Loewe, Solo pour Homme EDT

Loewe, Solo pour Homme EDT

`Solo` Loewe to magia kontrastów: mokry i suchy, łagodny i ostry, z własnym unikalnym charakterem. Dla mężczyzn o wielu twarzach, szukających równowagi przynoszącej ukojenie myśli. Zapach zamknięty w nowoczesnym flakonie - połączeniu siły metalu i kruchości szkła.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: lawenda, mandarynka, bergamotka, cytryna
nuta serca: aldehydy, muszkatołowiec, cynamon, różowy pieprz, mięta, kminek, anyż
nuta bazy: ambra, piżmo, mech, wanilia, nuty drzewne

50 - 100ml

Nowoczesne fougere

Loewe Solo nie jest dla mnie łatwym zapachem. Mam z nim problem. O ile jego flankery - Platinum i Absoluto pokochałem od razu, tu jest coś, co mi przeszkadza. Ale o tym za chwilę.

Jest to, w moim mniemaniu, kompozycja zbudowana na lawendzie. Owszem, jest trochę przypraw, cytrusów, elementów drzewnych. Jednakże dla mojego nosa lawenda jest nutą dominującą. Daleki jestem od stawiania tezy, że te perfumy są "dziadkowe". Wręcz przeciwnie, są na wskroś nowoczesne, przy zachowaniu aromatu charakterystycznego dla fougere właśnie.

Trwałość jest dobra - 8 h, projekcja jest umiarkowanie słaba, nie są to perfumy, które zostawiają za sobą ogon. Są raczej dyskretne, idealne dla elegancko ubierającego się faceta, niekoniecznie starszego.

Mimo to, moja ocena nie jest zbyt wysoka. To jest jedyny męski produkt hiszpańskiej marki, który od początku mi nie pasował. Nie, te perfumy nie są złe. Po prostu fougere to dla mnie dość trudna kategoria zapachowa. We wszystkich innych męskich Loewe jestem zakochany, do dnia dzisiejszego.

Używam tego produktu od: Dwa lata testów
Ilość zużytych opakowań: Zero, wiele prób nadgarstkowych i globalnych