Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Pojemność 1 000 ml

Bananowa maska z zawartością aktywnych składników - A, B1, B2, B3, B5, B6, C, witamina E, olej z oliwek i ekstrakt banana - błyskawicznie nawilża, odmładza i pobudza włosy. Tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na szkodliwe działanie gorącego powietrza oraz inne czynniki atmosferyczne. Rozjaśnia, nadaje gładkość i miękkość suchym, słabym, matowym włosom.

ŚREDNIA

Maski Kallos od dłuższego czasu cieszą się dużą popularnością i uznaniem na naszym rynku, wypróbowałam kilka wersji - teraz skusiłam się na bananową i zakupiłam duże (ogromne) opakowanie.
Mam włosy za ramiona, naturalny blond, lekko rozjaśniane końce, falują się i puszą, są cienkie i jest ich niestety niewiele, zniszczone i suche.

Wzmacniająca maska do włosów Kallos

Jeżeli chodzi o maske to włosów:
▪Włosy nie puszą się i nie plączą się ▪włosy są miękkie i jedwabiste
▪Są odżywione
▪Mają piękny połysk
▪ stają sie mocniejsze (nie łamią się) ▪stają się odżywione
▪Maska fajnie regeneruje włosy ▪Poprawia ogólny stan włosów
▪Cudowny bananowy zapach który jest bardzo naturalny i nie sztuczny
Szczerze w 100% polecam tą maske napewno kupie ją jeszcze nie raz ❤

cudowna maska

bardzo mocno nawilża i zmiękcza włosy, idealna dla moich włosów, warto nałożyć ją na pół godziny i najlepiej założyć czepek, po spłukaniu włosy są lekkie, ładnie pachną i są jedwabiście miękkie

Odżywczy banan

Słodki zapach banana uzależnia od tej maski :)
Pod względem działania sprawdziła się bardzo dobrze, ale nie na sto procent. Delikatnie nawilża i odżywia, nie obciąża (za to duży plus), wygładza, włosy wyglądają na mocniejsze, są lekkie i bardzo miękkie - pod tym względem jest jedną z lepszych masek. Żeby zobaczyć efekty trzeba ją potrzymać trochę dłużej na włosach, ja zazwyczaj nakładam ją na 10-15 minut, ale im dłużej tym lepiej.
Jej kolejną zaletą jest konsystencja - nie jest zbyt gęsta, dzięki czemu łatwo się rozprowadza i jest wydajna. Włosy ją piją od razu po nałożeniu. Opakowanie jest duże i wygodne, starcza na bardzo długo.
Niestety ostatnio mam bardzo suche włosy i maska jest dla nich niewystarczająca.

Cena jest tak niska, że aż żal się na nią nie skusić :)

Bananowa moc

Jedna z najlepszych masek od Kallosa. Nie dość, że posiada bardzo fajne działanie, to jest w śmiesznie niskiej cenie. Wygładza, regeneruje, odżywia i ułatwia rozczesywanie. Do tego pozostawia piękny zapach na włosach. Posiada lekką, kremową konsystencję, nie obciąża włosów i ich nie przetłuszcza, nawet jeśli nałożymy produkt na skórę głowy. Bardzo dobrze się rozprowadza i już niewielka ilość maski wystarcza, by pokryć pukle na całej długości. Kupiłam ją kilka miesięcy temu a i tak wciąż jestem w trakcie pierwszego opakowania. Moje włosy średnioporowate piją ją jak wodę, u mnie świetnie się sprawdziła. Opakowanie bardzo wygodne, ułatwiające aplikację. Nie musimy się martwić tym, że jakaś resztka produktu zostanie na dnie, ponieważ nie ma możliwości, że nie wydobędziemy końcówki ze słoika. Jedna z nielicznych dobrze działających, tanich masek dostępnych na rynku.

Lubie

Fajna, niedroga maseczka o cudownym zapachu :-) kojarzy mi się z takimi cukierkowymi bananami, które można było kupić na odpustach :-)
Czasami nakładam solo aby nadać włosom piękny połysk. Jednak, ponieważ mam włosy rozjaśnione i bardzo suche na końcach jest ona ciut za słaba. Mieszam ją często z miodem lub żelem hialuronowym i wtedy uzyskuje wspaniały efekt odżywionych i nawilżonych włosów.
Za te pieniądze warta wypróbowania.

Ulubiona

Maski od kallosa sa juz chyba znane wszystkim..moją pierwszą maskę jaką zaczęlam użytwać to wlasnie Kallos..bananowa dostalam od szwagierki ktora ma swoj salon fryzjerski dawno dawno temu i zostala ze mna do dzis. Piekny zapach ktorego chwtnie zjadloby sie a nie nakladalo na wlosy, do tego nie obciaza wlosow. Mam przetluszczające się u nasady a suche na koncach, przy nalozeniu tylko od polowy w dol sprawdza się rewelqcyjnie. Cena do jakosci tez powala.

Jedna z ulubionych

Używam od dawna i zawsze wracam. Mam włosy przetłuszczające się i suche na końcach. Nakładam zawsze od połowy w dół i działa cudnie. Nawilża, ale nie obciąża i ułatwia rozczesywanie. Stosunek jakości do ceny jest super. Zapach troszkę może męczyć, ale za to kupujemy raz i starcza na długo.

Ahhh ten banan..

Zaczynając recenzję tegoż produktu muszę zacząć od jego zapachu. Jest nieziemski i przekona do siebie nawet osoby, które nie przepadają za tym owocem. Co ciekawe zapach jest delikatnie wyczuwalny już po spłukaniu i wysuszeniu włosów. Kolejnym atutem jest bardzo dobra jakość. Włosy po niej są bardziej lejące, łatwiej się rozczesują i widać ogólnie wyraźną poprawę kondycji. Stają się mocniejsze, chyba nawet mniej wypadają ;) Producent zaleca nakładanie jej na ok. 5 minut i po takim czasie już czuć wyraźne i "dotykalne" efekty, natomiast osobiście od czasu do czasu stosuję ją jako maskę na ok. 30 minut i wtedy działa CUDA. Myślę, iż kolejną bardzo ważną zaletą jest cena, która w porównaniu do ilości produktu wynosi wręcz grosze. Polecam każdemu do regularnej pielęgnacji włosów!

Moja ulubiona

Jest to najlepsza maska jaką używałam, uwiódł mnie jej zapach i za każdym razem gdy otwieram opakowanie zawsze muszę powąchać. Efekty są zadowalające, włosy są gładkie ( moje się strasznie puszą) , lśniące, nie przetłuszcza. Ogólnie na 6 + :)

Dobra maska

Nakładam ją po każdym myciu ( na zmianę z Kallos Chocolate) i widzę że kondycja moich włosów jest o wiele lepsza, przede wszystkim tak się nie puszą. Maskę stosuję jak odżywkę, nakładam po każdym umyciu włosów na 5 minut i spłukuję. Piękny zapach.

Super zapach i działanie

Moje włosy są osłabione po codziennym prostowaniu. Bananowa maska z Kallosa doskonale odżywia i wygładza włos. Ponadto jestem zachwycona zapachem, który utrzymuje przez długi czas. Cena jest bardzo niska w porównaniu z tak dużą ilością oferowanego produktu.