Pantene, Pro-V, Ochrona Przed Wypadaniem Włosów, Intensywna maska wzmacniająca

Pantene, Pro-V, Ochrona Przed Wypadaniem Włosów, Intensywna maska wzmacniająca

Intensywna kuracja głęboko odżywia, nawilża i odbudowuje włosy, nadając im wyjątkowo zdrowy wygląd i 10 razy większą ochronę przed wypadaniem.
2-minutowa maska wzmacnia każdy włos, nadając mu elastyczność i odporność.
Formuła Pantene Pro-V zawiera mieszankę witaminy B3 i prowitaminy B5, która wnika głęboko we włosy. Zaawansowana formuła sprawia, że włosy zyskują odporność i zdrowy wygląd.

fajna

Maska raczej nie poradzi sobie z wypadaniem włosów, ale w tym przedziale cenowym jest jedną z lepszych. Bardzo dobrze wnika we włosy i zmiękcza je. Ułatwia rozczesywanie i pięknie pachnie. Włosy po niej są nawilżone po wysuszeniu. Nie przetłuszcza włosów. Ma dość lekką konsystencję. Polecam.

Całkiem fajna :)

Dobrze nawilża, pozostawia włosy miękkie, lśniące, ułatwia rozczesywanie. Zmieniam raz na jakiś czas, ale i tak zawsze do niej wracam. W tej chwili włosy mam jeszcze bardziej suche niż zwykle, więc przed maską używam jeszcze odżywki z L'oreal.

Maseczka Pantene

Kupiłam całą serię jak szukałam sposobu na regenerację swoich włosów po nieudanym zabiegu rozjaśniania włosów.
Zalety:
- bardzo gęsta konsystencja
- sprawia że włosy są wygładzone i delikatnie pachną
- ułatwia rozczesywanie
- nadaje włosom miękkość
- wygładza i nadaje aksamitność
- bardzo wydajna
- wygodne ładne opakowanie
- dobra cena
- doskonała dostępność

Wady:
- niestety nie wzmocniła moich włosów a obciążyła je bo ciężko ją wypłukać
- sprawia że włosy szybciejk się przetłuszczają i tracą świeżość
- nie wzmacnia włosów i wogóle nie radzi sobie z wypadaniem więc nie spełnia obietnic producenta

godna polecenia :)

Włosy po tej odżywce są miękkie i gładkie, bardzo dobrze się rozczesują. Fajne opakowanie, nie ma problemu z nałożeniem, zapach i konsystencja, również na tak. Minusem na pewno jest wydajność, bo odżywka nie wystarcza na długo i jak dla mnie trochę odejmuje włosom objętości, lecz na pewno zakupię ją jeszcze nie raz.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Jest cudowna ;)

Maska ma przepiękny zapach, włosy już w trakcie nakładania jej stają się delikatne i miękkie, wypróbowałam już kilka innych masek z różnych firm ale ta jak dla mnie jest numerem jeden ;) moje włosy są bardzo zniszczone, przesuszone, łamią się, po jej zastosowaniu gdy dotknę włosów to czuję że są przyjemne i gładkie :) uwielbiam tą maskę, ma świetną konsystencję i fajnie się ją nakłada na włosy. jeden mały minusik to słaba wydajność, może to też zależy od tego że moje włosy są długie i dosyć gęste, ale maska jest świetna i godna polecenia ;)

Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

Brak efektów.

Jakiś czas temu podjęłam walkę z moimi włosami. Niestety wciąż przegrywam. Podczas jeden z bitew zdecydowałam się na broń pod nazwą Pantene. Zaopatrzyłam się w kilka produktów tej marki, a z serii „Ochrona przed wypadaniem włosów” wybrałam odżywkę i maskę.

Nie była to pierwsza maska z jakiej korzystałam. Uwielbiam ten rodzaj pielęgnacji włosów, choć wymaga czasu, którego nie zawsze mam wystarczająco dużo (nie wieżę w dwuminutowe działanie, trzymam maski minimum 30 minut na włosach zawiniętych w ręcznik). W ten produkt zaopatrzyłam się z nadzieję, że ograniczy łamliwość moich włosów, które stały się niezwykle kruche i słabe. Stosowałam go początkowo dzień po dniu, a po upływie około tygodnia zmniejszyłam częstotliwość. Niestety nie zauważyłam poprawy, choć używałam również odżywki z tej samej serii. Firma obiecuje fenomenalny efekt, na opakowaniu zaznaczają, że widocznie wzmacnia strukturę włosa i ogranicza łamliwość. Mnie nie pomogła.

