Lancome, Mousse Controle

Lancome, Mousse Controle

Antybakteryjna pianka oczyszczająca do mycia i demakijażu twarzy. Zawiera kwas salicylowy złuszczający martwe komórki naskórka. Produkt dzięki swej konsystencji jest niezwykle łagodny i nie wysusza skóry.

Cena: 90 zł / 125 ml

Wysusza i podrażnia

Strata pieniędzy.Choć używałam bardzo dawno temu, wciąż mam niemiłe wspomnienia. Wysusza i podrażnia skórę. Jest średnio wydajna. Wcale nie pomagała zwalczać pryszczy, wręcz przeciwnie wracały z uporam maniaka. Cała linia do skóry tłustej jest okropna!!

Ilość zużytych opakowań: 2 i wiecej nie będzie

może być

Stosowałam ją latem zeszłego roku - w zasadzie nie wysuszała mojej cery (ale latem mam bardziej tłustą niż mieszaną), ale i niczym nie różniła się od innych, zdecydowanie tańszych specyfików do mycia twarzy.
Dobrze oczyszcza twarz, jest poręczna i wygodna (choć zasadniczo wolę żele), średnio wydajna i chyba mogę powiedzieć, że po dłuższym czasie używania zwiększa (!) wydzialanie sebum. :(
Spodziewałam się zdecydowanie więcej. :(

taka se

Wg. mnie taka sobie jest ta pianeczka, za to tonic.... w zyciu wspanialszego nie mialam, niesamowicie wreczy wydajny, wystarczy na min. 6 miesiecy, a cery po niczym innym nie mialam lepszej. Pianka jakos do mnie nie przemowila

Manicure - mat i błysk

super

Pianka jest super dla osób z naprawde tłusta skórą ( albo z trądzikiem). Rewelacyjnie oczyszcza i odświeża, pozostawiając skóe odtłuszczoną ale nie odwodnioną. Ładnie wygładza i wysusza niespodzianki. dobrze usuwa nawet gruby makijaż. minimalnie drażni oczy. Ma przyjemny zapach i jest wydajna. PRoblem w tym ,że można jej uzywać tylko w chwili ataku łojotku lub pryszczy - inaczej wysyszy!! podrażnia skórę po opalaniu (noie nadje sie po solarium lub plaży)