Dottore Cosmeceutici, Hydratore 5% (Intensywnie nawilżający krem z 5% kwasem migdałowym)

Hydratore - intensywnie nawilżający krem z 5% kwasem migdałowym jest preparatem nawilżającym, dedykowanym w szczególności dla skór z niedoskonałościami. Dzięki substancjom aktywnym zawartym w recepturze krem polecany jest zarówno osobom ze skórą suchą dając jej poczucie intensywnego nawilżenia, jak również wspomaga zwalczanie niedoskonałości skórom tłustym i trądzikowym z tendencją do miejscowego przesuszania się.
Wśród substancji aktywnych kremu znajdują się:
- kwas migdałowy 5% który działa seboregulująco i przeciwbakteryjnie,
- ektoina - produkowaną przez bakterie bytujące w skrajnie trudnych warunkach klimatycznych, dzięki czemu skóra jest bardziej odporna na stres związany z czynnikami zewnętrznymi tj. promieniowanie UV, klimatyzacja oraz zanieczyszczenia środowiskowe,
- Bosewllia Serrata - pozyskiwany z niej kwas bosweliowy chroni przed degradacją włókien kolagenu i elastyny oraz działa przeciwzapalnie i wyciszająco.
Wskazania:
- skóra dojrzała, sucha, wymagająca silnego nawilżenia,
- skóra przetłuszczająca się i trądzikowa z tendencja do miejscowego przesuszania się,
- cery problematyczne: wrażliwe, mieszane i naczyniowe.
Rezultat:
- skóra intensywnie nawilżona,
- redukcja niedoskonałości i normalizacja wydzielania sebum,
- zmniejszona widoczność porów,
- miękka i wyrównana struktura skóry.

Nic ciekawego

Jestem w trakcie używania trzeciego opakowania. Krem używam z przyzwyczajenia, wiem, że nie zawiedzie mnie w parze z żadnym podkładem, dogaduje się z każdym, nie roluje się. Jednak oprócz tego nie zauważyłam żadnego działania na niedoskonałości ani na widoczność porów. Brak też spektakularnego nawilżenia skóry, trochę nawilża i tyle. Po kilku godzinach cera się świeci. Nie robi w zasadzie nic, a za tą cenę chciałoby się dostać coś więcej. Czas na znalezienie dużo lepszego kremu w tym przedziale cenowym

nawilża, rozświetla i ładnie ściąga pory skóry, wygładza.

Wspaniały krem nawilżający, a dodatkowo reguluje sebum. Świetnie ściąga moje pory. skóra jest gładka i rozświetlona. Bardzo mnie pozytywnie uzależnił.