Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Pojemność 1 000 ml

Bananowa maska z zawartością aktywnych składników - A, B1, B2, B3, B5, B6, C, witamina E, olej z oliwek i ekstrakt banana - błyskawicznie nawilża, odmładza i pobudza włosy. Tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na szkodliwe działanie gorącego powietrza oraz inne czynniki atmosferyczne. Rozjaśnia, nadaje gładkość i miękkość suchym, słabym, matowym włosom.

Wykorzystała: kilka próbek

Dobra maska w super cenie

Maske zakupiłam z polecenia koleżanki i okazała sie strzałem w 10! Moje włosy daja dużo do życzenia, sa suche, czesto sie pusza, zle sie rozczesuja i czesto zle ukladaja. Natomiast ta maska świetnie je wygładza, dzieki czemu lepiej sie rozczesuja i lepiej sie je uklada. Zapach mi osobiscie nie przeszkadza, wrecz przeciwnie bardzo go polubiłam. Napewno jeszcze nie raz do tej maski wróce.

Wszędzie lato... ;)

Dostajemy genialną maskę do włosów w ogromnym opakowaniu za dziesięć złotych. Czy to już nie wystarczający powód, by jej spróbować? Maska przepięknie pachnie bananem i to nawet nie takim chemicznym. Z początku używałam jej stricte jako maska do włosów, ale później stwierdziłam, że jest tak lekka, że mogę użyć nawet do mycia włosów! Myję nią włosy, spłukuję, nakładam jakąś emolientową odżywkę, spłukuję i mam piękne włosy. :) Zapach po umyciu utrzymuje się krótko, ale nie jest to wymóg w tej sytuacji. Dodatkowym atutem tej maski jest to, że gdy zabraknie nam pianki do golenia, ta maska nada się idealnie! :D Autentyk, używam jej do golenia nóg i jest rewelacyjna. Nie podrażnia skóry, zmiękcza włoski. Polecam tą maskę, bo za dziesięć złotych dostajemy kosmetyk, który ma szerokie zastosowanie w łazience. No i zapach banana... tropiki w łazience gwarantowane! ;)

Niekoniecznie, męczący zapach i obciążone włosy

Po przygodzie z maską aloesową, która bardzo przypadła mi do gustu, postanowiłam spróbować inny zapach. Padło na bananową.
Niestety tutaj nie poszło już tak dobrze. W zasadzie strasznie się z tą maską męczyłam, ostatecznie większość zużyłam do depilacji.
Zapach początkowo mi się nawet podobał, ale po kilku tygodniach okazał się zbyt męczący, a wiadomo Kallosy nie tylko mają duże opakowania, jeszcze są wydajne.
Nie sprawdziła się również na moich włosach, które wyglądały nieświeżo, były mocno obciążone.
Wersji bananowej mówię stanowcze NIE!

Studio fryzur kucyk Beyonce

Lubię!

Emolientowy Kallos. Zapach cudowny. Dobrze zabezpiecza włosy przez silikony, łatwo wzbogacić go jakoś domowymi sposobami. Jak każdy (prócz Color) nie nadaje się do nakładania na skórę głowy bo może wzmagać wypadanie (przez oblepiacze). Skład (jak to u każdego Kallosa) nie robi nic wielkiego, ale na zadbane, niskoporowate włosy się nada.

Nie nawilża bo to emolient, nie humektant!

Zaczęły wypadać mi włosy

Co prawda po odżywce włosy były bardzo błyszczące i lekkie ale mam wrażenie, że od momentu jak zaczęłam jej używać włosy mi bardziej wypadają :/ więc na razie odstawiłam Kallosa

Zaskoczenie!

Pierwsza maska, której nie muszę używać przed myciem (mam cienkie, mieszane włosy, które po maskach/odżywkach po myciu wymagały kolejnego mycia szamponem). Włosy błyszczące, zauważalnie zdrowsze.

Zapach przyjemny (niektórzy twierdzą, że sztuczny), wg mnie duży plus, że na włosach się nie utrzymuje.

