Perfecta, SPA, Antycellulitowy cukrowy peeling do ciała `Pina Colada`

Perfecta, SPA, Antycellulitowy cukrowy peeling do ciała `Pina Colada`

Cukrowy peeling do ciała o właściwościach złuszczających i antycellulitowych. Naturalne kryształki cukru usuwają martwe komórki naskórka. Olejek kokosowy zmiękcza i nawilża skórę, a olejek z ziaren zielonej kawy wspomaga wyszczuplanie i redukcję cellulitu.
Zapach karaibskiego koktajlu pina colada z mleczkiem kokosowym i świeżym ananasem odpręża i relaksuje jak wakacje w tropikalnym raju.

antycellulitowy, nawilżający
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Złuszcza i pięknie pachnie.

Nie ukrywam że peeling ten kupiłam ze wzgledu na etykiete/zapach/smak.
Rzeczywiście zapach ma świetny, piekny i intensywny. Zluszcza martwy naskórek dlatego spełnia swoją funkcję za co duzy + PLUS. Jest wydajny jednak za największą wade uważam fakt, że brudzi wanne.

Domowe SPA

Sięgnęłam po niego ze względu na zapach, uwielbiam go w każdym wydaniu. Peeling jest świetny - nawilża, usuwa martwy naskórek, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, nie uczula. Zużyłam dwa opakowania i na tym nie koniec.

Deser w łazience

To było tak zwane peelingowe SOS, potrzebowałam peelingu od zaraz i chwyciłam coś co przyciągnęło moją uwagę z nadzieją na ładny zapach i cukrowe, spore drobinki.

Minusy:
-opakowanie dość tandetne
-średnio wydajny
-brudzi wannę/prysznic

Plusy:
-piękny zapach
-tani
-doskonale usuwa martwy naskórek
-nawilża
-drobinki bardzo wolno się rozpuszczają, można długo używać zanim znikną

cudo zapachowe

Pierwsze co mnie urzekło po otworzeniu opakowania to zapach, akurat przyjechałam z Berlina i miałam za sobą ponad 15 godzinną podróż różnymi środkami transportu, który powalił mnie, że bez względu na moje zmęczenie i ogromną chęć spania miałam ochotę wejść pod prysznic i zrobić peeling.

Po wysuszeniu ciało jest gładkie i przyjemne w dotyku. Jest moim ulubieńcem, ze względu na zapach i działanie. A do tego kolorowe opakowanie, które w jesienne wieczory może nam przypominać o wspaniałych wakacjach.

Zawarte w nim olejki nawilżają naszą skórę. Peeling usuwa obumarły naskórek, pozostawiając gładkie ciało. Nie chcę mi się wierzyć w to że pomaga na cellulit. Gdy wybieram kosmetyki to nigdy nie par

OK

Peeling o bardzo przyjemnym kokosowo ananasowym zapachu. Bardzo dobrze złuszcza skórę, stosowałam głównie na nogi i były po nim gładkie, chociaż wydaje mi się,ze to za sprawą parafiny. Bardzo fajny, nie podrażnia, nie uczula. Jest też wydajny starczył na dosyć długi czas.

Bardzo przyjemny zapach.

Hmmm... mam bardzo mieszane uczucia co do tego produktu, kupiłam go w promocji. W normalnej cenie nie wylądowałby na mojej półce.

+ piękny zapach, jeszcze na drugi dzień czuje kokos,
+ drobinki spełniają swoje zadanie w postaci usunięcia martwego naskórka i wygładzenia ciała,
+ bardzo przyjemne opakowanie, wszystko można zużyć do końca.

- wydajność jest średnia, wiadomo - kto ile nakłada, jednak pudełeczko starczyło mi na ledwo może 6 peelingów całego ciała = jeden miesiąc,
- nie zauważyłam działania antycellulitowego.

Produkt kupie ponownie jedynie w cenie promocyjnej.

Pinacolada, in fact!

Zapach fantastyczny, konsystencja i działanie jak najbardziej na plus. Kupuję go już w nowej odsłonie wizualnej (seledynowe opakowanie) i jestem generalnie zadowolona. Ubolewam jedynie nad faktem, że robiąc zakupy w Rossmannie do wyboru mam jedynie wariant o tajemniczym zapachu Lody Melba oraz nieprzekonywujące mnie w ogóle połączenie limonki z trawą cytrynową. Chętnie sprawdziłabym Trufle lub Creme Brulee, gdyż jestem łakoma na słodycze :) Właściości antycellulitowych nie skomentuję, ponieważ kupując peeling zależy mi na wygładzeniu, a pozbycie pomarańczowej skórki to na pewno nie kwestia doboru kosmetyków.

bardzo dobry

Plusy:
+cena
+fajnie zdziera
+piękny zapach
+pozostawia uczucie nawilżenia
+nie podrażnia skóry
+całkiem wydajny
+fajne opakowanie (może wybrać cały produkt, nic nie zostaje)
Minus:
-niestety brudzi wannę

Ogólnie peeling jest naprawdę super, jak za taką cenę jest mistrzowski! :)

Dobry

Produkt dobry , pięknie pachnie , doskonale wygładza skórę . Z pewnością kupię go ponownie , nie jest to pierwsze ani ostatnie moje opakowanie. Mocne 4 gwiazdki.

