Spirig, Daylong Kids, Emulsja przeciwsłoneczna wodoodporna SPF30

Spirig, Daylong Kids, Emulsja przeciwsłoneczna wodoodporna SPF30

Emulsja Daylong Kids SPF 30 jest specjalnym produktem zapewniającym kompleksową ochronę przed słońcem wrażliwej skóry dzieci. Składnikami liposomalnej emulsji są filtry chroniące przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Formuła ta zapewnia długotrwałą ochronę oraz dobrą odporność na wodę. Pomimo własności hydrofilowych emulsji czynnik wysokiej ochrony przeciwsłonecznej jest zachowany nawet po kilkakrotnej kąpieli. Właściwości emulsji wysoce przewyższają wymogi dotyczące wodoodpornych środków ochrony przed słońcem. Emulsja jest szczególnie przydatna dla dzieci od 1 roku życia ze względu na niską zawartość filtru chemicznego.
Ochrona przed promieniowaniem UVA jest zgodna z obecnymi wytycznymi UE.
Zawiera witaminę E, glicerynę i dekspantenol, które nawilżają i pielęgnują skórę. Emulsja nie zawiera substancji zapachowych ani tradycyjnych emulgatorów zawierających glikole polietylenowe (PEG) i wykazano, że jest bardzo dobrze tolerowana. Dzięki temu można ją stosować nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry dzieci.

Skóra
Filtry
30-50
50 - 100ml

Świetny produkt na lato.

Krem ten kupiłam dla swojego synka na lato. Choć leżał tylko w wózku na tarasie lub wyjeżdżałam z nim na spacer to jednak lubiłam go użyć. Skóra wcześniaka jest delikatna a Daylong idealnie się sprawdził. Zapewnił synkowi ochronę przed słońcem, nawilżał skórę ale co ważne nie uczulił go Dodatkowymi zaletami kremu jest to, że łatwo się rozprowadza, jak na krem przeciwsłoneczny jest w rozsądnej cenie. Dodam, że krem jest bardzo wydajny i starcza naprawdę na długo. Mi jeden starczył na całe lato :)

Całkiem , całkiem

Emulsje kupiłam dla siebie a dzieckiem nie jestem już od bardzo dawna, mimo to sprawdziła się u mnie lepiej niż nie jeden krem ochronny dl dorosłych i mam tu na myśli komfort użytkowania.

- Jedyna która współpracuje u mnie z każdym serum, nic się nie roluje, nie kruszy, nie maże.

- Dobrze się wchłania, zostawia lepką warstwę ale dużo mniejszą niż np. filtry Ziaji

- Nie bieli

- W składzie trzy świetne filtry, przy jednoczesnym braku parsolu.

- Nie podrażnia

-Nie zapycha

- Nie uczula

- Dosyć łatwa do zmatowienia

- Bardzo wodoodporna

- Cena - za 100ml zapłaciłam 45 zł czyli za standardowe 50 ml to 22.50 zł, nie najgorzej :)

Warto spróbować, szczególnie polecam osobom z wrażliwą, podrażnioną skórą, ja stosowałam ją właśnie w takim okresie i sp[isała się świetnie.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 z 100 ml