Opakowanie ciężko otworzyć mokrymi rękoma - albo należy wcześniej je przygotować, albo wyjść z prysznica i osuszyć ręce (lub otwierać przez ręcznik ;) )

Przeciętna

Zakupiłam w Hebe za ok 10 zł, czyli cena bomba !
Zacznę od zapachu. Niby banan , ale taki przerysowany, zbyt intensywny. W połowie opakowania zaczął mnie denerwować.
Działanie : Nie spodziewałam się spektakularnych efektów za 10 zł, ale po użyciu nie było efektu , który by mi wystarczał.
Jednak potrzebuję odzywki, która znacząco nawilży włosy , w tym wypadku było raczej słabo.
Z czasem zaczęłam go używać naprzemiennie z innymi, treściwymi odżywkami.
Nie ułatwiał rozczesywania.
Zużyłam opakowanie do połowy i oddałam koleżance.

Gdyby nie ten zapach..

Odżywka ta jest bardzo dobra dla moich włosów. Stosuję ją zawsze na początku kąpieli i trzymam na włosach przez około 5 minut a następnie podczas mycia włosów szamponem - spłukuję. Sprawia ona, że włosy są miękkie, nie przeciąża ich za bardzo i nadaje im bardzo duży połysk. Mając ją na włosach łatwo się też je rozczesuje. Cena jest rewelacyjna do jakości, opakowanie też jest solidne, minimalistyczne. Jedyny minus - zapach. Nie cierpiałam z początku tego sztucznego, chemicznego zapachu banana, ale po czasie się przyzwyczaiłam i teraz przypomina mi zapach Vibovitu (może niektórzy pamiętają ;) ). Ponieważ jest to jedna z lepiej działających odżywek na moje długie, kręcone włosy na pewno kupię ją w większej wersji i będę każdemu polecać do przetestowania. Na prawdę da się do niej przekonać, tylko trzeba cierpliwości. A jeśli widać efekty na włosach to tym bardziej warto przecierpieć zapach :)

Włosy miękkie i pachnące

Jestem w trakcie 2-3 opakowania. Maska sprawia,że moje włosy są miekkie w dotyku, bardzo ładny zapach. produkt jest bardzo wydajny. Trzeba ją dużo spłukiwać,ponieważ jest wklejona do włosów. Jedyne co mi przeszkadza to jego maziowata konsystencja, nie jest gęsty tylko bardziej rzadki.

Jest fajna

Kupiła mi ją siostra. Jest bardzo wydajna, zapach ma fajny bananowy, lecz troszkę mdlący. Używałam go przez rok. Moje włosy po niej są bardzo gładkie i miłe w dotyku. Maseczka do włosów jest jak najbardziej na plus

Ok

Maska jest ok, wygładza włosy, pozostawia miękkie, ale efekt jest jak dla mnie za słaby dodatkowo jeśli za długo się ją trzyma na włosach to u mnie jest efekt wręcz przesuszenia. Ładnie pachnie i jest wydajna ale tej wersji nie kupie ponownie, spróbuje na pewno z innymi z serii ta jest ok ale moje włosy potrzebują czegoś więcej.

Fantastycznie wygładza włosy

Musze przyznać, że długo opierałam się przed zakupem tej maski. Zazwyczaj tak mam, że im większe zamieszanie na temat jakiegoś produktu wolę odczekać kiedy fala zachwytów minie i przetestować nie sugerując się opiniami innych.
Mam gęste włosy, które uwielbiają się puszyć i ciężko nadać im gładki wygląd a że łatwo się obciążają, wybór maski zawsze nie należy do łatwych.
Ta maska ma fenomenalny egzotyczno-bananowy zapach. Zauważyłam, że zapach ten utrzymuje się nawet do 1-2 dni po myciu włosów. Maskę aplikuję na osuszone ręcznikiem włosy, mam wówczas wrażenie, że lepiej działa na włosy. Maska przypadła mi do gustu, z żalem odnotowałam, że się skończyła i chętnie zakupie ją ponownie. Fenomenalnie wygładza włosy, są śliskie w dotyku miękkie a po wysuszeniu sypkie i łatwo poddające się stylizacji. Mam wrażenie, że włosy mniej się po niej elektryzują, trudno powiedzieć czy działa długofalowo odbudowując włosy, natomiast z pewnością stwierdzam, że działa doraźnie a stosowana regularnie poprawia moją współpracę z włosami.
Na pewno sięgnę po nią kolejny raz.