

Krem ma gęstą, treściwą konsystencję, jest bezzapachowy. Szybko sie wchłania, nie podrażnia oczu i na tym koniec jego zalet. Przede wszystkim po jego nałożeniu czuję dziwny dyskomfort- krem za słabo nawilża i skóra jest sucha jak wiór i ściągnięta. Czy wygładza zmarszczki nie wiem- bo brak nawilżenia jest dla mnie wadą dyskwalifikującą krem pod oczy. No i ta wygórowana cena.

na zmarszczki nie działa

Drogi jak licho,co nijak się ma do jakości.Nie wypełnia zmarszczek,są dalej widoczne,toteż nici z chociażby optycznego wygładzenia.Po kilku godzinach,o zgrozo,oczy zachodzą mgłą i pieką .Nie rozświetla.No i oczywiście niehigieniczne opakowanie.Słaby po prostu.