Young & Unique, Aksamitny żel do mycia twarzy

Young & Unique, Aksamitny żel do mycia twarzy

Świeża, promienna i gotowa do działania! Ja i moja skóra. Żel nie zawiera mydła, miękko i skutecznie oczyszcza cerę, pozostawiając ją gładką i elastyczną w dotyku. Zawiera unikalny roślinny kompleks BetaMANGO:
Betaina - wyjątkowo delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej bariery ochronnej
Wosk z mango - tworzy barierę ochronną, utrzymującą właściwe nawilżenie skóry oraz perfekcyjnie wygładza cerę
Polecany do codziennego oczyszczania skóry przy użyciu wody. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

ŻADNA REWELACJA!

Plus za
- piękny zapach
- delikaną konsystencję
- nie wysusza skóry
Minus za:
- słabo się pieni (prawie wogóle)
- NIE USUWA MAKIJAŻU DO KOŃCA
- mało wydajny
- opakowanie beznadziejne w użyciu
- cena za taką jakość przesadzona.
- średnio matuje
POLECAM dla osób, które prawie się nie malują.
Trochę się zawiodłam na jakości tego żelu

Używam tego produktu od:3 cmy

miękka buzia

Hmmm mam taki żelik ale w tubie 150ml, czyżby opakowanie zostało zmienione? No nie wiem..

Za tubę zapłaciłam coś koło 20zł. Żel jest koloru jasno-niebieskiego, zapach brzydki- chemiczny, nie pieni się.. Efekt: skóra czysta, odświeżona, jakby jaśniejsza, nie podrażnia-nie wyskakują po nim krostki itp. Bardzo wydajny!!wystarczy niewielka ilość!

Jedynym minusem jest ściągnięcie skóry(dlatego dam 4 gwiazdki) Ja mam suchą i bardzo wrażliwą cerę...Myślę, że w przypadku normalnej lub tłustej sprawdzi sie doskonale!:)
i uwaga!: wróciłam do niego po nieudanej próbie z płynem micelarnym sensibio H20 Biodermy! o niebo lepszy! :D

ale o co chodzi z tą ceną, 40zł?? mam nadzieję, że w sklepach znajdę jeszcze tuby:D Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Przyjemny

Na ten żel czaiłam się już ze 2 lata, ostatnio podczas zakupów w aptece internetowej postanowiłam wrzucić ten żel do wirtualnego koszyka i w końcu wypróbować :)
Żel okazał się strzałem w dziesiątkę ,mimo że cena dobija, szczególnie że Eris to nasza rodowita firma. Ponadto ma sporo zalet - naprawdę łagodnie myje, nie wysusza, nie podrażnia mnie (cenię sobie to szczegołnie teraz, kiedy twarz mam zaczerwienioną od przeziębienia i podrażnioną od Diacnealu). Urzekła mnie w nim także konsystencja - lekka, aksamitna, przypaminająca leiste mleczko do demakijażu ;) Przyjemnie pachnie, praktycznie się nie pieni, zmywa dobrze makijaż twarzy, ale z tuszem radzi sobie już trochę gorzej. Jednak największą zaletą jest to, że po uczyciu żelu moja skóra czuje się tak komfortowo, że nie domaga się nałożenia czegoś nawilżającego; w ogóle nie czuję , aby była ściągnięta czy zaczerwieniona.
Szczerze polecam, chociaż osobiście nigdy nie kupię w cenie regularnej - pozostaje polowanie na promocje tudzież apteki internetowe :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fakty i mity depilacja

jeszcze nie wiem

Narazie podchodzę do niego sceptycznie. Przede wszystkim przez to, iż cena znacznie różni się od tej sugerowanej na opakowaniu - 39,9 zł. Ponadto oprócz komfortu i luksusu jaki ten kosmetyk jest w stanie zagwarantować nie widzę, żadnych innych ponadnormalnych oznak - czy dotyczyłoby to oczyszczania czy poprawiania cery. Owszem wygładza i ładnie pachnie. To narazie wszystko!

Używam tego produktu od: tygodnia

Jestem zachwycona:)

I ja dołączą do grona zachwyconych wizazanek:) Żel jest bardzo dobrym, niezwykle delikatnym kosmetykiem. Zachwyca błękitnym kolorkiem i słodkim ( podobnie jak cała seria Fitodhea) zapachem. Nie pieni się ( bo nie zawiera SLS) przez co działa bardzo delikatnie. Nie ściąga i nie wysusza twarzy, wręcz nawilża, koi i działa uspokajająco. Bardzo wydajny- zaledwie kropla wystarczy, aby umyć całą buzię.

