2010 Retinol + Tlen, Inteligentny krem pod oczy i na powieki

2010 Retinol + Tlen, Inteligentny krem pod oczy i na powieki

Inteligentny krem odżywczy pod oczy i na powieki Retinol+Tlen z systemem kontrolowanego dozowania retinolu. Krem przeznaczony jest do pielęgnacji suchej, wrażliwej skóry wokół oczu z objawami zmęczenia i starzenia się. Zawiera wiele cennych hipoalergicznych składników o wszechstronnym działaniu regenerującym. Preparat dostarcza ściśle kontrolowaną dawkę retinolu dzięki zastosowaniu Inteligentnego Systemu Kontrolowanego Dozowania, co w połączeniu z systemem dotleniającym oraz składnikami odżywczymi i witaminami skutecznie przeciwdziała procesom starzenia się skóry i zapewnia jej młody, zdrowy wygląd. Krem natychmiast usuwa uczucie suchości i ściągania skóry, przywraca jej prawidłowe napięcie i sprężystość.

ogromne rozczarownie

Skuszona dobrą opinią firmy nabyłam ten krem, licząc na zbawienne działanie retinolu (i podobno całkiem spore zawartościowo) . Mam skórę pod oczami b delikatną, suchą, lekkie zmarszczki mimiczne.
Minusy:
- nie nawilża, ale wysusza(głownie powieki)
- strasznie podrażnia oczy przez pierwsze kilka minut
co do zmarszczek złudzen nie mam i nie oczekuję likwidacji za pomocą kremu, ale jednak...
Może faktycznie serum dziala skuteczniej...Używam tego produktu od:miesiaca

Średni, raczej nie polecam

Bardzo lubię z tej serii krem na dzień, krem na noc okropnie mnie zapychał, a krem pod oczy to kompletna klapa. Nie robi niczego czego nie robiłby zwykły krem Nivea. Nie rozjaśnia skóry pod oczami, nie nawilża jej zbyt dobrze, rzekłabym że nawet ją wysusza, nie wpływa na zmniejszenie zmarszczek choć ja mam dopiero kilka płyciutkich. Od kiedy go używam z dnia na dzień widzę pogorszenie stanu skóry pod oczami, więc nie pozostaje mi nic innego jak najszybsze jego odstawienie.
Może nadawałby się do cer młodych - 20-letnich.

Krem ma lekką, ale nie lejącą konsystencję; mleczny kolor; dobrze się wchłania i jest wydajny; nie powoduje uczuleń.

Dobry

W ogóle bardzo lubie tę serię Dermiki, więc i ten produkt mi bardzo pasuje. Jest leciutki,nie pachnie, bardzo dobrze sie wchłania , ale przy tym świetnie nawilża.Nie uczulił mnie ani nie podrażnił. Ładnie wygładza i lekko jakby napina skórę pod oczami.Polecam.