Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Pojemność 1 000 ml

Bananowa maska z zawartością aktywnych składników - A, B1, B2, B3, B5, B6, C, witamina E, olej z oliwek i ekstrakt banana - błyskawicznie nawilża, odmładza i pobudza włosy. Tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na szkodliwe działanie gorącego powietrza oraz inne czynniki atmosferyczne. Rozjaśnia, nadaje gładkość i miękkość suchym, słabym, matowym włosom.

Hit

Maska to mój hit. Najlepsza jaką miałam z tej serii. Ma przepiękny zapach, który jest przez jakiś czas wyczuwalny na włosach. Idealnie odżywia włosy. Włosy po niej są gładkie ale także miękkie. Nie przetłuszczają się.

Lubie jej używać.

Kupiłam ta maskę w Biedronce za 5 zł. I jest to maska cudo. Fajnie nawilża włosy, są po niej błyszczące, pełne blasku i fajnie bezproblemowo się rozczesuja.

Używam jej jak żadnej maski z Kallosa, czyli na mokre włosy nakładać duża ilość maski a następnie zawijam włosy w ręcznik. Następnie myje je szamponem. Włosy już w trakcie mycia są niesamowicie miękkie i przyjemna w dotyku. Po wysuszeniu są gładkie, dobrze się stylizuja.

Zakochałam się w tych maskach bo są tanie i rzeczywiście działają.

Zapach bananowy nie do końca mi odpowiada, ale nie drażni mnie na tyle żeby jej nie używać.

Rozczarowanie

Kupiłam ją zachęcona dobrymi opiniami dziewczyn. Niestety rozczarowałam się. Maska nie robi kompletnie nic z moimi wysokoporowatymi włosami. Nie ułatwia rozczesywania jak inne maski, nie wygładza, nie nawilża, nie odżywia. Włosy po umyciu są takie same bez maski jak i po niej. Wymęczyłam opakowanie tuningując ją.

Polecam do włosów suchych.

Miałam włosy suche, których nie dało się ułożyć. Dzięki tej masce moje włosy przestały się puszyć, są nawilżone i nareszcie układają się. Ma śliczny zapach, który utrzymuję się na włosach. Używam go za każdym razem gdy myje włosy. Łatwo się aplikuje i spłukuję. Wystarczy trzymać maskę na włosach przez pięć minut i są efekty. Co do opakowania to jest DUŻE i ciężko przyciągnąć je do domu z drogerii, ale nie przeszkadza mi jego wielkość. Stoi sobie na wannie i nikomu nie zawadza.
Ostatnio zrobiłam przerwę żeby zobaczyć jak moje włosy będą wyglądać bez użycia odżywki i okazało się, że wyglądają tak samo dobrze po odżywce jak i bez użycia jej, czyli działa!

Świetna odżywka do tuningu

Jako jedna z wlosomaniaczek, uważam że ten produkt to must have!!!! Pozwala na tuning jej jak się tylko chce - dodatek miodu, ulubionego olejku. Nawet w użyciu bez żadnych dodatków sprawia że włosy się lepiej rozczesuja.

Działa!

Na moje włosy z natury średnioporowate i zazwyczaj przesuszone jeszcze nigdy żadna maska tak dobrze nie zadziałała, włosy po niej stały się gładkie, nawilżone, lejące a zarazem puszyste po prostu przyjemne w dotyku. Najlepsze efekty daje jednak wtedy gdy stosuje się ją z przerwami, radzę więc zaprzestać używania gdy zauważycie, że maska po prostu przestała działać i wrócić do niej po ok 2 tygodniach gwarantuje, że efekty powrócą :) kallos banana to świetna maska emolientowa, ma dużą pojemność za niewielką cenę no i ten piekny zapach mocno bananowy aczkolwiek chemiczny :) dostępność również na plus, polecam wypróbować! :)

Bardzo fajny produkt

Maski Kallosa towarzyszą mi w mojej pielęgnacji włosów już od ponad dwóch lat (po tym jak naoglądałam się filmików na temat tego jakie są super :) ). Choć za tak dużą pojemność w tak niskiej cenie nie oczekuje się zbyt wiele, ta oto maska pozytywnie mnie zaskoczyła. Ładna kremowa konsystencja, starczy na dłuuuugo i efekt zrobiła. Moje włoski były po kilku użyciach bardziej błyszczące, miękkie w dotyku, lejące i gładkie. Taki efekt chciałam, taki uzyskałam, czego chcieć więcej? :)

bananowy song

Maski Kallosa często pojawiają się u mnie w łazience , ze względu na dużą pojemność i niską cenę , ale raczej nie oczekuję po nich jakiś spektakularnych
pozytywnych działań na moje włosy , a traktuję je jako zwykłą odżywkę
do włosów.

