Garnier, Fructis, Odżywka do włosów tłustych u nasady, suchych na końcach

Garnier, Fructis, Odżywka do włosów tłustych u nasady, suchych na końcach

Niezła odżywka do spłukiwania. Ładnie pachnie, choć na włosach ten zapach nie utrzymuje się zbyt długo. Po zastosowaniu włosy są bardzo miękkie, dobrze się układają, a przede wszystkim świetnie się rozczesują.

Skład: aqua, cetyl alcohol, pEG-180, behentrimonium chloride, amodimethicone, camelia sinensis, cetrimonium chloride, cetyl esters, chlorhexidine dichloride,citrica acid, citrus limionium, hydroxyethylcellulose, lanolin, lautylmethicone copolyol, methylparaben, niacinamide, piridoxine HCL, pyrus malus, saccharum officinarum, trideceth-12, parfum

Cena: ok. 7,5 zł / 200 ml

Średnia

Odżywka raczej przeciętna. Natychmiast po nałożeniu i spłukaniu widoczna jest różnica: włosy są miękkie w dotyku, gładkie.

Mam bardzo zniszczone końcówki, i po niemal codziennym używaniu nie zauważyłam, żeby ich kondycja się poprawiła.

Nie wiem, czy nadaje się dla tłustych włosów, bo używam jej tylko na końcówki - tak, jak zaleciła mi fryzjerka.

średnio na jeża

odzywke zakupilam w nadzieji iz spelni obietnice- wlosy u nasady nie beda sie szybko przetluszczac. Ale sie przeliczylam, nie ma zadnych efektow.
Owszem odzywka ladnie owocowo pachnie tak jak wszystkie fructisy, lecz nic nie robi, nawet placze wlosy.

Używam tego produktu od:miesiaca

po prostu rozplątywacz

Plusem tej odżywki jest błyskawiczność - spłukuje się ją natychmiast po nałożeniu. Jest poza tym bardzo wydajna i zdecydowanie ułatwia rozczesywanie.

Minusem zaś jest to, że nie upiększa włosów w wyraźny sposób, jest to raczej skuteczny "rozplątywacz" niż "upiększacz". Trzeba też uważać, by nie trzymać jej na włosach ani chwili zbyt długo - robią się klapnięte i znacznie szybciej się przetłuszczają (ale może to dlatego, że moje są raczej rzadkie i z tendencją do przetłuszczania, więc potrzebują bardzo lekkiej odżywki). Myślę, że powinna zadowolić posiadaczki włosów suchych i niezbyt wymagających.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół jednego (używałam też w międzyczasie innej odżywki)

Manicure z chmurkami

magnific!

ta odżywka jest genialna!

+pięknie pachnące włosy (umyte wieczorem pachną nawet następnego dnia)

+łatwo się rozczesują, są gładkie-to dla tych którzy mają problemy z rozplątywaniem kołtunków ;-)

+włosy są miłe w dotyku, ma się wrażenie że są grubsze

aha-bardzo wydajna!

używam razem z szamponem z tej serii

Używam tego produktu od:3 m-ce

come back

to byla moja pierwsza odzywka z fructis i od tamtej pory jestem wierna fructisowi:)
byl czas ze ta odzywka byla niedostepna ale teraz wraca i bardzo sie z tego ciesze gdyz kiedys bylam bardzo z niej zadowolona:)

Używam tego produktu od:hmmm
Ilość zużytych opakowań:kiedys duzo bylo

dobry

odpowiednia, nie za rzadka konsystencja, ładnie, delikatnie, owocowo pachnie
istotnie im dłużej się jej używa i odpowiednio długo (ok. 3 minuty) trzyma na włosach tym lepiej działa, włosy po jej zastosowaniu są sprężyste, gładsze, bardziej lśniace
szkoda, że jest już niedostępna

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: ok. 3-4 opakowań

dobra

Całkiem porządna odżywka - tania, pachnąca, o właściwej konsystencji, bo nie spływa z włosów i efekt taki jaki być powinien - piękne, gładkie, błyszczące i łatwo rozczesujące się włosy:) szkoda tylko, że działa krótkofalowo - do następnego mycia. Polecam.

prawie jak maska

W przeciewieństwie do szamponu przeciwłupieżowego oraz pianki do włosów, odżywka ta okazała się całkiem dobrym produktem (a obiecałam sobie, że dam sobie spokój z tą firmą). Po pierwsze jak na odżywkę, idealnie spełnia swoje zadanie (dotyczczas używałam masek do włosów, a ta odżywka jest pierwszą, która zastępuje maskę całkowicie). Bardzo dobrze nawilża włosy, wygładza je (aż za bardzo, wolę jak moje włosy naturalnie się skręcają:) ) sprawia, że stają się takie miękkie i śliskie, niesamowicie łatwo się rozczesują. Bardzo fajnie pachnie jak cała seria Fructisów.
Z tymi końcówkami to producent przesadził, nie zauważyłam jakiej szczególnej odbudowy:) nadal są podsuszone i cudów tu odżywka nie zdziałała.
Ogólnie to polecam ją, zwłąszcza, że cena jest niska, a sama odżywka w sobie dorównuje maskom.

Używam tego kosmetyku od miesiąca
ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, kupiłabym już drugie, ale wybrałam siostrę jej - wersję do włosów farbowanych:)

Das ist gut

Bardzo fajna odżywka. Pomagaw rozczesaniu pasm włosów. Rzeczywiście lekko wzmacnia końcówki i przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów. Ma też fajny zapach, jak wszystkie Fructisy. Ogólnie nie można pomóc osobie z bardzo długimi włosami, bardzo tłustymi i bardzo zniszczonymi końcówkami. Przy mniejszych problemach jest to jednak świetny produkt

ilość zużytych opakowań: kilka

Wyjątkowy bubel

oooo na pewno nie kupie juz nigdy wiecej! W ogóle rezygnuje z odżywek fructisa...

To paskudztwo robi z moimi włosami same nieprzyjemne rzeczy - przetłuszcza, obciąza, stają sie matowe i takie szorstko - lepkie, jakby zostawała na nich jakaś warstwa
(niestety, powinnam sie spodziewac, to juz sie zdarzalo po odzywkach fructis wrrrr), nie chcą się rozczesywać i jakby zachaczają o siebie nawzajem!

Na dodatek ścieka z włosów jak woda!

Nie robi za to wielu rzeczy, które odżywka robić powinna:
NIE ułatwia rozczesywania
NIE nawilża
NIE zmiękcza włosków
NIE odżywia
NIE nabłyszcza
NIE ułatwia układania

Tak więc jedno wielkie NIE dla tej "odżywki"

Nic godnego polecenia!

Właściwie byłam skłonna dać trzy gwiazdki,bo po zastosowaniu stan włosów był taki sam jak po zastosowaniu innych tego typu odżywek:ładnie pachniały i dobrze się rozczesywały .Niestety po kilku godzinach były już...przetłuszczone!!(i to głównie u nasady), po nastepnym zastosowaniu stało się dokładnie to samo i rozstałam się z tą odżywką.

Używam tego ko,smetyku od/ ilość zużytych opakowań: dwa razy użyłam po czym oddalam znajomej...
Recenzja: ...

...

Ułatwia rozczesywanie :)

Nie zauważyłam, żeby ta odżywka wpływała jakoś znacząco na stan włosów, ale jest jedną z niewielu tanich i "lekkich" odżywek, która bardzo pomaga mi rozczesać moje okrutnie splątane kudełki :( . Poza tym przyjemnie pachnie i ładnie wygładza. Polecam, zwłaszcza, że kosztuje ok.8zł!!!