Perfecta, SPA, Antycellulitowy cukrowy peeling do ciała `Pina Colada`

Perfecta, SPA, Antycellulitowy cukrowy peeling do ciała `Pina Colada`

Cukrowy peeling do ciała o właściwościach złuszczających i antycellulitowych. Naturalne kryształki cukru usuwają martwe komórki naskórka. Olejek kokosowy zmiękcza i nawilża skórę, a olejek z ziaren zielonej kawy wspomaga wyszczuplanie i redukcję cellulitu.
Zapach karaibskiego koktajlu pina colada z mleczkiem kokosowym i świeżym ananasem odpręża i relaksuje jak wakacje w tropikalnym raju.

peeling cukrowy
antycellulitowy, nawilżający
zapachowa
w słoiku

Dobry

Produkt dobry , pięknie pachnie , doskonale wygładza skórę . Z pewnością kupię go ponownie , nie jest to pierwsze ani ostatnie moje opakowanie. Mocne 4 gwiazdki.

Porządny peeling.

Uwielbiam Pinacoladę, nie mogłam się więc powstrzymać przed zakupem kosmetyku o tym zapachu, zwłaszcza na lato.
Peeling pachnie dokładnie tak jak ulubiony drink - egzotyczny zapach kokosa i ananasa czuć potem na skórze i w całej łazience.

Peeling ma zwartą, galaretowatą konsystencję. Jest gęsty, treściwy i lekko tłusty. Zawiera grube, cukrowe drobiny oraz trochę mniej mniejszych w pomarańczowym kolorze.

Złuszcza martwy naskórek i wygładza skórę prawidłowo, dodatkowo lekko ją nawilża i natłuszcza. Regularnie stosowany widocznie ujędrnia i poprawia kondycję skóry. Łatwo się zmywa i nie brudzi wanny.

Niestety nie jest zbyt wydajny, ale taki już urok cukrowych peelingów. Jest za to tani, często można znaleźć go w cenie około 10zł.

W składzie znajdziemy olejek kokosowy, migdałowy, pomarańczowy, kawę i gardenię.

Jak najbardziej polecam ten peeling - jest treściwy, porządny i dzięki zapachowi bardzo przyjemny w użyciu.
Mocne 4 gwiazdki ode mnie, kupię ponownie.

Cudowny zapach

Produkt otrzymujemy w odkręcanym pojemniczku o pojemności 225 g. Jest to moja ulubiona forma opakowań takich produktów jak np. peeling, bo bez problemu możemy zużyć całą zawartość. Opakowanie jest kuszące, od razu rzuciło mi się w oczy podczas zakupów, a że dodatkowo zapach pina colady uwielbiam, to peeling musiał być mój.
Produkt pachnie przyjemnie, jak dla mnie wcale nie chemicznie. Zapach utrzymuje się na ciele po spłukaniu.
Peeling został zabezpieczony sreberkiem, więc mamy pewność, że nikt nie maczał w nim palców przed nami. Produkt ma barwę żółtą, tłustą, z zatopionymi w nim ziarenkami cukru i czerwonych drobinek.
Przejdźmy do najważniejszej kwestii, czyli działania. Peeling świetnie radzi sobie ze zdzieraniem naskórka. Drobinki cukru są dosyć sporawe i od razu się nie rozpuszczają, więc można pozwolić sobie na dłuższy, przyjemny masaż i to bez potrzeby podbierania coraz to większej porcji peelingu. Zostawia na skórze tłustą warstewkę, ale mi to osobiście nie przeszkadza - niemniej jednak przeciwnicy parafiny nie będą zachwyceni. O ile ten składnik przeszkadza mi w produktach do twarzy, tak w produktach do ciała niekoniecznie. Jedyny minus, jaki znalazłam, to tłusta wanna po nim - musiałam uważać, żeby się nie wywalić :D.
Podsumowując, jest to jeden z lepszych peelingów, jakich do tej pory miałam. Nie jest słabym zdzierakiem, cukier nie rozpuszcza się szybko, a zapach - boski! Uwielbiam zapach zarówno kokosa jak i ananasa w kosmetykach, a pina colada jest jednym ze smaczniejszych drinków, jakie piłam, więc tak bardzo ubolewam, że peeling się kończy:(. Peeling ma dosyć kiepski skład, ale niespecjalnie mi to przeszkadzało - krzywdy mojej skórze nie zrobił. Możliwe, że jeszcze w przyszłości do niego wrócę :-).

Coś dla mnie.

Połączenie kokosa i ananasa czy to w jedzeniu czy w kosmetyce jest jednym z moich ukochanych. Tutaj był zapach tak mocny, że może z pewnością innych dusić, ale dla mnie był przyjemny. Peeling mocny, dobrze zdzierał, choć pozostawiał parafinową warstwę.

Konsystencja: delikatnie żółta, gęsta, z żółtymi drobinkami.

Działanie: stosowałam ten kosmetyk raz w tygodniu. Peeling ma mocne drobinki, dobrze peelingujące, które pod wpływem wody rozpuszczają się i tworzę parafionową powłokę. Mi to osobiście nie przeszkadzało. Nie wierzę w jego właściwości antycellulitowe. Skóra po osuszeniu była gładka, miękka, delikatna. Nie mam mu nic do zarzucenia, dobry, klasyczny peeling cukrowy.

Zapach: niewątpliwie dla mnie największa zaleta tego produktu. Mocny, słodki, intensywny, choć nie utrzymuje się na skórze.

Opakowanie: poręczne, wygodne, ma ładny wygląd.