Zgodnie z nazwą maską pachnie przyjemnie bananowo ,lecz zapach jest mało trwały i prawie natychmiast ulatnia się z włosów.
Konsystencja nie jest bardzo gęsta raczej przypomina konsystencję jogurtu .

Dobrze się aplikuje na włosy i z nich nie spływa ,równie łatwo i szybko się
spłukuje.
Włosy po jej użyciu są miękkie i gładkie ,nabierają lekkości i blasku.
Są sypkie , lejące ale nie obciążone , łatwo się rozczesują i nie plączą.
Jakiejś dogłębnej regeneracji czy wzmocnienia włosów nie zauważyłam.
Lubię wzmocnić jej działanie i często dodaje do niej kilka kropel olejków
regeneracyjnych do włosów , dzięki czemu stan włosów ulega poprawie.

Ze względu na duże opakowanie i konsystencję jest mega wydajna
i dzięki temu będziemy mogli z niej korzystać długimi miesiącami.

Dosyć zaskakująca !

Używam jej już od dluzszego czasu . Pięknie odświeża włosy , wygładza i przede wszystkim można je normalnie rozczesać ! Nie daje może jakiś super efektów ale zapach włosów jest boski !

Odżywka.

Kupiłam tę maske skuszona opiniami innych dziewczyn i czy się polubiłyśmy?
Maski kallosa zdobyły swoją popularność za swoją cene i wielkość.
A co z działaniem?

Zacznijmy od opakowania. Duży litrowy słój, jak to u Kallosa bywa. Dla mnie jest ono bardzo wygodne i nigdy nie miałam problemu z wydobyciem maski ze środka i to lubię, bo można ją zużyć do końca.

Słój wygląda fajnie na półce, połączenie srebra z bielą i żółcią jest przyjemne dla oka. Solidnie wykonane opakowanie, po upadku na szczęście się nie roztrzaskało o płytki. Zakręcane na dużą nakrętkę, która nie odkręci się w trakcie podróży. Nic nie cieknie. Więc tutaj plus.

Zapach maski mnie urzekł, super bananowy. Czuć go na włosach jeszcze długo po użyciu. Jeżeli ktoś lubi takie zapachy równie mocno jak ja, bedzie zachwycony.

Wydajność jest całkiem dobra, moje włosy sięgają do pasa i produkt przy dość częstym stosowaniu starcza mi na około 2 miesiecy.

Po za zapachem, nie zauważyłam by produkt jakoś spektakularnie zmienił wygląd moich włosów nawet na chwilę. Co prawda włosy nie są oklapnięte, za co mogę dać gwiazdkę, bo nie lubie gdy po włosingowym SPA, okazuje się, że włosy wyglądają na bardziej tłuste niż były przed. Nawilżenia nie zauważyłam. Włosy są miekkie, ale bez szału. Na pewno dobrze się rozczesują.

Ja stosuję ją jako maskę oraz odżywkę. Nie raz zostawiałam ją na głowie dłużej, a w innym dniu spłukiwałam po 3 minutach.

Po dłuższym stosowaniu nie widzę żadnych efektów.

Za tą cene, nie wymagam cudów.

Mogę powiedzieć, że produkt sprawdził się całkiem okej. Jako odżywka do rozczesywania i uzyskania ładnego zapachu na włosach będzie idealna.

całkiem dobra

To jest jedna z tych masek do których chętnie wracam kiedy nie mam pomysłu na nic innego lub chęci eksperymentowania. Jest tania, sprawdza mi się ok, włosy nie są po niej jakieś niesamowite ale ładnie się rozczesują, są delikatniejsze. Lubię ten zapach, nie jest specjalnie duszący, konsystencja jest w porządku, ale czasem potrafią trafić się większe grudy. Ot taki produkt na co dzień :) Stosuje ten produkt częściej jako odżywkę niż jako maskę i lepiej mi się sprawdza właśnie w pierwszej wersji. Od maski oczekuje nawilżenia, nabłyszczenia włosów, od odżywki wygładzenie mi wystarczy :) Moim zarzutem wobec niej jest to, że jest mało wydajna, bo co z tego że mam takie wielkie wiadro jak wystarcza mi może na miesiąc :( Trzeba jej sporo nałożyć żeby zauważyć efekty. Produkt jest fajny, myślę że warto go wypróbować.

Nie polecam, nie odradzam

To moja druga odżywka do włosów tej firmy. Największym plusem jej jest duże opakowanie, które starcza na bardzo długo. Co prawda włosy po nałożeniu preparatu były mięciutkie w dotyku i bardzo łatwo się rozczesywały, jednak efekt był tylko po aplikacji nie długo falowy. Minusem jest zbyt intensywny zapach sztucznego banana, który po nastym razie używania po prostu drażni. Odżywki drugi jak takiej samej nie kupię.