Arkana, MD, Lactobionic 10% & Vit. A + C Cream (Krem z kwasem laktobionowym)

Arkana, MD, Lactobionic 10% & Vit. A + C Cream (Krem z kwasem laktobionowym)

Dermo krem regenerujący z kwasem laktobionowym i witaminami A i C. Polecany do intensywnej pielęgnacji nocnej lub całodobowej po wcześniejszym przygotowaniu kremem z 5% kwasem laktobionowym i hialuronowym. Rekomendowany dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych, suchych, odwodnionych, podczas kuracji kwasowych, po peelingach chemicznych, mikrodermabrazji i laseroterapii.

Używa produktu od: próbka

Rewelacja AZS

Moja skóra cierpi na AZS, dodatkowo jest sucha oraz ma widoczne naczynka, przez co często mam czerwoną twarz. Przy okazji zakupu innego kremu otrzymałam próbkę Arkana 10% i jestem zachwycona. Ta próbka okazała się lepsza niż inny cały krem, który kupiłam ;) Szkoda, że jest taki drogi, bo obecnie mnie na niego nie stać, ale na pewno mój kolejny krem, to będzie właśnie ten.

5/5 rewelacyjna na czerwony odcień skóry !!!

Moja cera:

- sucha
- czerwony odcień skóry bo naczynkowa

Próbowałam wielu kremów bezskutecznie a ten krem oraz inne serum to absolutne HITY!!!!

Po zastosowaniu moja skóra twarzy jest:

PLUSY:

+ nawilżona;
+ mięciutka, taka aksamitna wręcz;
+ JASNA !!!! :) znika czerwony odcień skóry oraz w przypadku mojego ulubionego serum to jak 1 dzień nie używam arkana to cera trzyma się w jasnym odcieniu;
+ nie klei się, nie lepi, super się wchłania
+ nadaje się pod podkład

MINUSY:
/edytowane 09-08-2017: kremu mam jeszcze 1/3 słoiczka, a używam od lutego :) zatem ten tekst nieaktualny:
"- widzę że dość szybko się zużywa, tzn jestem po miesiącu używania a tak z 1/3 zużyłam a inne kremy mi na dłużej starczały, ale najważniejsze że działa :)"
- dostępność: ja kupiłam przez sklep internetowy za 121 zł + przesyłka, szkoda że nie ma w Warszawie gdzieś stacjonarnie.

świetny

Krem jest rewelacyjny do cery z problemami. Dostałam próbkę i już po pierwszym użyciu dał rewelacyjny rezultat więc zdecydowałam się na kupno produktu pełnowymiarowego.
+ zmniejsza przetłuszczanie się skóry,
+ likwiduje zaczerwienienia i drobne wypryski, zmniejsza większe wypryski, hamuje ich rozwój,
+ rewelacyjnie wygładza powierzchnię skóry i ją zmiękcza,
+ zmniejsza widoczność porów,
+ sprawdza się świetnie zarówno na noc jak i na dzień

minusów brak

mój hit

Używa produktu od: próbka

bardzo dobry krem

Krem bardzo dobrze się wchłania, skóra po jego użyciu jest gładka i napięta a zaczerwienienia znikają. Polecam wszystkim do cer problematycznych. A dodatkowym plusem jest to, że nie błyszczę się po nim w strefie T jak po innych kremach często dużo droższych.

Bardzo dobry krem

Bardzo dobry krem dla cery z problemami (trądzik, odwodnienie, utrata napięcia
- Dobrze nawilża
- Delikatnie rozjaśnia (wrażenie promiennej cery)
- Wygładza (zostawia na skórze delikatny film tj. kwas hialuronowy, więc nie stosuję już żadnej bazy pod makijaż)
- Zwęża pory
- Opakowanie z pompką (higieniczne, wygodne, a do tego dobrze przemyślane, bo dzięki woreczkowi na ściankach nie marnowały się resztki kremu)
- Nie zauważyłam działania komedogennego
- Zauważyłam działanie sciągające, napinające
- Produkt ma przyjemny zapach,
- Łatwo się rozprowadza
- Jest wydajny

Minusy:
- Nie współpracował z niektórymi płynnymi podkładami (zmieniłam na mineralne i było OK)
- Na opakowaniu nie było informacji, że można go stosować w lecie. Profilaktycznie (i niepotrzebnie za razem :( ) go odstawiłam, w efekcie stan mojej cery od razu się pogorszył :(

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

The Best do cery z problemami

Zaczęłam go stosować dla utrwalenia efektu kuracji kwasem laktobionowym w salonie kosmetycznym. Początkowo kwas ten powoduje lekki wysyp, jednak po tygodniu, dwóch sytuacja się poprawia i utrzymuje jeśli stosuję ten krem. Kiedy pierwsze opakowanie mi się skończyło zrobiłam przerwę i wypryski powróciły. Jednak wróciłam do niego szybciutko i już nie popełniam tego błędu :)
Efektem stosowania tego produktu jest:
-po pierwsze wyleczenie ukojenie skóry trądzikowej, z wypryskami;
-ograniczenie wydzielania sebum;
-zmatowienie;
-zapobieganie powstawaniu nowych niedoskonałości;
-przeciwdziałanie starzeniu skóry i wygładzenie;
-najwyższe stężenie kwasu laktobionowego w kremie, 10%.

Generalnie to taki All in One dla cery mieszanej, kapryśnej, ze zmianami hormonalnymi po 30-te.

Minusem dla mnie jest jego dostępność, bo chyba jedynie w sklepie internetowym firmy Arkana i w wybranych gabinetach kosmetycznych.

Słabo rozpowszechniony, a naprawdę skuteczny, a zmagam się z tymi problemami od wieku młodzieńczego i stosowałam już wiele kosmetyków.

Gorąco polecam!!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

zdecydowanie mój HIT !

Największą zaletą kremu jest wielozadaniowość. Dla mojej cery, która jest mieszana z tendencją do przesuszania i wyprysków, która jednocześnie jest naczynkowa, krem jest zbawieniem. Nie muszę już używać kilku odrębnych produktów na każdy problem z osobna. Na początku dosyć sceptycznie podchodziłam do jego działania jak to bywa w przypadku kosmetyków all in one, ale muszę przyznać, że ten produkt jest doskonały! Jego skuteczność pozytywnie mnie zaskoczyła.

PLUSY:
- niweluje zaczerwienienia i podrażnienia
- ujednolica koloryt skóry
- hamuje i łagodzi powstawanie wyprysków
- nawilża, wygładza
- działa przeciwzmarszczkowo
- nie zatyka porów
- zmiękcza skórę, zwęża pory i pomaga w ich oczyszczaniu
- wygodne opakowanie z pompką, która zabezpiecza krem przed zanieczyszczeniami
- krem o śreniej gęstości/ konsystencji, doskonale się rozprowadza i wchłania
- z powodzeniem zastępuje inne kremy, dzięki czemu jego cena maleje w oczach, zamiast kilku kremów kupujemy jeden
- jest to produkt polski :)

MINUS:
(mało istotny, ale jednak ;p ) ***> pomimo dobrego wchłaniania na skórze pozostaje lekki film, który można odczuć na twarzy chwilę po nałożeniu kremu. Sprawia to wrażenie ściągnięcia skóry. Z tego powodu czasami nakładam na niego dodatkowo serum witaminowe o tłustej konsystencji olejku. Nie jest to jednak coś, co bardzo mi przeszkadza a po prostu jest odczuwalne.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno // planuję zakup kolejnego