Ma ona jednak kilka pozytywnych cech. Zaczęłabym od konsystencji. Nie jest bardzo wodnista dzięki czemu nie ucieka między palcami i nie zlewa się z dłoni, z czym miałam problem przy innych maskach.
Zapach nie powala, jest chemiczny, aczkolwiek nie odrzuca i nie zauważyłam aby trzymał się na włosach.
Po jej zastosowaniu włosy stały się miłe w dotyku i były łatwiejsze do ułożenia. Maska ta trochę obciąża włosy – co ja osobiście lubię, ponieważ mam problem z nadmiernym puszeniem. Nieco ułatwiła mi rozczesywanie włosów (co uważam za istotne).
Nie miałam problemów z reakcją alergiczną na skórze głowy. W dodatku nie zauważyłam, by włosy mocniej się przez nią przetłuszczały.
Spodobało mi się również opakowanie i ono moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie. Jest bardzo wygodne. Gdy używałam pod prysznicem masek, które mają odkręcane wieko, po nabraniu produktu na dłonie, nie mogłam od razu zamknąć puszki. Zdarzało mi się, że opakowania się przewracały i produkty wylewał się lub też woda dostawała się do maski i rozcieńczała ją (okropieństwo). Ruchoma pokrywa Pantene jest trafiona w dziesiątkę.

Mimo wszystko nie sięgnę po nią po raz kolejny. Nie zrobiła ona z moimi włosami niczego nadzwyczajnego. Zabrakło mi widocznej poprawy i wpływu na łamliwość. Efekt lekkiego ujarzmienia można uzyskać innymi, tańszymi maskami. W dodatku bardziej wydajnymi, bo 200 ml Pantene’a to zdecydowanie zbyt mało przy długich włosach.

Jedną gwiazdkę odjęłam za brak skuteczności jeśli chodzi o kruchość włosów, drugą za cenę/wydajność, a pół za to, że brakło mi jakiejś cechy, która wyróżniłaby ten produkt na tle innych.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 - 200ml

Dobra:)

Maska Pantene jest warta kupienia mimo swojej ceny. Włosy po niej są miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują i wyglądają na odżywione. Niestety nie do końca pomogła mi na moje wypadające włosy choć lekko je wzmocniła.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Przyjemna, ułatwia rozczesywanie

Kupiłem bez promocji za 17 złotych, cena dość wysoka, a maseczka przeciętna, fajnie wygladzila mi włosy i ulatwila rozczczesywanie, dobra do włosów suchych :)

Czyste szaleństwo!

To co ta maska robi z moimi włosami to istne szaleństwo! Szukałam czegoś przeciw wypadaniu włosów. Maskę znalazłam w rossmanie w promocji a że to jest moja pierwsza maska do włosów pomyślałam a co mi tam. Po pierwszym użyciu (gdzieś przeczytałam że maskę warto potrzymać pół godziny aby wszystko dokładnie się wchłonęło) nie było jakiś spektakularnych efektów włosy były miękkie i łatwo sie rozczesywały. Pomyślałam wtedy że oszczędzę czasu na układaniu ich bo taki sam efekt miałam nakładając olejek arganowy i jedwab. Jednak przeżyłam szok po drugim użyciu! cały czas macałam moje włosy i nie mogłam uwierzyć że mogą tak wyglądać! Lśniące, lekkie, miękkie, sprężyste, sypkie, nawilżone po prostu istne cudo! Były nawet bardziej proste niż zazwyczaj, tak jakbym wyszła własnie od fryzjera po perfekcyjnym prostowaniu włosów! Niestety nie ograniczyła wypadania włosów (inna przyczyna ich wypadania). Jednak kocham tą maskę i gdy tylko się skończy lecę kupić inną wersję do wypróbowania.

Edit: po kilkukrotnym wmasowaniu maski w skórę głowy widocznie zmniejszyło się wypadanie włosów! Niestety wydajność nie powala bo maska już się kończy, co nie zmienia faktu że kocham tą maskę!

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Świetna

Moja fryzjerka pokazała mi ten produkt. Na początku nie byłam do niej przekonana, ale gdy spróbowałam jej po raz kolejny i poczułam jak miękkie i gładkie są moje włosy, odżywione, błyszczące... pokochałam tę maskę! Są chyba trzy rodzaje tej maski, ja miałam już dwie i obydwie się sprawdziły :) Polecam

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego opakowania