Plusy:
- zapach!
- dobrze zdziera,
- skóra jest miękka, gładka, delikatna
- wydajny

-/+ brak właściwości antycellulitowych

Nie zachwycił

Kupiłam ten peeling, ponieważ uwielbiam zapach pina colady. Przy pierwszym powąchaniu pachnie pięknie, jednak na ciele wyczuwa się chemiczny zapach przez co korzystanie z tego produktu nie sprawia już takiej radości.

Peeling łatwo rozprowadza się na ciele oraz ma duże drobinki, które bardzo dobrze ścierają martwy naskórek. Nie są one jednak na tyle duże by drażnić skórę i powodować ból. Po zmyciu pozostaje niewielka tłusta warstwa, ale mi ona w niczym nie przeszkadza, nie jest drażniąca, a pomimo niej można łatwo nałożyć balsam do ciała. Cena jest trochę wysoka, ale często można go dostać w promocji za około 12-13zł.

4/5

Peeling dostałam na urodziny zamiast masła do ciała o tym samm zapachu :D To był mój pierwszy cukrowy peeling i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Może zacznę od początku. Zapach jest mocny i intensywny, ale na skórze na długo nie pozostaje. Jesli chodzi o działanie to rewelacja. Stosowałam go głównie na nogi i nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek miała tak wygładzone i mięciutkie nogi po peelingu. Działania antycellulitowego nie zaobserwowałam, ale dla mnie to nie wada. Wydajny, miałam go rok. Cena wysoka, dlatego nie wiem czy zakupię go w przyszłości.

Używam tego produktu od: rok

oblepia ciało

Peeling jest bardzo tłusty! Lubię gdy po użyciu peelingu skóra pozostaje natłuszczona, ale po tym czuję się oblepiona.
Produkt źle się rozprowadza. Drobinki cukru za szybko się rozpuszczają.
Ma bardzo ordynarny zapach, który na początku wydaje się interesujący, jednak z czasem jest nie do zniesienia.
Oczywiście w żadne właściwości antycellulitowe nie wierze

Używam tego produktu od: 2 misięcy

Nie rozumiem skąd takie negatywne recenzje

Cóż, są gusta i guściki. To, co inni uważają za wadę, niektórzy uważają za zaletę.
Peeling owszem jest tłusty, ale dla mnie to absolutna zaleta! Skóra po nim jest cudownie miękka, gładka i nawilżona - takie połączenie peelingu i masła do ciała. Nie rozumiem, dlaczego niektórym się to uczucie nie podoba.

Plusy:
+ nieziemsko pachnie,
+ co więcej, zapach ten pozostaje długo na skórze,
+ dobrze ściera,
+ dobrze się rozprowadza,
+ skóra jest mięciutka i gładka,
+ skóra pozostaje nawilżona.

Minusy? Raczej nie zauważyłam efektu antycellulitowego; poza tym w tej cenie można na pewno wyłapać coś lepszego.

Absolutny bubel!

Do tej pory złego słowa nie mogłam powiedzieć o cukrowych i solnych peelnigach z Perfecty. Niestety ten z nowej serii to absolutna porażka kosmetyczna.

Wady:
- strasznie słabo ściera
- za tłusty
- mało wydajny
- "kula się" po skórze i nie chce się ładnie rozprowadzić
- skóra po użyciu nie dość, że nie jest przyjemniejsza w dotyku to jeszcze lepi się od tłuszczu :/

Jedyny plus to zapach, za który daję marne pół gwiazdki, bo mimo tego, że jest trafny do opisu na opakowaniu to jakoś tak zalatuje mi chemią.

tłusty wstręciuch

Podczas zakupów skusił mnie zapach - reczywiście jest intensywny, może trochę zbyt cukierkowy. Reszta jest słaba, już wolę sama sobie jakiś peeling ukręcić (chociaż wygodniej mieć gotowca w domu) niż się męczyć z tym paskudztwem. Dlaczego?

Bo kiepsko ściera, ziarna są zbyt grube chyba? Topornie się rozprowadza na skórze, chociaż to nauczyłam się omijać nakładając kosmetyk frotkową rękawicą.

Jest też tłusty okrutnie i nie tylko na mnie te tłuszcz zostaje - moja wanna po tym \'cudzie\' nie nadaje się do użytku, gruba warstwa tłuszczu łapie brud i dosłownie się lepi.

FUJ.

Używam tego produktu od: kilka miecięcy - nie mogę skończyć
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

dobry, ale słabo ściera

+śliczny zapach
+ładne opakowanie
+gęsta konsystencja
+cena
+wygodne opakowanie
+po użyciu skóra jest gładka
-mało wydajny (wystarczył na 2 tyg.)
-słabo ściera
-trzeba dużo go nałożyć

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1, całe

Wspaniale pachnie i działa rewelacyjnie

Peeling Perfecta Spa Pina Colada zachwycił mnie od "pierwszego" wejrzenia. Urocze, letnie opakowanie zachęca do wyprobowania.

Peeling mieści się w dużym, okrągłym plastikowym słoiczku. Wydobycie z niego peelingu jest bezproblemowe.

Sam peeling ma gęstą konsystecnję z widocznymi i wyczuwalnymi kryształakami cukru oraz małymi pomarańczowymi drobinkami.

Zapach jest słodki,ale nie mdły. Nuta ananasa daje lekką kwaskowść .

Peeling dobrze oczyszcza skórę. Podczas masażu złuszcza dokładnie martwy naskórek. Lekko się pieni.

Po umyciu i spłukaniu, na skórze pozostaje film, który stopniowo sie wchłania, a skóra jest miękka, gładka i pachnąca.

Spodobał mi się bardzo peeling Perfecty i z chęcią wypróbuję inne warianty.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania