Exotic Waters EDT

Exotic Waters EDT

Dwufazowa formuła wody toaletowej nadaje skórze jedwabistą gładkość.

Nuty zapachowe: nuty wodne kwiatowo-owocowe.

Cena: 39,90zł / 50ml

Och, wspomnień czar

Również - jeśli taka mozliwość by była - zakupiłabym EW. Znaleziona buteleczka pachnie do dziś... Wielki sentyment i również wspomnienia z lat szkoły średniej.
Wspaniały zapach, który kojarzy mi się z wakacjami.
Dość trwały w skromnej ale interesującej buteleczce. I oczywiście dwufazowość produktu również wpływała na jego atrakcyjność.
Coś pięknego...

Używam tego produktu od: dawno, dawno
Ilość zużytych opakowań: 1-2

Słodkie wspomnienia:)

Kolejny zapach do którego chętnie bym wróciła jeśli byłaby taka możliwość:)
"Zapach egzotyczny i świeży jak chłodna bryza nad lazurowym morzem, orzeźwia duszę i ciało. " Słowa te w najlepszy sposób opisują EW:)
Opakowanie to zwykła buteleczka, która nie zachwyca. Wyjątkowość tego zapachu nie tylko wynika z przepięknie skomponowanej nuty zapachowej ale również z fantastycznej konsystencji:) Produkt jest dwufazowy i tym samym dwukolorowy. Po zmieszaniu ze sobą faz otrzymujemy pięknie połyskującą lazurową całość:)
Zapach potrafi przenieść nas do najpiękniejszych wspomnień z lat młodzieńczych;)

Śmierdzidło

Naprawdę żałuję, że wydałam tyle pieniędzy na to ochydztwo:(.Zapach jest tak duszący, że nie potrafię normalnie oddychać, jak popsika się tym perfumikiem moja mama;).Użyłam go ..hmm...może z kilka razy, bo myślałam, że się przyzwyczaję do tego zapaszku;).ehhh...Ale nic z tego.Jest po prostu straszny!Jedyne co mi się w nim podoba to dwufazowa formuła i prosta, ładna buteleczka:).A co do właściwości pielęgnacyjnych....bajeczka;).

Używam tego produktu od:użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań:właściwie wcale go nie zużyłam;)

Avon Mark - relacja

hmmmm

Dostałam je od mamy na urodziny. Pierwsze wrażenie było niesamowite. Piękny niebieski kolor na dole a na nim przezroczysta ciecz. Fantastyczny efekt przy mieszaniu (perfumy zaczynają się srebrzyć). Zapach na początku bardzo mi się podobał. Był taki świeży. Teraz po wykorzystaniu większej połowy zapach stał się słodki i taki jakiś dziwny :/
ale butelka i ciecze mieszające się po wstrząśnięciu są wspaniałe :)

Lepkie coś.

Niestety zapach w niczym nie przypomina mi morza, a tym bardziej lazurowego. Jest nietrwały (chyba na moje szczęście ;-) ), a do tego w miejscach spryskania skóra staje się lepka i ma się wrażenie, że jest się spoconym do granic obrzydliwości.

Ladny

jeden zapach pachnie inaczej na pasku testerkowym, inaczej na kolezance a inaczej na nas samych i o tym nalezy pamietac.Mi zapach sie podoba, mysle ze idealny na lato:)Niestety zniknol kiedy mialam juz na niego pieniadze;/ 9 wczesniej czekalam az zamowi go kolezanka zeby sprawdzic na sobie jak pachnie :) )

ok

zapach ładny w gruncie rzeczy mi sie podoba, ale niestety z trwaloscia kiepsko, wszytskie perfumy z avonu nie sa zreszta zbyt trwale ale w cenie promocyjnej sie nawet oplaca

Okropność

Byłam konsultantką, więc znam wszystkie zapachy avonu, a ten jest zdecydowanie najgorszy:/ Coś strasznego, pomieszanie mydła w płynie, szamponu "familijnego" i proszku do prania. Dziewczęta nie róbcie nam tego i nie używajcie tego paskudztwa

Używam tego kosmetyku od: nigdy
ilość zużytych opakowań: wystarczy mi to czego wywąchałam się od innych

nietrwały

Bardzo fajny zapach na lato , ładnie wyglądające opakowanie i cena ( w promocji ) to jego plusy .... ale bardzo krótko pachnie , kilka godzin i po zapachu ..........

zapach lata

Œwieży, letni zapach, lekko egzotyczny, przywodzšcy na myœl wakacje pod palmami. Ulotny jak wspomnienie lata. Woda ma œliczny, lazurowy kolor.

nie w moim stylu

Kiepski, bezpłciowy... taki jakiś pospolity zapach...kupiłam bo pierwsze wrazenie na mnie zrobi ogromne...ale tak szybko jak go kupiłam tak szybko postawilam na polce i stał...dopóki go nie oddalam znajomej. Świeży, ale niezbyt trwały. Zupełnie nie mój styl!!!

Bardzo dobry;)

Szczerze mówiąc najbardziej przyciągnęło mnie opakowanko,a dokładniej buteleczka.Jak dla mnie zapach jest nieco inny niż w katalogu wyczuwałam,jednak podoba mi się,wydaje mi się jednak ciut za ostry,ale przydatny.Całkiem trwały,codzienny perfum.