Bumble and bumble, Hairdresser`s Invisible Oil (Niewidoczny olejek do włosów)

Bumble and bumble, Hairdresser`s Invisible Oil (Niewidoczny olejek do włosów)

Przezroczysty i lekki olejek do wszystkich rodzajów włosów, w tym farbowanych. To luksusowe połączenie sześciu olejków oraz dwóch ekstraktów upiększy Twoje włosy. Szybko się wchłania, nadaje blasku, zapobiega elektryzowaniu się włosów i powstawaniu niesfornych kosmyków. Włosy stają się piękniejsze, gładsze, bardziej miękkie, jedwabiste i lepiej odżywione. Olejek ułatwia rozczesywanie i wzmacnia włosy, zapobiegając ich łamaniu się.
Produkt zawiera też filtry UVA/UVB i chroni włosy przed negatywnym wpływem wysokich temperatur.

olejkowy zachwyt

Jedynym minusem tego produktu jest według mnie jego cena, regularna jest bardzo wysoka, ja swój kupiłam za 60zł, więc do przeżycia.
Fajnie, że produkt robi kilka rzeczy jednocześnie. Jestem bardzo zadowolona.

-piękny zapach
-wydajny
-wygodny atomizer
-ochrona UV
-nawilża suche końcówki włosa
-włosy są miękkie
-ułatwia rozczesywanie
-nie obciąża i nie przetłuszcza

Najlepszy olejek

Posiadam ten olejek od około miesiąca. Początkowo obawiałam się zakupu, bo jednak sporo kosztuje. Jednak dostałam próbkę i mogłam go przetestować kilkukrotnie zanim zdecydowałam się na zakup tego produktu. Może zacznę od początku. Mam farbowane rozjaśniane cieniutkie włosy. Końce są zadbane, bo z ty nie miałam problemu. Jednak włosy mam uwrażliwione dość mocno więc są bardzo suche. Ale to nie jest mój jedyny problem. Moja kilkuletnia córka chodzi na basen regularnie. Mimo, że włosy ma piękne długie i niczym nie skażone, to woda chlorowana niestety zrobiła swoje. Córka podobnie jak ja ma cienkie włosy ale ma ich za to bardzo dużo. Przez ciągłe regularne lekcje nauki pływania jej włosy zrobiły się przesuszone na końcach. Dlatego zastanawiałam się długo nad wyborem odpowiedniego kosmetyku do włosów. Sama czytałam wiele różnych artykułów na temat pielęgnacji włosów (córki i moich) ale w zasadzie nic nie skutkowało do końca tak, jak bym sobie tego życzyła. Dopiero ten olejek spowodował, że moje włosy są niesamowicie jedwabne w dotyku a przy tym lśniące. Podobnie w przypadku mojej córki. W końcu jej końce zostały wygładzone i teraz ładnie się prezentują i w kitce i jak zaplotę jej dobieranego. Wcześniej bez tego olejku jej włosy wydawały się na końcach „sianowante”, nieujarzmione, po prostu niestety ale brzydkie. Ale to jak wspomniałam szybciej - to tylko dlatego, że zaczęła chodzić na basen. Natomiast jeśli chodzi o moje włosy, to także zauważyłam znaczną różnicę. Najlepsze efekty osiągam, kiedy myję włosy, nakładam jedną porcję na wilgotne włosy i suszę. Gorzej włosy wyglądają gdy idę w takich mokrych spać, ale tutaj to zrozumiałe, nigdy nie będą gładkie skoro całą noc się gniotą na poduszce. Dlatego też zabiegi te robię rano, przed wyjściem z domu. Wtedy końcówki i włosy są piękne, gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. Na razie testujemy produkt od miesiąca. Córce dopiero 6 x użyłam na włosy ale widać duże efekty. Więc produkt ten jest na pewno dla kobiet, które mają naturalne włosy i suche na końcach, bo tutaj efekt jest niezaprzeczalny ale także jest to produkt dla kobiet które rozjaśniają włosy i chcą aby wyglądały pięknie. Jestem zadowolona. Zanim trafiłam na ten produkt przetestowałam wiele różnych innych olejków, niektóre z nich też spisywały się całkiem nieźle (ale zawsze jednak czegoś mi brakowało). Dodam także ,że produkt jest bardzo wydajny. Myślałam że będę musiała dużo używać. Córka ma włosy do pasa i używam 1 pompkę, ja mam włosy długości do łopatek i także używam jedną. Pierwszym razem użyłam dwóch pompek produktu i włosy po prostu miałam jakby tłuste więc śmiało powiem, że ten produkt jest bardzo wydajny. Jestem z niego bardzo zadowolona.

zwykły w niezwykłej cenie

Nie wiem dlaczego, ale miałam taką ochotę na coś z bumble & bumble, że po dłuższym czasie obserwacji zastanawiania się kupiłam ten olejek w zestawie (z szamponem i odżywką), kiedy był w promocji. Nie wiem ile kosztuje samodzielnie, ale chyba około 140 zł obecnie, ja płaciłam znacznie miej za cały zestaw. Tu mi się udało, Thx Sephora, ale produkty są najwyżej dobre, nie są genialne.

Olejek jest niemal bezzapachowy, delikatny. Łatwa aplikacja, chwilami zbyt łatwa- co jakiś czas mam wrażenie, że przesadziłam z ilością, ale na szczęście olejek zawsze dobrze jest wchłaniany przez moje włosy tj. końcówki i nigdy nie miałam po b&b przetłuszczenia ani strąków.

Co więcej, obawiam się, że olejek jest zbyt delikatny. Dla mnie w sam raz, ale po myciu włosów nakładam jednak coś silniejszego, zazwyczaj jakiś olej proponowany przez profesjonalne firmy fryzjerskie.

Olejek b&b służy mi do nawilżania końcówek włosów kiedy chcę je rozczesać, kiedy mam wrażenie, że są zbyt suche. Kosmetyk nie skleja włosów. Co ważne, nie powoduje puszenia włosów i ujarzmia skłonności do tworzenia puchu.

Skład:
olej migdałowy, ze słodkich,
olej arganowy,
olej słonecznikowy,
witamina E

i trochę chemii, która w tych olejkach ginie;)

Olejek jest dobry, ale za taką cenę podstawową to gruba przesada. Kierowała mną ciekawość i chęć zdobycia szamponu i odżywki w zestawie i właśnie je mam, ale też na kolana mnie nie rzuciły, odżywka ciut lepsza od szamponu.

Na pewno ten olejek jest lepszy od serum Green Pharmacy, czy jedwabiów Biosilku. Ale czy lepszy od serum A+ E Biovaxa, to już nie jestem pewna :D
Życie płata takiego figla, że czasem tańsze jest lepsze niż to droższe, ale jeśli ktoś uległ fascynacji designem b&b, to już trudno. Ja tak właśnie miałam.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: początek 100 ml :)