Batiste, Cherry, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Cherry, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste Cherry to zapach radosny, soczyście owocowy. Suchy szampon idealnie odświeża włosy i nadaje im objętość.

zapachowa
100 – 250ml
oczyszczające
w spray'u

Ratuje w potrzebie

Ogólnie odkąd odkryłam suche szampony nie potrafię bez nich żyć :) Przetestowałam wiele suchych szamponów tych tańszych i tych droższych mimo wszystko najlepiej sprawdziły mi się szampony Batiste gdyż żaden inny nie dawał tak dobrych efektów ja te. Co prawda trzeba uważać żeby nie przesadzić i nie uzyskać efektu siwych włosów ale rzadko miałam ten problem. Co tu dużo mówić szampony tej marki często ratują mnie z opresji gdy muszę gdzieś szybko wyjść a moje włosy wyglądają fatalnie a nie ma czasu żeby je umyć. Jestem fanką słodkich, owocowych zapachów więc ten jest spoko , owocowy , nie drażni , mnie totalnie odpowiada, na dodatek cenowo wypada bardzo dobrze. Jest również wydajny.

Szału nie ma, ale w łazience musi być!

Suchy szampon już nie raz ratował sytuację na mojej głowie, ale nadal denerwuje mnie w nim kilka rzeczy. Przede wszystkim to, że łatwo można zrobić z siebie staruszkę. Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się zsiwieć, a biały proszek z włosów nie tak łatwo strzepać, czy wczesać. Druga sprawa, że efekt też nie jest zadowalający. Po zastosowaniu szamponu widać, że są one wczorajsze, a jeszcze bardziej czuć na głowie, że pora na mycie. "Świeżość" na włosach utrzymuje się max 2/3 godziny.

Ale i tak go kupię :D

Skuteczny

Długo nie mogłam się przekonać do suchych szamponów ale w końcu pomyślałam, że warto mieć coś takiego w razie "w" ???? Wybór padł na kultowe Batiste. Obawiałam się bo mam mocno ciemne włosy. Oczywiście biały proszek pojawia się na początku ale znika po chwili. Włosy są faktycznie odświeżone, a przy tym lekko utrwalone i uniesione u nasady. Fajnie można je wymodelować. Na moich ciemnych włosach została delikatna szara poświata, włosy były jakby ciut mniej błyszczące ale wydaje mi się, że jest to tak znikome,że tylko dla mnie widoczne. Biorąc pod uwagę całość jest to jak najbardziej do zaakceptowania. Do tego przyjemny, nie duszący zapach wiśni. Jestem zadowolona i myśle, że na prawdę warto mieć coś takiego na awaryjne sytuacje ????

Nie rozumiem zachwytu tymi szamponami

Nie rozumiem zachwytu tymi szamponami. Miałam trzy różne wersje Batiste, za każdym razem dawałam im szanse, bo, niestety, jestem mam szybko przetłuszczające się długich włosy i sam pomysł suchych szamponów wydawał się być dla mnie zbawienny. Niestety, całkowicie się to nie sprawdziło w przypadku produktów tej marki.
Po zaaplikowaniu szamponu jedyny efekt, który uzyskałam to większa objętość. Już po godzinie włosy stają się oklapnięte i jeszcze bardziej tłuste. Na dodatek, intensywny zapach tego produktu chodzi za mną potem cały dzień.

nic szczególnego

Szampon na włosach wysokoporowatych wcale się nie sprawdził. Moje włosy nie są mocno przetłuszczające, jednak po użyciu szamponu zamaist wyglądać lepiej (zazwyczaj wieczorem, po porannym myciu)są dużo bardziej obciążone, a zaraz u nasady wyglądają jakby nie były myte tydzień. Nie pomaga wytrząsanie szapomnu z włosów, zamiast szczotkowania.

Duszący

Staram się używać suchego szamponu w ostateczności i dlatego przy okazji zakupów wzięłam wersję mini tego zapachu. Szampon owszem działa, ładnie "zjada" niechciane sebum ale sama aplikacja jest dla mnie strasznym przeżyciem. Wydawało mi się, że produkty te nie są aż tak mocne zapachowo. Przy używaniu zapach jest bardzo duszący i nieprzyjemny, pozostaje na włosach przez jakiś czas i traci na intensywności. Możliwe, że inne wersje zapachowe są mniej "zabójcze".

Bardzo przyjemny

Bardzo fajny suchy szampon jak zresztą wszystkie z serii Batiste. Mimo tego, że moje włosy są brązowe a szampon ma biały proszek, nie pozostawia żadnych białych śladów i łatwo go wmasować we włosy. No i ten śliczny zapach. Cudo !

Must Have

To jest Must Have każdej kobiety. U mnie zawsze w kosmetyczce (większe lub mniejsze opakowanie) Kiedy rano się spieszę, albo w ciągu dnia włosy stają sie oklapłe to ten produkt ratuje fryzurę. Piękny zapach (Cherry- mój ulubiony). Włosy do końca dnia wydają się świeże jak po umyciu. Oczywiście nie jest to produkt do stosowania codziennie, ale w kryzysowej sytuacji- ekstra!

dno

moje włosy wymagają codziennego mycia, choć nie raz człowiek zaśpi do pracy i tu myślałam ze wlasnie suchy szampon batiste mi pomoże!
O Boże... wolę się spóźnić niż go stosować
Wlosy dostaly jakiegoś siwego koloru, smierdzialy pudrem i w doatku wysusza mega wyszusza skórę głowy przez niego dostałam łupieżu. W dodatku jest mało wydajny. Włoys po nim wydaja się swieze ale nie cały dzień w dodatku maja okropnie dziwny nalot... jakbym osiwiała

Świetny!

Przetestowałam większość suchych szamponów batiste i ten chyba najbardziej odpowiadał mi pod względem zapachowym. Jest to przyjemna, słodka woń, która przez długi czas utrzymuje się na włosach. Produkt bardzo łatwo aplikuj się na włosy. Rozczesywanie włosów nie stanowi problemu, szampon szybko staje się niewidoczny. Efekt? Uniesione, odświeżone włosy, które natychmiastowo po aplikacji wyglądała o wiele bardziej estetycznie. Polecam dla osób przy przetłuszczającej się skórze głowy by szybko odświeżyć wygląd. Suchy szampon Batiste nie zapycha skóry głowy, nie powoduje podrażnień i swędzenia. Według mnie efekt odświeżenia mógłby utrzymywać się na włosach nieco dłużej.

Bardzo go lubię

Używam od lat tego szamponu. Zawsze sprawdza się w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie mam czasu umyć włosów, a musze szybko wyglądać dobrze. Bardzo szybko odświeża włosy, nie pozostawia białych śladów, nadaje objętości włosów. Ma bardzo wygodne opakowanie i fajny atomizer, który dokładnie rozpyla produkt.

Miły zapach!

Dobry, suchy szampon o przyjemnym wiśniowym zapachu. Produkt odświeża włosy i jest bardzo wydajny. Nie pozostawia białych śladów, ani nie uczula. Polecam wszystkim!

Zalety:
- odświeża włosy,
- nie pozostawia białych śladów,
- ładnie pachnie,
- łatwa aplikacja,
- wydajny,
- cena,
- dostępność.