Porządny peeling.

Uwielbiam Pinacoladę, nie mogłam się więc powstrzymać przed zakupem kosmetyku o tym zapachu, zwłaszcza na lato.
Peeling pachnie dokładnie tak jak ulubiony drink - egzotyczny zapach kokosa i ananasa czuć potem na skórze i w całej łazience.

Peeling ma zwartą, galaretowatą konsystencję. Jest gęsty, treściwy i lekko tłusty. Zawiera grube, cukrowe drobiny oraz trochę mniej mniejszych w pomarańczowym kolorze.

Złuszcza martwy naskórek i wygładza skórę prawidłowo, dodatkowo lekko ją nawilża i natłuszcza. Regularnie stosowany widocznie ujędrnia i poprawia kondycję skóry. Łatwo się zmywa i nie brudzi wanny.

Niestety nie jest zbyt wydajny, ale taki już urok cukrowych peelingów. Jest za to tani, często można znaleźć go w cenie około 10zł.

W składzie znajdziemy olejek kokosowy, migdałowy, pomarańczowy, kawę i gardenię.

Jak najbardziej polecam ten peeling - jest treściwy, porządny i dzięki zapachowi bardzo przyjemny w użyciu.
Mocne 4 gwiazdki ode mnie, kupię ponownie.

Cudowny zapach

Produkt otrzymujemy w odkręcanym pojemniczku o pojemności 225 g. Jest to moja ulubiona forma opakowań takich produktów jak np. peeling, bo bez problemu możemy zużyć całą zawartość. Opakowanie jest kuszące, od razu rzuciło mi się w oczy podczas zakupów, a że dodatkowo zapach pina colady uwielbiam, to peeling musiał być mój.
Produkt pachnie przyjemnie, jak dla mnie wcale nie chemicznie. Zapach utrzymuje się na ciele po spłukaniu.
Peeling został zabezpieczony sreberkiem, więc mamy pewność, że nikt nie maczał w nim palców przed nami. Produkt ma barwę żółtą, tłustą, z zatopionymi w nim ziarenkami cukru i czerwonych drobinek.
Przejdźmy do najważniejszej kwestii, czyli działania. Peeling świetnie radzi sobie ze zdzieraniem naskórka. Drobinki cukru są dosyć sporawe i od razu się nie rozpuszczają, więc można pozwolić sobie na dłuższy, przyjemny masaż i to bez potrzeby podbierania coraz to większej porcji peelingu. Zostawia na skórze tłustą warstewkę, ale mi to osobiście nie przeszkadza - niemniej jednak przeciwnicy parafiny nie będą zachwyceni. O ile ten składnik przeszkadza mi w produktach do twarzy, tak w produktach do ciała niekoniecznie. Jedyny minus, jaki znalazłam, to tłusta wanna po nim - musiałam uważać, żeby się nie wywalić :D.
Podsumowując, jest to jeden z lepszych peelingów, jakich do tej pory miałam. Nie jest słabym zdzierakiem, cukier nie rozpuszcza się szybko, a zapach - boski! Uwielbiam zapach zarówno kokosa jak i ananasa w kosmetykach, a pina colada jest jednym ze smaczniejszych drinków, jakie piłam, więc tak bardzo ubolewam, że peeling się kończy:(. Peeling ma dosyć kiepski skład, ale niespecjalnie mi to przeszkadzało - krzywdy mojej skórze nie zrobił. Możliwe, że jeszcze w przyszłości do niego wrócę :-).

Coś dla mnie.

Połączenie kokosa i ananasa czy to w jedzeniu czy w kosmetyce jest jednym z moich ukochanych. Tutaj był zapach tak mocny, że może z pewnością innych dusić, ale dla mnie był przyjemny. Peeling mocny, dobrze zdzierał, choć pozostawiał parafinową warstwę.

Konsystencja: delikatnie żółta, gęsta, z żółtymi drobinkami.

Działanie: stosowałam ten kosmetyk raz w tygodniu. Peeling ma mocne drobinki, dobrze peelingujące, które pod wpływem wody rozpuszczają się i tworzę parafionową powłokę. Mi to osobiście nie przeszkadzało. Nie wierzę w jego właściwości antycellulitowe. Skóra po osuszeniu była gładka, miękka, delikatna. Nie mam mu nic do zarzucenia, dobry, klasyczny peeling cukrowy.

Zapach: niewątpliwie dla mnie największa zaleta tego produktu. Mocny, słodki, intensywny, choć nie utrzymuje się na skórze.

Opakowanie: poręczne, wygodne, ma ładny wygląd.

Plusy:
- zapach!
- dobrze zdziera,
- skóra jest miękka, gładka, delikatna
- wydajny

-/+ brak właściwości antycellulitowych