Elancyl, Cellu Slim Noc (Krem antycellulitowy na noc)

Elancyl, Cellu Slim Noc (Krem antycellulitowy na noc)

Krem na cellulit z wyciągiem z Cerkopii, kofeiną i cząsteczką GP4G. Intensywna pielęgnacja wyszczuplająca na noc. Bogata, kremowa konsystencja żelu jest idealna do masażu.
Wygładzenie nierówności i wyszczuplenie potwierdzone klinicznie po 14 nocach.
Działanie wyszczuplające: cząsteczka GP4G, prawdziwe źródła energii komórkowej, stymuluje nocny metabolizm komórkowy w celu optymalizacji działania połączenia cekropii i kofeiny na mechanizm spalania tłuszczów dla istotnego zmniejszenia widoczności cellulitu. Wyciąg z młodych pędów jabłoni zmniejsza magazynowanie tłuszczów, a wyciąg z pieprzu syczuańskiego ogranicza ponowne pojawianie się nowej pomarańczowej skórki, dla uzyskania długotrwałej skuteczności.
Działanie ujędrniające: bluszcz, naturalna substancja czynna, wzmacnia elastyczność i jędrność skóry. W trakcie wykonywania masażu wspiera fizjologiczny drenaż, wspomagając uwalnianie komórek od nadmiaru wody.
Piękno skóry: olej z krokosza barwierskiego i olej z nasion wiesiołka dwuletniego przez noc odżywiają skórę, by była gładka po przebudzeniu.
Elancyl Cellu Slim Noc należy stosować codziennie wieczorem według metody masażu udoskonalonej przez zawodowego fizjoterapeutę (instrukcja wewnątrz opakowania). Bogata, kremowa konsystencja kremu jest idealna do masażu. Skuteczność produktu zależy od przestrzegania sposobu i regularności użycia oraz od właściwej higieny życia. Należy unikać kontaktu z oczami. Nie nakładać na podrażnioną skórę.

Struktura
100 – 250ml
Skóra
z defektami

Pomaga :)

Kupiłam go w aptece. Chciałam przekonać się czy kosmetyki z górnej półki cenowej okażą się lepsze od tych tańszych. Byłam bardzo mile zaskoczona :) Krem bardzo dobrze napina i ujędrnia skórę, ma bardzo przyjemną konsystencję (nie klei się) i szybko się wchłania. Do kremu była dołączona ulotka jak wykonywać masaż antycellulitowy z kremem dla uzyskania jak najlepszych efektów - bardzo fajny pomysł i naprawdę pomaga. Krem pachnie przyjemnie i co najważniejsze -działa (ja stosowałam regularnie). Jest drogi, ale efekty - bardzo dobre.

dla mnie bomba!

Uzywalam tylko kosmetykow z dolnej polki, tylko do 20zl bo uwazalam ze nie ma co wydawac wiecej bo te tez zadzialaja. Skutek byl taki ze sklad straszny, nawilzenia zero, nie wspomne o jakimkolwiwk wplywie na cellulit. Dostalam w prezencie ten krem, i tu szok bo skora napieta od pierwszego uzycia. Poki co uzywam dwa tygodnie, dieta i troche domowych cwiczen i serio cellulit powoli znika, a zaznaczam ze mam wielki!

Bez większych efektów, za to z dużym minusem.

Zachwycona kremem na rozstępy z Elancyl\'u zakupiłam ten oto produkt, który mnie niestety rozczarował.

Krem, ja krem, wiadomo wsmarować go idzie, nawet łatwo, ale większych efektów działania na wyszczuplanie (slim) nie widać.

Za to, co widać? Krosty. Krem zapycha, po każdorazowym zastosowaniu pojawiają mi się przyszcze, niewielkie, ale skóra jakoś tak nie oddycha.

Na plus można zaliczyć ładny zapach i brak chłodzenia. Tylko tyle.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Bogaty skład produktu!

Skuszona ceną promocyjną ( 90 zł ) w drogerii Superpharm wybrałam ten produkt ponieważ marka Elancyl specjalizuje się w tego typu produktach do poprawianiawyglądu i stanu naszej skóry. Zapach cudowny i bardzo przyjemny. Przejdę do działania produktu: bardzo napina skórę i mocno wygładza ją. Redukuje cellulit wodny ale same serum nie zdziała cudów! Używałam go stosując zdrową zbilansowaną dietę, pijąc dużo wody niegazowanej oraz ćwicząc na partie ciała dotknięte cellulitem ponieważ w samo działanie produktu nie wierzę. A regularne stosowanie się do zaleceń wykonywania masażu na opakowaniu naprawdę daje duże efekty. Odejmuję pół gwiazdki za cenę-bardzo wysoka zdecydowanie.

bardzo skuteczny

Zanim przejdę do recenzji kremu, chciałabym zaznaczyć, ze używam go, jako jednej z kilku metod walki z cellulitem. Nie ukrywajmy, że bez zdrowej diety, ćwiczeń oraz higienicznego trybu życia nie jesteśmy w stanie walczyć ani z cellulitem ani znadprogramowymi centymetrami tu i ówdzie.