Używam tego produktu od:miesiąca

doskonaly

Jeden z niewielu kosmetykow ktory robi dokladnie to co obiecuje producent.Dobrze oczyszcza, nie wysusza skory,wrecz ja nawilza.Pozostawia skore promienna,aksamitna.
wydajnosc dosyc dobra, cena niezbyt wygorowana.
Nic dodac nic ujac - taki ma byl zel do mycia twarzy.Chociaz konsystencja podchodzi dla mnie bardziej pod krem,gesty,sliski i aksamitny.
Pieknie ,nienachalnie pachnie.Nie pieni sie, bo jest bez SLS.To jego ogromna zaleta
Ideal:)

Używam tego produktu od: z przerwami od jesieni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczelam 3

KWC:)

Jak dla mnie najlepszy!Zadnych minusów!Buzia jest po nim gladka,taka aksamitna:)Dobrze sie rozprowadza,latwo zmywa,nie szczypie w oczy jak sie przypadkiem dostanie.Cena przystepna jak na takie cudo.No i chyba najwazniejsza jego zaleta jest to,ze nie wyskakuja mi po nim zadne niechciane krostki,pryszcze:)Jesli jakims cudem sie jakas pojawi on zaraz sie nia zajmuje-wprawdzie nie gwarantuje tego producent ale na mojej buzce tak dziala.Poprostu KWC!Polecilam go juz moim kolezankom wiec liczba jego wielbicielek wciaz rosnie:)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

bardzo przyjemny

Jest to kremowy żelik do mycia buźki. Kolejny udany produkt z Erisowej rodzinki. Bardzo łagodny, bardzo wydajny, absolutnie nie powoduje wysuszenia czy podrażnienia. Jak sobie radzi ze zmywaniem filtrów tego nie wiem, bo podczas jego stosowania, nie używałam ich aż tak obficie. Może więc do niego wrócę? Mam z nim dobre doświadczenia, więc wszystko możliwe :)

Używam tego produktu od:

pieszczota i pielęgnacja

Baaaaaaaaaaaaaaardzo fajna kremowa i nietłusta konsystencja, mięciuchna - aksamitna :) przyzwoicie pachnie, dobrze zmywa (tu jestem wybredna!) choc jak go mam na twarzy malo sie pieni i wdaje mi się ze caly makeup zostanie, spłukuje wodą i tadaaaaaaam :)
Mam skóre mieszaną, bardzo wrażliwą, wiecznie odwodniną i z częstymi niespodziankami :/ , jestem zadowolona gdyz spełnia moje powyższe wymagania. No i ta cena - bardzo przystepna. Dla mnie bomba, zostaje z nim na dlużej

ilość zużytych opakowań: pierwsze

Rewelacyjny żel!

Chcialam kupic apteczny zel, ale mialam pustki w portfelu, wiec szerokim lukiem ominelam polke z francuskimi Vichy i LRP, a zatrzymalam sie przy Erisie i kupilam ten zel, majac w pamieci dwie wiadomosci z KWC - pierwsza taka, ze to porzadny zel, a druga - ze nie ma SLS. Brak SLS w moim przypadku wcale nie dziala na korzysc, bo lubie czuc, ze makijaz jest porzadnie zmyty, a takie uczucie daja mi tylko silnie pieniace sie preparaty. Ale nic to - jak juz mowilam - kasy brak, a zel porzadny kupic trzeba.
Konczac pierwsze opakowanie - wystawiam cezurke -
+ swietna konsystencja, takiego mleczka zmieszanego z galaretka, nie jest to zwykly zel, tylko kremowy, a jednoczesnie taki sliski
+ z powodu bardzo dobrego poslizgu i jednoczesnie jakiejs takiej miekkosci - bardzo przyjemnie sie rozprowadza i masaz twarzy nim jest naprawde odprezajacy, nie splywa z twarzy i nie "jezdzi" po niej
+ nie jest tlusty
+ swietnie pachnie, odswiezajaco i niezbyt drazniaco
+ dobrze oczyszcza (ha!), choc nie daje takiego uczucia jak preparaty z piana
+ nie podraznil mnie
+ skora po uzyciu nie jest sciagnieta ani przesuszona
+ cena bardzo przystepna (podobna do ceny zelu Eris do skory bardzo wrazliwej z serii Pharmaceris - ale w przypadku zelu Y&U komfort uzywania jest wiekszy)

Jedynym minusem dla mnie jest brak piany, ale czy w przypadku, gdy sklad bylby inny - skutecznosc i przyjemnosc stosowania bylyby tak samo duze?

Ilość zużytych opakowań: Koncze pierwsze, na pewno kupie nastepne

niezły

Bardzo przyjemny ten żel :) Zakupiłam ze względu na dobre oceny i generalnie nie zawiodłam się. Dobrze zmywa makijaż (choć czasami nie radził sobie z grubszą warstwą kosmetyków), nie wysusza cery, nie zawiera sls, świeży przyjemny zapach. Jednak mimo wszystko jest dość drogi zważajac na wydajność tego produktu. Zużyłam go błyskawicznie, a przeważnie żeli do twarzy używam bardzo długo. Będę dalej szukać ideału, ale do niego napewno kiedyś wrócę.

jak na razie najlepszy :)

Pierwszy mój żel do mycia twarzy, który nie wysusza, nie ściąga skóry( no, może minimalnie) , do tego ładnie pachnie, ma przyjemną konstystencję, ładne opakowanie, dobrze zmywa makijaż..no ogólnie bardzo dobry :) jedyna wada: nie jest zbyt wydajny w porównaniu z innymi, ale i tak starcza na dość długo, dlatego nie odejmuję za to gwiazdki.