Perfecta, SPA, Antycellulitowy cukrowy peeling do ciała `Pina Colada`

Perfecta, SPA, Antycellulitowy cukrowy peeling do ciała `Pina Colada`

Cukrowy peeling do ciała o właściwościach złuszczających i antycellulitowych. Naturalne kryształki cukru usuwają martwe komórki naskórka. Olejek kokosowy zmiękcza i nawilża skórę, a olejek z ziaren zielonej kawy wspomaga wyszczuplanie i redukcję cellulitu.
Zapach karaibskiego koktajlu pina colada z mleczkiem kokosowym i świeżym ananasem odpręża i relaksuje jak wakacje w tropikalnym raju.

antycellulitowy, nawilżający
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Zapachowo

Kupiłam szukając innego no, ale zainteresowała mnie nazwa, w końcu pina Colada kojarzy się z upałami. Ogólnie jestem zadowolona z tego masła.
Oczywiście obietnica bycia masłem antycellulitowym jest zupełnie bezsensownym pomysłem ze strony producenta.

Super zapach

Zapach karaibskiego koktajlu z mleczkiem kokosowym i świeżym ananasem odpręża i relaksuje. Idealny na wakacje. Niczym w tropikalnym raju. Połączenie olejku kokosowego i ziaren zielonej kawy ma działać antycellulitowo. Nie zauważyłam żadnej różnicy po zastosowaniu jednego opakowania. Może gdybym z dwa bądź trzy opakowania użyła to być może były by jakieś efekty. Na pewno skórę wygładza i nawilża. Pozostawia po sobie bardzo ładny zapach nie tylko w łazience ale również na ciele.

Karaiby w pojemniku!

Pina colada kojarzy mi się z karaibami a w szczególności z Kubą i tam
się właśnie przenoszę używając tego peelingu.
Zapach jest po prostu boski i niewiarygodnie prawdziwy.
Szkoda że nie pozostaje na skórze po peelingu.
Opakowanie duże i poręczne z ładną szatą graficzną.
Kolor peelingu jest żółty ,bardzo słoneczny z widocznymi zatopionymi w nim
pomarańczowymi drobinkami ścierającymi.
Bardzo dobrze usuwa martwy naskórek ,skóra po jego użyciu
jest gładziutka,odświeżona i nawilżona dzięki zawartości olejków.
Nie podrażnia i nie uczula, a dzięki zapachowi czujemy się odprężeni
i zrelaksowani.

kolejny fajny słodziak

Peelingi cukrowe do ciała z serii Perfecta SPA to bardzo fajne kosmetyki do codziennej pielęgnacji i oczyszczania ciała. W całej serii znajdziemy kilka wariantów smakowitych peelingów i masełek do ciała o słodkich i kuszących zapachach owocowych lub inspirowanych słodkimi deserami takimi jak Muffinka, Lody Melba, Creme Brulee czy właśnie opisywana tutaj Pina Colada.
Zwolennicy słodkiego połączenia kokosa z ananasem będą w tym przypadku w pełni usatysfakcjonowani. Zapach jest obłędnie słodki, intensywny - długo utrzymuje się na skórze. Sam peeling ma bardzo fajną konsystencję - średniej wielkości drobiny peelingujące zatopione są w odżywczej i gęstej formule.
Produkt bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i doskonale oczyszcza.
Nie rozpuszcza się zbyt szybko co pozwala na dokładny i skuteczny masaż tym produktem. Dobrze zmywa się ze skóry - nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Zapach po pewnym czasie może się nieco znudzić ale gdy zrobimy sobie krótką przerwę po jakimś czasie znowu przyjemnie do niego wrócić.

Mniam mniam

Peeling cukrowy ktory:
Wygladza
Delikatnie drapie
Nawilza
Regeneruje
Natluszcza
Delikatnie ujedrnia
Czy działa antycellulitowo? Myślę że to indywidualna sprawa.
Zapach jest obłędny. Połączenie kokos i ananasa to bardzo dobry pomysł.
Same drobiny są w sam raz ani za mocne ani za delikatne ale ścierają naskórek. I nie robią to w tak agresywny sposób jak sól.

Warto

Pięknie pachnie

Uwielbiam wszelkiego rodzaju peelingi, także i ten przypadł mi do gustu. Stosuje go od około 2 miesięcy w ramach przygotowywania do lata i sezonu plażowego. Mogę śmiało powiedzieć, że przy regularnym stosowaniu daje efekty, nie są to od razu efekty Wow, no ale są :) opakowanie też bardzo na plus , wygodnie się z niego wyciąga zawartość.

Może być

Peeling w sumie nie ma sobie nic do zarzucenia ,w pełni spełnia obietnice producenta .Świetnie ściera martwy naskórek ma piękny i słodki zapach który delikatnie utrzymuje się na skórze po zabiegu .Nie wysusza nie podrażnia a skóra po wszystkim jest taka jak powinna gładka i delikatna .Opakowanie choć proste i skromne to bardzo poręczne gdyż mogę do końca wydobyć kosmetyk z niego.Bardzo fajna cena i pewnie jeszcze nie raz po niego sięgnę .

Złuszcza i pięknie pachnie.

Nie ukrywam że peeling ten kupiłam ze wzgledu na etykiete/zapach/smak.
Rzeczywiście zapach ma świetny, piekny i intensywny. Zluszcza martwy naskórek dlatego spełnia swoją funkcję za co duzy + PLUS. Jest wydajny jednak za największą wade uważam fakt, że brudzi wanne.

Domowe SPA

Sięgnęłam po niego ze względu na zapach, uwielbiam go w każdym wydaniu. Peeling jest świetny - nawilża, usuwa martwy naskórek, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, nie uczula. Zużyłam dwa opakowania i na tym nie koniec.

Deser w łazience

To było tak zwane peelingowe SOS, potrzebowałam peelingu od zaraz i chwyciłam coś co przyciągnęło moją uwagę z nadzieją na ładny zapach i cukrowe, spore drobinki.

Minusy:
-opakowanie dość tandetne
-średnio wydajny
-brudzi wannę/prysznic

Plusy:
-piękny zapach
-tani
-doskonale usuwa martwy naskórek
-nawilża
-drobinki bardzo wolno się rozpuszczają, można długo używać zanim znikną

cudo zapachowe

Pierwsze co mnie urzekło po otworzeniu opakowania to zapach, akurat przyjechałam z Berlina i miałam za sobą ponad 15 godzinną podróż różnymi środkami transportu, który powalił mnie, że bez względu na moje zmęczenie i ogromną chęć spania miałam ochotę wejść pod prysznic i zrobić peeling.

Po wysuszeniu ciało jest gładkie i przyjemne w dotyku. Jest moim ulubieńcem, ze względu na zapach i działanie. A do tego kolorowe opakowanie, które w jesienne wieczory może nam przypominać o wspaniałych wakacjach.

Zawarte w nim olejki nawilżają naszą skórę. Peeling usuwa obumarły naskórek, pozostawiając gładkie ciało. Nie chcę mi się wierzyć w to że pomaga na cellulit. Gdy wybieram kosmetyki to nigdy nie par

OK

Peeling o bardzo przyjemnym kokosowo ananasowym zapachu. Bardzo dobrze złuszcza skórę, stosowałam głównie na nogi i były po nim gładkie, chociaż wydaje mi się,ze to za sprawą parafiny. Bardzo fajny, nie podrażnia, nie uczula. Jest też wydajny starczył na dosyć długi czas.