Plusy:
- przyjemny zapach - dający uczucie świeżości, nie duszący
- kremowa kosystencja - umożliwia wykonanie masażu (instrukcja wewnątrz opakowania), nie pozostawia tłustego ani lepkiego filmu na skórze
- niemal natychmiast po użyciu skóra staje się delikatnie napięta i jędrniejsza
- po tygodniu, regularnego stosowania - widać pierwsze efekty, skóra gładka, jędrna, mniej widoczny cellilit
- brak uczucia gorąca po zastosowaniu kosmetyku
- po dwóch tygoniach stosowania- zauważalny efekt poprawy stanu skóry, zmniejszenie callulitu, skóra wyraźnie dobrze odżywiona, o delikatnym połysku
- dobry efekt utrzymuje się jeszcze ok 2- 3 tygodni po zaprzestaniu stosowania

minusy:
- cena

Używam tego produktu od: roku z małymi przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 250 ml

Nie pomógł mi

Nie mam bardzo widocznego cellilitu, ale jednak. Stosowałam go według zaleceń, liczyłam na to, że za taką cenę i opinię, którą cieszy się marka Elancyl ten krem naprawdę mi pomoże, niestety żadnych efektów nie dostrzegłam.
Krem ten ma przyjemny zapach, dość szybko się wchłania, fajnie nawiża skórę, nie uczula, ale niestety przynajmniej w moim przypadku nie spełnił swojego głównego zadania. Dodatkowo duży minus za cenę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 250 ml

Nie działa

Używalam przez dwa miesiące i ...nic. Jestem szczupła i nie mam widocznego cellulitu ale miałam dwa nieładne dołeczki na pośladkach i pomyślałam że się ich pozbędę. Nic z tego pozostały na swoim miejscu, szkoda pieniędzy.
Z cellulitem poradzilam sobie inaczej, jogging trzy razy w tygodniu i basen dwa razy, czyli sport codziennie plus dieta, nie ma cudów, zaden krem solo nie zadziała ale miło sie od czasu do czasu dać nabrać.
Gwiazdka za ładny zapach i nawilżenie.

Używam tego produktu od: 2 miesice
Ilość zużytych opakowań: 3, 250ml

Geniusz

Dawno temu zraziłam się do kosmetyków Elancyl i jakoś tak niezbyt ufnie podchodziłam do kolejnych nowości pojawiających się na rynku.Jednak po zachwycie w jaki wprawił mnie balsam przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży, postanowiłam dać szansę Cellu Slim na noc i śmiało mogę powiedzieć, że była to świetna decyzja. Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta, raz dziennie, wykonując przy tym masaż.
Kosmetyk zamknięty jest w dużym zakręcanym słoiku, dzięki czemu bez problemu możemy go wykorzystać do samego końca. Ma gęstą, aksamitną konsystencję i przyjemny delikatny zapach. Balsam szybko się wchłania pozostawiając na początku taką jakby śliską warstewkę, dzięki czemu można przez kilka minut masować skórę bez efektu rolowania.
Jeżeli chodzi o działanie to nie jest oczywiście tak, że siedzę na kanapie obżerając się chipsami, a cellulit znika. Jestem dość aktywna i staram się pilnować tego co jem (bez przesady rzecz jasna :-)) ale mimo prowadzenia takiego stylu życia od wielu miesięcy, dopiero stosując Cellu Slim Noc efekty zaczęły być naprawdę zadawalające. Skóra stała się napięta i znacznie gładsza, a grudki widoczne po jej ściśnięciu są zdecydowanie mniejsze i co najważniejsze cellulitu nie widać już gołym okiem, dzięki czemu bez większych oporów mogę nosić spódnice i krótkie spodenki :-)
Niestety ze względu na cenę nie mogę sobie pozwolić na ciągłe stosowanie tego produktu ale z pewnością będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Luksusowa pielęgnacja

Najlepszy krem antycellulitowy jakiego używałam a było tego sporo. Zaznaczam, że mam niewielki cellulit i ten krem świetnie sobie z nim poradził.
plusy:
- cudowna, kremowa , treściwa konsystencja
- błyskawiczne wchłanianie
-wspaniale napina i jakby zagęszcza skórę- daje efekt wysmuklenia
- nie klei się
- piękny zapach
- rezultaty widoczne po ok.miesiącu regularnego stosowania.
-dość wydajny
minusy:
- cena; (

Używam tego produktu od: półtora miesiąca