FM Group, Luxury Collection FM 162 EDP

FM Group, Luxury Collection FM 162 EDP

Poczuj woń egipskiego piżma oraz słodycz miodu i wanilii. Otul się delikatnym aromatem wetiweru. Ten zapach to hołd złożony wrażliwej i ciepłej kobiecości!

Nuty zapachowe: piżmo, miód, wanilia, wetiwer.

50 - 100ml

Niemal idealnie odwzorowany zapach oryginału

Zapach posiadam w swojej kolekcji od ponad dwóch lat. Dostałam flakonik na urodziny od męża (na moje wyraźne życzenie). Wspominam o tym, ponieważ o tyle o ile zapach jak dla mnie jest piękny, to na pewno nie nadaje się on na prezent, jeśli nie znamy do końca upodobań potencjalnej użytkowniczki, lub jeśli jest fanką raczej delikatnych, słodkich lub kwiatowych zapachów.
FM postarał się przy pracy nad tym produktem. Uważam, że niemal idealnie został odwzorowany Narciso, choć nie rozwija się tak pięknie jak oryginał. Ogólnie jednak nie mam mu tego za złe, ponieważ z czasem jest tak samo trwały i tak samo ładny, jak tuż po aplikacji.
Zapach utrzymuje sie bardzo długo ( na ubraniu spokojnie kilka dni). Radzę natomiast dobrze zapoznać się z testerami u konsultantów jeśli ktoś nie zna zapachu bo jednak większości moich znajomych zwyczajnie on się nie podoba.
Ja natomiast uważam, że jest piękny, kobiecy, seksowny, zmysłowy, niebanalny, wyróżniający z tłumu, elegancki aczkolwiek czasem wydaje mi się troszkę smutny...

Mój ;)

Zdecydowanie mój ulubiony zapach FM Group. Jest niezwykle kobiecy, ale nie banalny. Nie jest ani słodki, ani szczególnie kwiatowy... bardzo zmysłowy. Zapach dodaje pewności siebie.

Poza tym ogromnym plusem jest niska cena przy bardzo dobrej jakości - zapach jest bardzo trwały.

Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: cztery

Super!

+trwaly
+niezle imituje Narciso Rodriguez for her, dla fanek pizma jak znalazl kiedy nie mamy funduszy na orginal :)
+przystepna cena

-dostepnosc przez konsultantke