Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Pojemność 1 000 ml

Bananowa maska z zawartością aktywnych składników - A, B1, B2, B3, B5, B6, C, witamina E, olej z oliwek i ekstrakt banana - błyskawicznie nawilża, odmładza i pobudza włosy. Tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na szkodliwe działanie gorącego powietrza oraz inne czynniki atmosferyczne. Rozjaśnia, nadaje gładkość i miękkość suchym, słabym, matowym włosom.

WYPADAJĄ WŁOSY

Z nadzieją, że moje włosy wreszcie odżyją, kupiłam właśnie tą maskę. Producent obiecywał dużo, niestety niewiele z tego to prawda. Owszem nawilża, lecz regeneracji nie można się spodziewać. Bardziej jej do odżywki niż do maski. Po dłuższym stosowaniu zaczęły wypadać mi włosy garściami...
Odstawiłam a włosy powoli zaczęły ,,zostawać na głowie". Wyrządziła więcej złego niż dobrego.

Całkiem ok

Mam wrażenie że ten produkt to nie tyle maska ile po prostu odżywka. Zdecydowanie nie daje efektu wow, nie powoduje wyraźnego odzywienia lub regeneracji. Przy tej cenie i wydajności ciężko mu jednak zrobić z tego zarzut. Wyraźnie nawilża włosy, ułatwia rozczesywanie, ma piękny zapach i opakowanie. Idealny do codziennej pielęgnacji.

Moje pachnidełko

Maski Kallos w tym Banana, używam już od dobrych kilku lat. Próbuję nowych, wracam do ulubionych. Dla mnie są one bardziej jak odzywki, przy takiej cenie i wydajności nie mam prawa oczekiwać od nich tego, że zregenerują moje zniszczone oraz suche włosy. Dlatego też stosuję je do mycia włosów metodą OMO, czy też do emulgowania olejków, czy do ułatwienia rozczesywania.
Dla mnie w tej roli spisują się one doskonale.

Zalety:
+Zapach(choc nie jest to w pielęgnacyjnych produktach najważniejsza rzecz, to ja jednak uwielbiam zapachy, zwłaszcza bananowej)
+Wydajność
+Konsystencja
+Wygładzenie
+Nabłyszczenie
+Dociążenie
+Wyeliminowanie puszenia

Wady:
Brak

Bardzo dobry produkt do codziennej pielęgnacji włosów, bez którego nie mogę się obyć.

Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Niesamowita

Kolejna maska tej firmy, którą mam po raz drugi. Maska ma bardzo ładny i intensywny zapach. Włosy po niej pachną dość długo, są super miękkie w dotyku oraz wygładzone. Dobrze nawilża oraz odżywia włosy. Cena jest dość niska.Jest wydajna.

Przepiękny zapach !

Największym plusem tej odżywki jest zdecydowanie jej zapach, po prostu obłęd !
Trzeba uważać żeby jej nie zjeść :)
Jeśli chodzi o działanie to niestety nie zauważyłam żadnych rezultatów pomimo jej regularnego stosowania. Nie szkodzi włosom, ale też nie ma spektakularnych efektów.. po prostu jest ok. Włosy są miękkie i pięknie pachną.

Kolejna do kolekcji

Jak zwykle Kallos nie zawodzi. Maska przepięknie pachnie <3 Jest wydajna, opakowanie poręczne, cena niska. Włosy po masce są miękkie, pachnące, łatwo się rozczesują oraz są dociążone. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę kondycji włosów. Są zdecydowanie bardziej odżywione a końcówki już nie są suche.

