Neutral, Anty-perspirant roll-on

Neutral, Anty-perspirant roll-on

Delikatny antyperspirant w kulce, zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem i świeżość przez cały dzień. Antyperspirant ma neutralny dla skóry poziom pH, dzięki czemu nie zaburza jej naturalnego funkcjonowania i nie zawiera substancji zapachowych. Został przetestowany i zatwierdzony dermatologicznie. Jest polecany dla wszystkich osób z wrażliwą i skłonną do alergii skórą. 24-godzinny efekt. Zawiera glicerynę.

Wow

Jak dla mnie roll-on jest genialny. Nie podrażnia mojej suchej skóry oraz nie wysusza. Jest bez zapachu a co ważne skutecznie zapobiega przed poceniem. dla mnie bomba czuje się komfortowo i świeżo.

Najsłabszy z całej serii Neutral.

Dziwna sprawa z tym kosmetykiem, ponieważ chronić chronił przez te kilka godzin, podrażnień nawet na świeżo wydpeilowanej skórze nie zrobił a mimo wszystko nie polubiłam go. Nie pachniał, bo nie miał pachnieć, ale potrafił pozostawić białe ślady na czarnych bluzkach.

Konsystencja: bezbarwna, nie jest zbyt rzadka i nie wylewa się z opakowania.

Działanie: zaaplikowany rano potrafił chronić przez dzień przy normalnej pogodzie, w upalne dni nie radził sobie i konieczna była powtórna aplkacja. Gdy nie wchłonął się wystarczająco to potrafił pobrudzić ubranie. Pozostawiałam go chwilę na skórze by dobrze wchłonął się. Swoje podstawowe zadanie spełnił i sprawdzi się u osoby z małą potliwością skóry.

Zapach: bezzapachowy produkt.

Opakowanie: solidne i mocne. Kulka nie zacięła mi się ani razu, dozowała odpowiednią ilość produktu przy czym nie uroniła nawet kropli.

Dostępność: Rossmann.

Plusy:
- delikatny produkt
- chroni przez kilka godzin
- wydajny
- kulka nie zacina się i nie wylewa

+/- dla osoby ze zwiększoną potliwością może okazać się za słaby, szczególnie w upały.

Używam tego produktu od: Ponad 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 50 ml.

super

Wydaje się niepozorny, taki neutralny, ale jest świetny. Wchłania się od razu i nie robi żadnych, ale to żadnych plam. Wiem co mówię, bo wszystkie moje bluzki po wcześniejszych antyperspirantach są poniszczone - białe zacieki, a ten jest jak woda. Super działanie. Zero przykrego zapachu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Przeciętniak

Odkąd zaczęłam używać antyperspirantów w sprayu przestałam być zwolenniczką tzw. kulek. Na mniejszą potliwość jest dobry, jednak Ci, którzy mają nieco większy problem nie będą zadowoleni z jego działania. Nie brudzi ubrań, nie podrażnia, nie uczula. Taki przeciętniak. Cena: ok 14 zł/50ml.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

w porządku

antyperspirant neutral nie należy do moich ulubieńców,
zdecydowanie wolę dove,
ale ten też nie jest zły,
przede wszystkim nie uczula mnie, nie wywołał powiększania węzłów chłonnych, co niestety u mnie się zdarzało,
ani nie wysuszył skóry na wiór, co również mi się przydarzało,
trochę chroni, niweluję przykry zapach, ale dove spisuję się lepiej

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

zawiera aluminium chlorohydrate

Wszyscy zachwycają się składem Neutral - roll - on ale jak dla mnie to nie jest dobry skład zawiera aluminium chlorohydrate, bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia składnik kosmetyczny (zresztą jak więszośc tego typu kosmetyków). Użyłam go tylko kilka razy na potrzeby testu, co mogę napisać, to że nie ma zapachu a to dyży plus, nie klei się, dobry na co dzień kiedy nie planujemy jakiegoś większego wysiłku typu - jazda do pracy na rowerze-bo na takie okazje zupełnie się nie nadaje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

średnio

Nieskuteczny. Długo schnący. Jedyną zaletą jest niepodrażnianie skóry oraz brak zapachu. Nie jestem zadowolona. Działanie - krótkotrwałe. Bez większych efektów. Na drugi raz nie wybrałabym tego produktu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: całe 1

może być

Niestety antyperspirant nie spełnił do końca moich oczekiwań. Zawiodłam się na nim. Liczyłam na to, że będzie bardziej trwały i zapewni mi komfort na cały dzień. niestety… jednak to koniec wad reszta to same zalety. Produkt jest bardzo wydajny, nie brudzi ubrań, szybko schnie, nie podrażnia skóry nawet zaraz po depilacji. Bardzo dobrze, że jest bez zapachu przynajmniej nie „gryzie” się z moimi perfumami. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie z nim upalnego lata. Na zimę może być.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca

Zawiodłam się...

Jestem zawiedziona antyperspirantem :( Absolutnie nie spełnił moich oczekiwań co do trwałości. Jedyną jego zaletą jest fakt, że jest delikatny dla skóry i nie uczula, jednak po co antyperspirant, który nie chroni mnie przed potem...? Po jego zastosowaniu miałam wrażenie jakbym w ogóle nie miała antyperspirantu, ponieważ po małym wysiłku fizycznym, czułam się spocona... :(

lubię to!

Produkt bardzo dobry dla wrażliwców i alergików. Plusem jest to, że nie ma zapachu i pasuje do wszystkich perfum. Najważniejsze, że nie podrażnia skóry nawet po depilacji. Nie wysusza jej, nie uczula. Jest bardzo wydajny. Bardzo szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, nie pozostawia śladów na tkaninach. Działa dobrze jednak krótko, po kilku godzinach już nie ma żadnej ochrony.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

niestety , działa bardzo słabo i bardzo krótko

Plusy
- naprawdę bezzapachowy, pasuje do każdych perfum :)
- nie podrażnia, nie uczula nawet po depilacji (chociaż jest nalepka "nie stosować na uszkodzoną skórę , zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie)

Minusy
- niestety działa bardzo słabo i bardzo krótko... i to zimą ...nie wyobrażam sobie lata z tym atypespirantem podczas upałów..

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Działa łagodnie ale tak jak trzeba!

Antyperspirant o bardzo dobrej formule:
- całkowicie bezzapachowy, więc nie drażni swoim zapachem, nie miesza się z perfumami, nie nudzi się
- szybko się wchłania, myślę że szybciej niż moje dotychczasowe "kulki"
- nie wylewa się z opakowania mimo, że stoi na korku
- delikatny, nie podrażnia nawet po depilacji
- całkowicie chroni przed potem takie osoby jak jak czyli średniopotliwe ale aktywne

Jedyny minus to nieco za wysoka cena.
Ale zdecydowanie polecam zainewstowanie i wypróbowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe