L`Oreal Paris, Men Expert, Hydra Energetic X, Codzienne Oczyszczanie, Żel `Magnetyczny węgiel`

Usuwa wszelkie osady: sebum, zanieczyszczenia, toksyny. Świeża skóra, zdrowy wygląd.
Zwalcza 5 skutków zanieczyszczenia powietrza w mieście:

w tubie
żel
100 – 250ml

Do zadań specjalnych

Żel kupiony latem, kiedy skóra potrzebowała solidnego oczyszczenia i do tego sprawdze sie rewelacyjnie. Skóra jest dokładnie i grutnownie oczyszczona - sprawia wręcz wrażenie odłuszczonej, ale też jest porządnie ściągnieta co nie każdemu może odpowiadać (ja smaruje po użyciu lekkim kremem i jest po sprawie).

Jeżeli twój męzczyzna pracuje w środowisku palaczy, lub miejścach gdzie różny "syf" osiada na twarzy, żel będzie w sam raz.

Energetyczny zapach, całkiem wydajny.

Nie jestem pewien tylko czy formuła czarnej mazi, która po zetknieciu się z wodą zmienia się w szarą piane będzie każdemu odpowiadać. Trzeba bardzo dokładnie spłukać inaczej zostają szare ślady..

Mogłby dodatkowo zmiękczać zarost przed goleniem, niestety mojego nie zmiękcza a mam dosyć twardy i szorstki.

W opisie producenta pomaga zwalczać też zaskórniki, nie zauważłem tego.

Obecnie używam go kiedy skóra potrzebuje solidnego oczyszczenia i kopa energetycznego

Ilość zużytych opakowań: 3 po 150ml