Intense Gloss, Gloss & Colour for Lips

Intense Gloss, Gloss & Colour for Lips

Błyszczyk do ust o intensywnym połysku i kolorze. Dostępny w kilku kolorach. Błyszczyk ten nie jest drogi, ale za to ma duże opakowanie i aplikator zakończony wygodną gąbeczką.

Cena: 29 zł / 7 ml

zapach- mniam :)

Zapach ma śliczny, kolory tez (miałam rózowy, beżowy i bezbarwny), jednak ta gęstość zabardzo mi nie odpowiada, błyszczyk klei się... Pojemnośc duza, cena tez ok. Gdyby tylko był bardziej płynny, napewno bym jeszcze kupiła.

Używam tego produktu od:

Cudo =)

Uwielbiam go! :D Mam wersję bezbarwną. Błyszczyk jest trwały, gęsty ale nie klei się za bardzo, wydajny, ma duże opakowanie. Zapach ładny, nienachalny, po jakimś czasie zanika. Usta po użyciu tego błyszczyka wyglądają bajecznie! Koleżanki piały z zachwytu i ciągle go ode mnie pożyczają ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

i tak i nie

plusy
- dlugo trzyma sie na ustach
- daje kryjacy kolor

minusy
- na ustach wychodzi ciemniejszy niz widac na opakowaniu
- bardzo gesty, ciezki; jak sie na nim przypadkiem znajda wlosy, to koniec

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

mdli mnie po nim

Mam bezbarwny, który faktycznie ślicznie i długotrwale nabłyszcza usta, ale cóż z tego, skoro jego zapach mnie wręcz odrzuca. Jest tak słodki, że aż mnie mdli. I nawet to lekkie klejenie bym przeżyła i ten przydługi aplikator, ale tego aromatu nie :( Z tego powodu po kilku użyciach jestem zmuszona go oddać w dobre ręce ;) Może kolejnej właścicielce lepiej posłuży.

w sumie fajny

Nie ma poważnych wad, jedynie parę małych mankamentów m.in. trochę skleja usta, niewygodnie się nabiera. Nie dyskwalifikuję go jednak, ponieważ świetnie nawilża i nadaje się nawet na mróz! Mam odcień Soft Dream czyli bezbarwny. Kupiłam go na allegro za 6 zł :D jednak za jego regularną cenę czyli 30 zł, można mieć nawet 2,3 błyszczyki całkiem dobrej jakości.
Intense Gloss utrzymuje się dosyć długo jak na błyszczyk, bez jedzenia i picia ok. 2 godzin.
Zapach jest dosyć przyjemny.
Jak jeszcze znajdę go okazyjnie to wtedy być może powtórzę ten zakup.

sliczny zapach

Zapach słodziutki, zachęcal do używania. Jak dla mnie się lepil..Co do trwalosci, utrzymywal się dosc dlugo, nie odpowiadal mi za to aplikator, ktory byl twardy, mialam wrażenie, ze nie jest to wcale gąbeczka..Przez to strasznie niewygodnie sie go nakladalo. Mialam jasny, slodki roz, bezowy wpadający w złoty i bezbarwny. Placilam w Rossmanie ok 28-29 zł.

nie bardzo

miałam bezbarwny; niewygodne, za duże opakowanie i za długi aplikator; zapachu w zasadzie brak; klei się średnio, ale jakiś taki wydawał mi się "ciężki"... połysk, trzeba mu przyznać, prześliczny, trwałość różnie, w zależności od tego czy się je albo pije. ogólnie, nie kupię go więcej. miałam go tak dwa lata temu, może coś się zmieniło od tego czasu. jeśli nie - nie polecam.

nie

Najmniej trwały błyszczyk jaki miałam - znika z ust praktycznie w mgnieniu oka. Daje ładny połysk i ma bardzo apetyczny zapach. Nie polecam

ujdzie

Błyszczyk ładnie lśni na ustach, nadaje subtelny odcień, jednak krótko się trzyma i nie odpowiada mi jego zapach.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...