Dobra jako odżywka i maska

Maskę Bananową kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na temat jej działania, a poza tym byłam również niesamowicie ciekawa zapachu :)
Jeżeli chodzi o pojemność i cenę, to standardowo dla Kallosów - litr odżywki w cenie około 10 złotych. Zapach nazwałabym jako nieco chemiczny banan, jest bardzo intensywny, ale całkiem przyjemny :)
Kupiłam tego Kallosa jako odżywkę do stosowania po umyciu włosów, żeby nieco je nawilżała i ułatwiała rozczesywanie. Testowałam go również jako maskę, nakładałam na włosy pod czepek i czapkę na ok. 40 minut, a potem spłukiwałam. Stosowałam także do emulgowania olejów i również na plus :) Koniec końców sprawdził się całkiem dobrze, jednak jakoś specjalnie niczym mnie nie zaskoczył. Ot - dobra odżywka w przystępnej cenie. Na samym końcu dodam, że ogromnym plusem jest wydajność. Po poprzednich Kallosach wiem, że taki słój przy regularnym stosowaniu starcza mi na rok ;)

+działanie - dobre, choć podobne do większości odżywek
+można używać jako maska, odżywka i do zmywania olejów
+wydajność - starcza na baaaardzo długo :)

+/- zapach dla mnie jest nieco za intensywny i czuję w nim tą chemiczną nutę, choć nie jest specjalnie nieprzyjemny

rewelacja

Jest to moje największe odkrycie i to przypadkowe! Żegnam się raz na zawsze z maseczkami z Oriflame (mają w ofercie tylko dwie), nie mam zastrzeżeń co do ich działania, ale znudził mi się już ich zapach. Ponadto cena tego produktu jest aż dziesięciokrotnie niższa! Maska z włosami robi wszystko co powinna, nawilża, sprawia, że są one miękkie i gładkie. Ważne dla moich loków jest tez to że ułatwia rozczesywanie. A jak obłędnie bananowo pachnie, żałujcie, że nie czuć przez monitor:)

Super

Bardzo fajna maska do stosowania przy każdym myciu, jest bardzo gęsta i dociąża włosy przy czym cudownie pachnie zostawiając włosy miękkie. Kolejny kallos do kolekcji ulubionych. Na moje suche i rozjaśniane włosy działa nawilżająco.

Banana nana

Wszyscy chwalą tę maskę, a ja? Niestety, poza ładnym zapachem nie zauważyłam działania maski. Stosowałam ją do golenia nóg - w tym sprawdziła się znakomicie.

Świetna jako odżywka.

Używałam jej jako odżywki po każdym myciu włosów. Świetnie je zmiękcza i nawilża, ułatwiając rozczesywanie. Stosowałam ją przez ok 2 lata na zmianę z kallos cherry i byłam naprawdę zadowolona. Przy częstym używaniu może obciążać włosy, jednak i tak dużo mniej niż wszystkie inne odżywki z jakimi miałam do czynienia. Jak najbardziej polecam, szczególnie za tak śmieszną wręcz cenę.

Fajna jako odżywka

Kiedy zrobiło się głośno o maseczkach firmy Kallos, chciałam przetestować je również na swoich włosach. Cała masa zapachów, inne działanie jednak padło na bananową.
Zacznę od zalet bo jest ich zdecydowanie więcej:
- zapach (cudowny bananowy zapach, niczym bananowy jogurt)
- duża pojemność za niską cenę
- wydajność (warto jest podzielić się z kimś maską by móc przetestować też inne wersje )
- do niedawna były trudno dostępne, jednak teraz są w większości drogerii np. Hebe czy Natura a oprócz tego w drogeriach internetowych

Po licznej liczbie zalet, czas na wady:
- opakowanie (niby jest wygodne, jednak podczas mycia trudno je otworzyć czy też zamknąć- świetną opcją byłaby pompka)
- działanie i tutaj kilka słów poniżej

Sama maska nie należy do najgorszych. Moje włosy po jej użyciu były miękkie, gładkie, fajnie się układały, jednak ja bym tego maską nie nazwała a raczej odżywką. Od maski oczekuję mocnego zregenerowania swoich włosów, jednak tu efekt był za słaby jak na maskę. Produkt jest dobry i nie mam do niego większych zastrzeżeń, jednak jeśli chcecie ją zakupić jako produkt, który nałożony raz w tygodniu, z porządną mocą zregeneruje włosy to niestety możecie się rozczarować. Dodam, że moje włosy są rozjaśniane i od czasu do czasu farbowane, dlatego być może dla nich jest za słaba.
Maski Kallos są tanie a do tego cudownie pachną, że warto je wypróbować.